reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

To jest Ksiezniczka Marysia:tak::-) DSC01534.JPG

DSC01532.JPG

A tu siedzi jej mama:-)DSC01528.JPG

DSC01526.JPG

A tu Edytka z Szymkiem a w tle Gabrys:rofl2:DSC01527.JPG

Zaraz wkleje nastepne:tak:
 
reklama
dziewczyny dzieki za przesympatyczne spotkanko,
Karolinko galeria foteczek cudna , a jakie komentarze:-)
 
Super zdjątka. Króciutko z wami dzisiaj byłam,ale cudownie was było wszystkie zobaczyć. I nareszcie byłam taką prawdziwą waszą częścią- cześcią klubu Mamuś. My porobilysmy zakupy i połaziłysmy troche. Marysia spala cały czas. A ja ponieważ nie karmiłam jej cały spacer wróciłam do domu mokrusieńka. :-)Ale jak się Marynia dorwała to :szok:.
Pozdrawiamy Was i też wkleję zdjęcia od Mamy :)
 
heheh slicze fotki ja to meduje sie ostatnia hehehe kurcze swietnie tak to wyszlo spotkanko swietne :)

Madzia tak sie spieszylas na ten pociag ze mnie nawet nie zauwazylas ale nic jak bylas tak mokra to sie nie dziwe hehehhe ale mame to masz spoko bardzo fajna kobitka :)

ja to chetnie za tydzien hehe tez siue wybiore heheh bo nie mas ie co dziwic ze tak wszytkie lgniemy do spotkan skora taka monotonia ciagle heheh pozdrawiam i ide cos zjejsc bo odrazu na kompa siadlam jak wrocilam heheh
 
reklama
Dzieki dziewczyny, jest troche lepiej, mysle, ze do przyszlej srody bede zdrowa. :-)

Super, ze spotkanko sie udalo i sporo Was bylo. Na zdjeciach widze dwie nowe twarze, kto jest kto? A zdjecia super :-)
 
Do góry