reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Doris - jestes pewna , bo bardzo by mi to pomoglo. Zamowilam w polskim sklepie, ale babka mi nie przywiozla,:wściekła/y::angry: bo niby nie sprzedali jej w ptece bez recepty. Wk.....lam sie na maxa.Ze tak brzydko powiem.
Sama teraz nie wiem co robic, musze zaczac mu cos podawc, bo co moj maz zrobi jak ja pojade. Chce sciagnac moje ale ja juz nie mam chyba za duzo tego pokarmu.
Dzieki spytam o to mleczko i moze faktyczne jest cos takiego.
 
reklama
Doris78 trochę łakomczuch jestem na słodycze to fakt.Mój mąż nazywa mnie ciasteczkowym potworem.Co do tego że nie widac to bym sie do końca nie zgodziła.Ale mały zrobił zadymę jak sie obudził.Nie wiem do końca o co mu chodziło,ale płakał jak oszalały.Jestem wykończona.
 
Doris - kochana bardzo dziekuje za podpowiedzi, wrocilam wlasnie z apteki, bylam w Bootsie, no i maja Cow&Gate pepti, ale kosztuje 33 f.:szok:, no wiec pojde jutro do Gp po recepte i bedzie za Free . mam nadzieje tylko ze da mi bez oporu.
 
Ciesze sie ,ze na cos sie przydalam.Faktycznie cena kosmos:szok::szok::szok::szok:napisz jutro jak tam u lekarza,ciekawa jestem czy bez problemu da:-)powodzenia:tak::tak:
 
Sylwia to wspaniale, na pewno skorzystam, tylko tak jak mówię,dopiero jak załatwię sprawę z głowa i tym kręceniem. Zapytaj męża jakie sa koszty kursu i jazd.
pozdrawiam
 
Sylwia ,ale ty masz fuksa za darmoche:-D:-).
Jak tam malego raczka ? juz napewno wsio ok,ale powiem ci ze Moj Szymek tez mial a nawet jeszcze ma sine po oczkiem, bo mama nie przypilnowala. :wściekła/y:( a niby ma maly bezpieczny pokoik), no ale to nie pierwszy i nie ostatni raz sie uderza czy cos sobie zrobi. Musimy sie chyba troszkie przyzwyczaic. Wiem za kazda z nas sie potem obwinia , ale tak naprawde to nasze malenstwa wszystkiego sie ucza i chyba powinni sami odkrywac czego im wolno a czego nie, no oczywiscie pod kontrola mamusiekkkkk;-):-).
My dzis zakupilismy takie oslonki na rogi stolu , zaslepki do kontaktow, bo maly szkrab zaczyna coraz szybciej pelzac i jest poprostu wszedzie zwlasza kolo kanciastego stolu.
Acha no i chcialam kupic ta grajaca zabawke na wozek , ale skonczyla sie juz promocja i byla po 15 a nie po 10.:-:)wściekła/y:
A co raczek to pamietam jak Gabrys mial przypalone paluszki od cieplego kaloryfera, uff strasznie to wygladalo i bidulka bardzo bolalo. :-(

Dobra koncze bo pewnie zanudzam , papa i spokojnej nocki
 
reklama
czesc
dziewczyny
Doris - bardzo mi pomoglas , dzieki wielkie.
Bylam dzis po recepte i bez problemu przepisala mi mleczko cow&gate pepti i to az dwa opakowania. :tak::-). Naprawde co chcialam to mi pisala.
teraz tylko do Bootsa po odbior i wsio:-)

Ale mamy pogode co?:angry::-( Nic sie nie chce , na spacerki nie bardzo w deszczu a w domu nuda. nie wiem co byl robila sama w domu bez Szymka, no pewnie chodzilabym do pracy :-p.
A co wy porabiacie w te pochmurne dzionki.?
 
Do góry