reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Bradford

reklama
Jeżeli chodzi o zamiany to mój na 100 procent jest dobry do robienia chłopczyków.U niego w rodzinie nie rodzą się kobietki:no:.Więc polecam:tak:.
oj KASIA u mojego Janusza tez to jest sami chlopacy:tak::-Dwiec szykuj sie na kolejnego boysa:-D:-D:-D:-D
kasia.j-Ty to masz pomysly:-D:-D:-D
ampar-zmierzylam szer.naszych schodow to prawie 70 cm,wiec te mniejsze beda pasowac:-D:-Dmam nadzieje:-Dide sie uczyc z Kuba:wściekła/y::wściekła/y:maly stres mnie czeka:tak:bo jest oporny na nauke:wściekła/y::wściekła/y:
 
NIUNKA,ty sie lepiej spytaj meza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wszystko zalezy od niego bo moj sie ZGODZIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:confused:
Tylko bedzie problem jak moj tobie zrobi chlopca!!!!!!!a twoj dziewczynke!!:laugh2::tak::-D:-):-p
 
Niuńka byłam kąpac mojego brzdąca bo był tak marudny, że postanowiłam wyeksmitowac go do spania trochę wcześniej:tak:
Wiesz co, mam nadzieję, że to na ząbki a nie na coś poważnego:baffled:


A wiecie co????? Mój to narazie tylko chłopca potrafi ale ja i tak nie zamenię się:-p:-p:-p
 
reklama
Do góry