reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Karolina zdjecia super no i te opisy tez bardzo fajne:-):-DtEZ czekam z niecierpliwoscia na nastepne spotkanko:-)
Kasia.j-ta dziewczyna w czarnych wlosach z synkiem Krystianem to kasia8118,a ta druga to jest Marzeny kolezanka,ktora powiedziala ze sie zapisze na nasze forum,wiec pewnie ja niedlugo poznasz
 
reklama
No dziewczynki udało mi się uspic małego.Trochę pózno dzisiaj,ale jakiś rozbawiony dzisiaj po tym spotkaniu i nie myślał o spaniu ani trochę.A ja mam strasznego lenia.Nic mi się nie chce.Mój ogląda jakiś niby ważny mecz, a ja sobie czatuje na necie.A jak wasze pociechy po spotkaniu,zmęczone?
 
moja mala to tak sie rozbrykala ze szok ehhehe biega lata obija sie o meble i sie ciagle smieje hehe ale teraz widze ze juz pada z sil i pewnie zaraz bedzie spala hehehe ja bed miala spokoj i chwile z mezem hehe ale niestety humorek nie dopisuje no trudno :(
 
Hej dziewczynki ja już dawno na nogach.:no:Nocka była ok.chyba ten wypad do parku dobrze wpłynął na mojego małego:-).Oby tak zawsze było:tak:.Teraz właśnie pije mleczko,ale głodny to chyba zbytnio nie jest bo się bawi smokiem.Pewnie więcej wyleje niż wypije bo to już taki typ .OK.pozdrawiam i życzę miłego dnia.
 
MYSZAVIK-widze ze twoja corcia to jest rozbrykana,taka pozna godzina a ona jeszcze na nogach!!!!:szok:ladnie ty z nia masz:-):-)

kasia.j-zycze ci udanego urolpu i bardzo zazdroszcze ci tej pogody co tam bedziecie miec:tak::tak:bo tutaj znowu coraz zimniej:baffled::baffled:jak wrocisz to wklej troche fotek ,jak sie super bawiliscie:tak:jezcze raz udanego urolpu.pa pa
 
Dzieki Dorota. Z pogoda to mam nadzieje ze bedzie dobrze. Na BBC sprawdzalam i co prawda jest cieplo (ok 22-23st) ale obfite deszcze (mam nadzieje, ze nocne!!)
Zaraz jade zawiesc Kube do przedszkola, potem koncze pakowanie i wieczorem wylatujemy :-) Cale 5 dni wakacji przed nami.
Acha! I zdecydowalismy sie pojechac do Swinoujscia jeszcze teraz w czerwcu na 2 tygodnie, bo tesciowa wakacje wygrala w Angorze :-)

Dziewczynki zycze milego, slonecznego, cieplego, a przede wszystkim bezdeszczowego dlugiego weekendu. :-D
 
Sylwia- przepraszam Cie kochana. Nie wiem jak to wyszlo, ze nie udalo mi si sfotografowac Ksiecia Marclka:zawstydzona/y:. Napewno to naprawie przy kolejnym spotkanku:tak:;-):-):-).

Kasia.j- zycze przyjemnego wypoczynku i duzo slonca:tak::-). A Swinouscie to piekne miejsce, bylam tam raz na wakacjach i bardzo milo ten pobyt wspominam:tak:.

Buziaczki
 
reklama
Do góry