reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
mojadzidzia jak sie czujesz,mam do ciebie numer, ale wszystko wczoraj wygadalam i na koncie zero, wiec nie mamy zadnego innego kontaktu:blink:bylas w tym szpitalu czy wszystko minelo,a dzis piekna pogoda wiec ,krzeseleczko wyciag przed dom i odpoczywaj ile tylko mozesz,:tak:
 
Monika wszystkiego naj,duuuuzy chlopczyk:-)Agnieszka mieszkamna bd5:tak:ale dzis cichy dzien na forum:-(smutno mi tylko bo wszystkie dzis dobrze sie bawicie:-D:-D wiec nastepne spotkanie prosze zorganizowac w wolnych dniach od szkoly,po poludniu, lub na weekend:tak:to moze i ja dolacze.
 
Monika serdeczne gratulacje :-):-):-):-):-):-):-).Marta 84 wielkie dzięki za goscie i tobie Sylwia.m że mogłam się z Tobą zabrac :tak:;-).Spotkanie bardzo udane czekam na następne:tak:;-):-).Może w następnym tygodniu zrobimy spotkanie w lister Parku żeby więcej dziewczyn mogło się pojawic:tak:.mojadzidzia daj znac co u Ciebie:confused:.mam najzieje że wszystko Ok i skończyło się na strachu:tak:.Uciekam bo mały mnie teroryzuje :crazy:.
 
Monika przyjmij też gratulacje ode mnie. Dzięki Brydka za wiadomość.
Marta84 sałatka przepyszna, dzięki za gościnę.
i dziękuję 4muchom za podwiezienie.
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry