M
reklama
oleska
Fanka BB :)
4muchy wybralam szkole na Bierley St Jons Primary School podobno to bardzo dobra szkola ale zeby sie do niej dostac to pewnie musimy sie gdzies blizej przeprowadzic bo babka nam powiedziala ze za dalego troche mieszkamy ale w sumie jeszcze mam 2 lata zanim Abi bedzi gotowa
sylwia.m
Szczęśliwa Mamusia:))
Oj Ampar ja nie wiem czy Ci wybaczę to spóźnienie
Obys tylko dojechała bo nam sie chętni wykruszają:-(
A ja tyle kubków nakupowałam;-)


A ja tyle kubków nakupowałam;-)
4muchy
Fanka BB :)
Oleska blisko nas jest fajna szkoła ale dostać się do niej to prawie cud. Jak chcieliśmy Adasia tam przenieść to nam powiedzieli że od dwóch lat mają na ten rocznik komplet. I raczej się nie zanosi żeby się zwolniło miejsce.
sylwia.m
Szczęśliwa Mamusia:))
Diewczyny jak wy tak piszecie o tych miejscach w szkole to sobie myślę że ja to chyba jutro już pójdę zapisac Marcela;-)



4muchy
Fanka BB :)
kasia8118 czy niedaleko tej sali był McDonald's
kasia8118
Fanka BB :)
No Ampar3 ja nie miałam tak fajnie ,musiałam umyc małego i leżakowac z nim z 30 minut żeby usnął .Śpi dopiero od paru minut.Oby do rana.
oleska
Fanka BB :)
4muchy a co to za szkola?niezle moze ja tam abi zapisze juz teraz jak jest taka dobra ....niezle z tymi miejscami paranoja normalnie
reklama
kasia8118
Fanka BB :)
To co dziewczyny to ja też mam już szukac szkoły dla Krystiana?
Podziel się: