reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

sylwia-o jejku,to tanio bardzo!!a z internetu bukowalas czy przez biuro podrozy??masakra,zaskoczona jestem bardzo:szok::szok::szok:teraz cie zamecze jeszcze pytaniem kiedy to bylo,znaczy sie w jakim okresie roku:-Dnie no teraz to chocbym miala nie kupic sobie jakiegos ciuszka i innych rzeczy ktore sa na mojej liscie to musze gdzies jechac,bo inaczej bedzie deprecha:-D:-D
 
reklama
Żaneta to było rok temu w październiku, kupowałam przez internet ale z biura podróży first choice. Kupowaliśmy w sierpniu. Lecieliśmy z manchester ale warto szukać lotów z londynu bo jest więcej fajnych wycieczek a te 3 godzinki już można sobie dojechać:tak:
Nawet posilek mielismy w samolocie:tak:

Dobra teraz już zamykam lapka bo co chwilę zaglądam i nie wyrobię się:sorry2:
 
A mi mały padł jak myłam włosy :-( . No ale dzisiaj wstał o 5,40 :wściekła/y: . No i nici z Lister parku. Przynajmniej dzisiaj. Nie wiem ile pośpi. Poźniej pojadę z nim do Batley, tam też jest ładny park. Mały ale fajny. To do napisania. Miłego spotkanka życzę :tak: . Chyba wykorzystam okazję i położę sie do małego :-p. A co tam :-D
 
Czesc

Widze, ze do parku sie wybieracie. :tak: Ja na razie wykorzystuje do spacerowania babcie, a sama w tym czasie odsypiam albo jakies zaleglosci nadrabiam.
U mnie ciagle cos nie tak z Julka. Zaczelo sie od zoltaczki, przez ktora siedzialysmy 4 dni w szpitalu, potem ropiejace oczko, dostala w koncu wysypki na calym cialku (uczulenie na plyn do mycia albo prania), przedwczoraj odpadl jej pepek, a pod spodem miala pelno ropy i krwi, polecialam jak stalam do przychodni, B miedzyczasie zadzwonil do przychodni i lekarz z miejsca mnie przyjal, dostala antybiotyk, a teraz jeszcze ma chyba pieluszkowe zapalenie skory, bo cala dupka w pryszczach :-( Mam nadzieje, ze to juz koniec jej dolegliwosci.

roksanna - zastosowalam sie do tej metody z ksiazki co ma Doris, ale ile w tym mielismy szczescia, a na ile faktycznie ta metoda jest skuteczna to nie wiem, najwazniejsze, ze sie udalo :-)

Doris - malutka nawet ladnie sypia, co 3h jada, nawet daje sie mamusi wyspac; a u mnie Maciek tez wychodzi z lozka, ale zwykle siada na dywanie i sie bawi albo czyta ksiazki, a potem wraca do lozka i zasypia, a przedwczoraj sie obudzil w nocy, znalazl iPoda i sobie bajki ogladal, dobrze, ze za chwile bateria padla

mojadzidzia - gratulacje dla malutkiej, ja juz sie nie moge doczekac kiedy moja sie zrobi bardziej ruchliwa :tak:

zaneta - to tak jak ja, ja ciagle cos planuje, jakies wyjazdy, a najgorsze, jest to, ze teraz jestem uziemiona, bo Julka paszportu nie ma, ale moze na majowke gdzies w Anglie wyruszymy, bo cala ciaze przesiedzialam w domu i mam juz dosc
 
My przed chwilą wrociłyśmy z parku. trochę chłodno było i skryłyśmy się w kawiarni:tak:
Jakby jutro była ladna pogoda to też możemy się wybrać.


Kasia.j
no to teraz mam kolejny argument żeby namówic moją siostrę na kolejna dzidzię:-D Biedna Juleczka, ciągle coś się przyplącze, zdrówka dla niej:-)

Mamatrójeczki szkoda że nie dotarłaś, no ale może jutro się uda. ja czasami też jeżdżę na ten plac zabaw w batley:tak:

Ja teraz czekam aż Dorota odda mi mojego syna (bo znowu mu się mamusie pomyliły:-D) i przywiezie swojego syna i idę z nimi na ogród, więc u nas jeszcze nie koniec wietrzenia na dzisiaj. Bałagan w chacie a ja nawet nie mam kiedy posprzątać, cały dzień na dworzu a wieczorem jak już dzieci śpią to okupuję kanapę i nic nie jest w stanie mnie z niej ruszyć:-D
Ma ktos pożyczyć jakąś gosposię, albo krasnoludka???;-)
 
hej

Ja dzisiaj meza rano wykorzystalam i zaprowadzil szymcia do przedszkola i zostawil na poltorej godziny:tak: Maly wyszedl podobno z ucieszona micha:tak: A potem rozlozylismy kocyk na trawie za domem i posiedzielismy ze 2h:-)
Kasia8118- szymcio chodzi pon na 12.30; sroda i czw na 9 rano:tak:
natalka90- wyobrazam sobie ile przyjemnosci ci sprawie takie sluchanie malej. A nawet nie wiesz ile przyjemnosci mi sprawia jak moj 5 min nie mowi;-):-D:-D:-D
Zanetabd7- my szukamy cos na koniec maja i z jet2 holidays na 21maja znalezlismy za 800f all incl. na 3 osoby:tak: I z szymciem bylismy juz 3 razy i jeszcze ani razu za full wypas nie zaplacilismy wiecej niz 800f;-) Trzeba dobrze poszukac:tak:
Ania1812- ja nie lubie tkmaxxa bo jakos tak niepoukladane maja i naprawde trzeba mnostwo czasu poswiecic zeby cos znalezc- ani to kolorami, ani rozmiarami, ani modelami- musialam sie niezle zagrzebac. Natomiast buty to przede wszystkim tam kupuje:tak:
mamatrojeczki- korzystaj korzystaj z wysypianiem sie w dzien:tak:;-)
kasiaj- no pewnie ze najwazniejsze ze zadzialalo- nie wazne co to bylo;-) A jak tam kuba? Bo moj to numer do kwadratu i tak co jakis numer wywinie to mi sie twoj pierworodny przypomina:-D:-D:-D

Ja bym jutro chetnie sie do parku wybrala bo nie mam przedszkola:-)
 
ampar-wlasnie weszlam na ta stronke i stwierdzam,ze ja nie umiem szukac:wściekła/y::wściekła/y:bo co wezme np.Grecje i juz wybiore sobie wszystko i dochodze juz do konca zeby zobaczyc ile za malego to zawsze mi pokazuje ze musze zaplacic tyle co za dorosła osobe.moze to zalezy od czegos??wbijam ze 3 dorosle osoby,1 infant i pokazuje 1600 na tydz ful wypas,to drogo bardzo jest.
 
Witam wieczorkiem!

Dzisiejszy dzień strasznie szybko mi minął. Nawet się nie obejrzałam a tu już wieczór.
Agaam, jstysiak, Sylwia, Doris- bardzo dziękuje za miłe towarzystwo. Jeśli chodzi o jutro to też moge przyjść do parku.
Własnie przed chwilą oglądałam zapowiedź poniedziałkowej "Uwagi". Będzie o fotelikach samochodowych. Pokazywali urywki crash testów i co się dzieje z fotelikami:szok::szok::szok: Okazało się, że część tych sprowadzonych na polski rynek jest wadliwa i np. w czasie zderzenia wyrywa pasy:szok:

Ampar- super, że gładko poszło z przedszkolem. Oby tak dalej. Chyba masz racje z tym TKMaxx. Bardzo nie lubie jak na wieszakach jest ścisk i bałagan. Od razu rezygnuje z poszukiwań (no chyba, że to wyprzedaż w Next;-):-D)
Sylwia- u mnie też niezły bajzel bo miałam dziś sprzatać ale wolałam iść do parku a potem już nie było czasu. Właśnie nastawiam się psychicznie do rozłożenia deski do prasowania:growl:
kasia.j- nie zazdroszcze przejść z Julką. Strasznie dużo tego jak na 2- tygodniowe maleństwo. Dużo zdrówka dla niej:tak:

To chyba tyle. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry