reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej mamuski!!!
U nas natura postawila na ekonomie i zaoszczedzila nam sporo wydatkow...20 lutego urodzi sie Amelia :-):-)
zanetabd7 tobie gratuluje coreczki :tak::tak:
marta84 wow!!!! oby tak dalej,same pozytywne zmiany u ciebie.Zastanawiam sie jak wygladasz w nowej fryzurce pani prezes :-D buziaki dla zdolniachy Majuni :*
kasia8118 fajnie ze bedziesz miala goscia,zawsze to jakies urozmaicenie-nawet jezeli to ma byc tesciowa :-D:-D
tynia i wiki WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA WIKUNI Z OKAZJI URODZINEK,SAMYCH SLODKOSCI I SUPER PREZENCIKOW
uciekam szykowac sie na spacerek
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mojadzidzia GRATULACJE!


Asinka_z może spróbuj do włosów płynnego jedwabiu (np.
BIOSILK )
, albo te olejki (serum) do włosów, które sie lekko podgrzewa (np. z Avonu). Co do gryzienia, to każde dziecko niestety przechodzi taki okres. Ja też niestety tego doświaczyłam od moich dzieci :-:)szok: . Na szczęście z wiekiem to mija :tak: Dobrze, że żelazo działa :-) Oby tak dalej.​

Tynia dla Wiki
Dużo szczęścia i radości.
Samych uciech i słodyczy.
W życiu tylko pomyślności.
Nigdy żadnej troski
 
Ostatnia edycja:
Cześc babeczki!

My dzisiaj spędzilismy miłe przedpołudnie. Byliśmy w lesie na festynie dla dzieci. Filipek zadowolony bo wygrał fajne nagrody. Ja oczywiście też bo szybko minął nam dzień. Jeszcze wieczorem jestem umówiona z koleżankami:-) Nie wiem jak długo wytrzymam bo wczoraj poszłam późno spać bo byłam w Centrum handlowym. Była szalona noc zakupów i sklepy były otwarte do 23. Uśpiłam chłopaków i poszłam poszaleć;-) Kupiłam sobie buty i kurtkę dla Filipa na zime.:-)

mojadzidzia, Żaneta- moje gratulacje. Ale mamy wysyp dziewczynek:-)
Tyniaiwiki- najlepsze życzenia urodzinowe dla Wiki. Dużo zdrówka, uśmiechu, prezentów i słodyczy:-)
Marta84- gratulacje dla Ciebie i męża. Na jaki w końcu interes się zdecydowałaś? Sklepik internetowy czy "normalny" sklep? Ja też chce zobaczyć zdjęcie bo nie mogę sobie Ciebie wyobrazić w krótkich włoskach. Fajnie, że z Majeczki taki aniołeczek:happy2:
Żaneta- nie przejmuj się serduszkiem. Na pewno maleństwo źle się ułożyło. A tak będziesz miała okazje zobaczyć dzidzie jeszcze raz przed porodem:-) Wybraliście już imię?

Juz nie pamiętam co i komu miałam jeszcze napisać. Pozdrawiam wszystkie:happy2:
 
hej

Pogoda dopisala wiec wybralismy sie dzisiaj na farme do baildon. Szymon wyszalal sie przez 3 h a potem jeszcze szedl ze mna na pieszo 1h do guiseley do morisona- tam zrobilismy male zakupy i poszedl nastepne 20min na pociag. Wrocil do domu padniety:tak:

mojadzidzia, zanetabd7
- wielkie gratulacje. Ale wam fajnie teraz jak juz wiecie prawda?;-):-D:-D
Kasia8118- my tez smigamy na swieta. Ja tak okolo 13grudnia lece chyba do gdanska i tam sobie posiedze z szymciem z 2 dni a artur 23 jedzie autem i razem wrocimy. Kupujecie opony zimowe?
tyniaiwiki- spelnienia marzen dla ksiezniczki:tak:
Ania1218- ale wam fajnie w tej polsce:tak: Kiedy twoj dolacza?
Marta84- wam tez dobrze, co. Gratulacje wszystkiego i oby tak dalej:tak:;-):cool2::cool2::cool2:

Ide cos pogrzebac w necie:tak:
 
Mojadzidzia Gratulacje bedziecie mieli nastepna sliczna ksiezniczke
Marta Gratuluje no i wlasnie co w koncu otwieracie
Ampar to niezly maraton mial Szymonek
DZIEKUJE W IMIENIU WIKI ZA ZYCZONKA JEST BARDZO ZADOWOLA I NADAL JEST
JSTYSIAK TORCIK PIEKNIE WYGLADAL I BYL PRZEPYSZNY ZNIKAL W OKU MGNIENIA
 
Hej dziewczynki w ta sliczna sloneczna pogode:-D:-D:-D:-D:-D

Dziekuje Wam za rady skorzystalam z kilku i gorsza slome mialam niestety:-D:-D Ale wyszukalam na kafeterii sposob co podaje fryzjerka na moje kudly dalam 3 lyzki majonezu zwyklego i trzymalam 2godziny i sa prawie takie jak mialam. Normalnie rewelacja troche mi ten majonez smierdzial ale trudno ale warto bylo jestem obecnie bardzo zadowolona z rezultatu.

To tyle wena mi sie juz skonczyla a mamuska ma do mnie zaraz zadzwonic wiec bye bye
 
Hejka
Rzeczywiście pogoda boska, choć u mnie niedawno świeciło słoneczko :-D.

A my rano się zerwaliśmy z łóżka o siódmej, ubraliśmy się zjedliśmy śniadanko celem jechania na carboot, ale przed wyjściem chciałam tylko otworzyć okno no i ......
zorientowałam się że leje, ale byliśmy źli :eek:, tak się zerwać skoro świt w wolny dzień :-D:-D. Szkoda bo to już niedługo całkiem zimno się zrobi.

Wiktoria zdrówka dla Ciebie i sto latek, lekko spóźnione ale... Mam nadzieję że party udane?
Marta84 ja nie zapomniałam, w dobie facebooka i nk ciężko zapomnieć o urodzinach koleżanki ale jeszcze raz Zdrówka, oraz wielkie gratulacje z dodatki i awansu. Cieszę się że Ci układa.
Asinka może dlatego że majonez to nic innego jak żółtka tłuste i oliwa też nie lepsza. Może następnym razem jak Ci śmierdzi majonez to spróbuj tylko jajka i oliwa :tak:. Śmiesznie musiałaś wyglądać z majonezem na głowie. A brałaś ze słoika czy z sałatką :-D:-D:-D.

Gratuluję Wam dziewczynki dziewuszek.
A teraz spadam pizza dochodzi.
 
Hejka dziewczyny,
a mnie jakieś chorubsko dopadło. Ledwo mówię, łeb mi pęka a mały się dopomina o kuleczki bo mu wczoraj obiecałam :-( A jeszcze ta mgła za oknem :no: Później jak P wróci z pracy to może uda mi się położyć. Dobrze, że obiad (gołąbki) wczoraj zrobiłam to dzisiaj tylko ziemniaki ugotuję i z głowy. No nic idę zrobić jakieś śniadanko i przejdę się z małym. Do później.
 
czesc babeczki;-)
U nas weekend zlecial milo i bar pracowicie:tak:Najpierw cale przygotowania,potem party ,ktore zreszta bylo bar udane no i wkoncu sprzatanie po:szok::tak:;-) a bylo co robic:tak:
Mala bar zadowolona ,prezenty dostala super:tak:
JSTYSIAK-torcik wspanialy-1 KLASA:tak::tak::tak: Wygladal pieknie a smakowal...niebo w gebie.Masz w nas stalych klientow!!:tak: Dziekuje jesz raz:happy:
MOJADZIDZIA-gratuluje serde coreczki:happy: No to faktycznie zakupow praktycznie zadnych robic nie musisz;-):-)
MAMATROJECZKI-wspolczuje choroby...zwlaszcza jak leb peka a trzeba wsz zrobic i dzieci daja popalic..to masakra:crazy::eek:
AMPAR- a Ty juz bylas na tym "erotic party";-);-);-):-D??
ASINKA-ciesze sie ze ci lepiej .a z tym zelazem to tak jak Ci pisalam wlasnie ,problemy z kupka sa ogromniaste:crazy::eek:
ROKSANA-ale sie zerwaliscie:eek:ale czasem fajnie tak wczesnie zaczac dzien:happy:
No i nie wiem co jesz komu:baffled::baffled: chyba jesz spie:rofl2::rofl2:U nas za oknem nic nie widac ..taka mgla:crazy::baffled:
no nic kawki sie czas napic...do potem,papaaaaaaaaaaaaaaaa
 
reklama
TYNIA I WIKI-spoznione ale z serca plynace najserdeczniejsze zyczonka dla Waszej gwiazdeczki,duzo radosci ,zdrowka i spelnienia dzieciecych marzen-Graziul z rodzinka zyczy
 
Do góry