reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Dzień doberek
A mnie się wydaje że dziś sobota. Może dlatego że mój ma wolne. Dzięki temu dziś pospałam ja dłużej.W każdym razie i tak jestem jakaś zmęczona i poddenerwowana.
Katarina dobrze że się nim tak szybko zajęli. Rach ciach i pokrzyku. A córa dobra była z tą kupą w bucie. Jak ona to zrobiła?:cool2::confused::confused:
Daga po prostu głoduję :-D:-D:-D:-D, i jak spotykam się z dziewczynami to tylko patrzę jak pochłaniają słodycze. Seri nie jadłam słodyczy od dwóch tygodni, oprócz jednego ptasiego mleczka i jednego tafelka czekolady gorzkiej.
Żaneta kiedy się stroisz w rajtki:confused::confused::confused: Tak bardzo serio to zazdroszczę Wam odwagi.
 
witam:-):-)
ja juz gotowa do natalki,a mlody zasnal:baffled::baffled:obiad ugotowany,tylko jeszcze ogarne chalupinke:-)
brak weny mnie dopadl,wiec nie bede smecic,pogoda do d..py!!!
roksanna-wlasnie dzisiaj sie odstroilam,ale polazilam po domu z pol godziny i przebralam sie w spodnie:-D:-D:-Djakos tak dziwnie sie czuje w kieckach,ale wiosna idzie to trzeba sie troszke odpicowac:-D:-D:-D
 
Hej:-) witam się ale znowu nie wiem na jak długo bo ciągle nam ten internet nawala:wściekła/y: Godzinami go nie ma a jak bierzemy tel żeby dzwonić do dostawcy to nagle się pojawia:szok: Już 4 razy tak się zrobiło, czyżby przestraszyli się zanim jeszcze się z nimi połączyliśmy:confused::-D

Teraz mam chwilową labę i to na całego. Olivia śpi a Marcel przyssał się do cioci Doroty i zabrał się z nią do domu:-D:-p Ach, jak mi teraz fajnieeeee, cisza - tylko radyjko przygrywa:-D

Katarina dobrze, że mąż w końcu z tym pojechał, kto wie co z tego mogło się później rozwinąć:szok: Jak Ty sobie teraz z tym radzisz bo chory facet to gorzej niż dziecko;-)
Żaneta no to poszalałaś w tych rajtkach:-D:-D
Roksana bo pewnie spałaś za długo:-p
 
Hej laski u mnie straszna lipa.Olivier od wczoraj strasznie marudny ale wcale mu się nie dziwie bo ma taki mocny katar że mu aż bąmble idą z nosa:-(.Dzisiaj byliśmy na szczepionce żal mi było biedaka bo aż trzy razy go kuła :-(.Oczywiście to że ma taki katar mocny to dla nich nie jest problem :no:.Pytałam o to czy to że on tak bardzo ulewa jest normalne w jego wieku i oczywiście odp.była taka że nie mam się przejmowac i że tak może byc do 12miesięcy :szok:.Na obiad mieliśmy dzisiaj fasolkę Krystian zjadł i rozbolał go brzuch i zasnął :baffled:.Dzień zapowiada się do d...A o wczorajszym już nawet nie wspomnę :wściekła/y:.
ampar3 my wracamy 18 kwietnia:tak:.Mam nadzieję ze uda nam się wtedy w końcu spotkac:tak:.Przyjemnej podróży i dzięki za dzisiejszą wiadomosc;-).
 
Cześć!
U nas dzień jak codzień czyli nudy. Domek posprzątany, obiad przygotowany, zaraz wybieram sie po Filipa. Mam tylko nadzieje, że nie zacznie padać

Sylwia.m- pewnie to telepatia. Ja tez tak chce załatwiać sprawy. Gratki dla Precelka- szybko poszło. Z "dwójeczką" pewnie też wkrótce się przełamie
Zaneta- zaszalałaś z rajtami. Ale ja też wole poczciwe, wygodne spodnie
Doris- poczatki zawsze są trudne. Dobrze, że chodzili za sobą a nie siedzieli na kolanach:tak:
Roksanna- zbyt dużo snu szkodzi. Na szczęści mi to nie grozi:sorry2:
Katarina- dobrze, że mężem juz ok. Co do Wiki to mnie najbardziej zastanawia jak ona celowała do tego buta:-D
Kasia8118- zdrówka dla Olivierka.:tak:

Pozdrawiam
 
hej babki ja tylko na chwileke. Nie mam czasu bo Maja placze bidulka od wczoraj nie wiem czy ja zeby bola czy cos zjadla. Goraczki nie ma, ale naprawde dziwnie sie zachowuje.

kasia1881 - zdrowka dla Olivierka, dziwne, ze go zaszczepili :baffled: w sumie juz mnie nic w Anglii nie zdziwi.

sylwia.m - a z czego masz neta???? a moze Wasz router nawala?????

roksana - zazdroszcze Ci tego snu ;)

katarina - ciesze sie rowniez, ze z Twoim juz wszystko ok. Musze sie zmobilizowac bo ja mam tez cos podobnego na nodze i juz nawet lekarz mowil zeby sie tym zajac, a ja ciagle mam wymowke, ze czasu nie mam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

ania1812 - takiego smaka mi narobilas na browara, ze az pojechalam kupic, ale nie znalazlam zadnego cynamonowego:wściekła/y: naisz mi prosze dokladna nazwe. Musze go miec !!!

moja wlasnie zrobila kupe i wszystkie smutki odeszly :-) mam nadzieje
milego dnia babki;-);-):tak::tak:
 
Marta84- ten cider nazywa się Rekorderlig- jabłkowo- waniliowo- cynamonowy. Mam nadzieje, że to cholerstwo szybko da spokój Majeczce
 
hej moja córeczka po kupce nagle ozdrowiała. Więc szybko poszłam sobie coś zrobic do jedzenia. Jem tak przy niej na stojąco a ona do mnie : "mama śśśśśśśśśśśśiat" musiałam się tym z Wami podzielić. Rozbroiła mnie...
ania1812- dzieki jutro bedzie mój !!!
mąż wrócił wiec przepraszam, ale musze się nim zająć ;)
 
reklama
HELLO:-):-):-)
jestem i ja po krotkiej przerwie;-)
jakos tak zlecialo,ze nie mialam czasu ani zbytnio nastroju na czeste postowanie:tak::tak::no::no: oczywiscie nie dlatego ,ze mam Was juz dosyc:-D:-D:-D:blink::blink:tylko mala moja wysysa ze mnie cala energie:-D:-D:-D
dzis w sumie caly dzien jezdzilismy od sklepu o sklepu,pokupowalismy jakies bzdury,troche chemi ,malej pizamke itp:tak:
no i kurde znow moj niegrzeczny maz mnie na kaloryczne zareloko poza domem namowil:szok::szok::szok:
cos nie moge sie ostatnio zmobilizowac i waleczek znow rosnie:-:)-:)szok::szok:
Przepraszam ,nie dam rady wszystkim odpisac,bo czytalam na wyrywki:tak::tak:;-);-)
SYLWIA-gratki dla Niunki..ladnie zabolki sie wziely do roboty,ida jeden za drugim:tak::tak:
DAGA-ja wlasnie chyba jutro sie wybiore do okulisty:tak:od dawna juz planuje i tak mi jakos schodzi na niczym a oczy bola i bola:szok::tak:
AGNIESZKa-dzieki ,ze o mnie pytalas:tak::happy2::happy2::happy2:juz jestem cala i zdrowa:-D:-D
ZDROWKA ZYCZE WSZYSTKIM CHORUSZKOM I POPRAWY NASTROJU SMUTASOM:happy2::happy2::happy2:
Moja mala pojdzie dzis pewnie wczesniej spac ,bo w dzien nie spala ,a teraz jeszce ja tatus wymeczy :tak::tak::tak:przed chwila sobie muzyki razem sluchali ,po jednej sluchawce na ucho :-D:-D:-D:-D:-Dslodki widok:tak::tak:
zmykam zakupy rozpakowac:tak::tak:
pozdrawiam serdecznie babeczki
 
Ostatnia edycja:
Do góry