reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Wszystkiego Naj Naj Naj dla Michałka od cioci Sylwii i cioci Doroty(kazała napisac bo nie ma neta)

A ja ciążę poroniłam:-:)-( Tzn jeszcze nie wiem czy poroniłam, czy ciągle jestem w ciąży pozamacicznej. Są takie podejrzenia bo testy ciągle wychodzą pozytywne a na USG nie było widac dzidzi w macicy:-( W niedzielę mam kolejne badanie:sorry2:
W każdym bądź razie jest juz po ptakach:-:)-(

Fajnie, że spotkanie się Wam udało. Ja nie chciałam przyjechac żeby nie psuc Wam humorów moją smętną miną. Następnym razem już będę:-)​
 
reklama
Do góry