reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc Kobitki:-)

Widac odrazu ze sobota dzisiaj;-)
My tez siedzimy w domku rano tylko bylam w tesco i w tkkmaxxie ale nic ciekawego nie kupilam:sorry:
W tygodniu jedziemy z mezulkiem na zakupy jesienno zimowe dla niunki bo coraz zimniej sie robi a moje dziecko nie ma nawet kurtki:zawstydzona/y: poki co chodzi w kamizelce ale to juz jest troche znimo:sorry:

Sylwiam dzieki za troske z Mala jest raz lepiej raz gorzej sama juz nie wiem od czego to zalezy:no: A jesli chodzi o kulki to ja chetna ale pod warunkiem jak moja Vicky bedzie sie czula:tak: a dzien raczej bez roznicy;-)
Ampar Ciesze sie ze mnie pamietasz:-D Spoznione ale szczere zyczenia dla Twojego Malzonka:tak:
Graziul Natalka wyglada jak prawdziwa fotomodelka:tak:Supewr zdjecia:tak:
Nefretete psinka super:tak: a ile ten Wasz psiulek ma miesiecy bo jakos mi to umknelo a wydaje sie dosyc duzy:tak:
Natalka ale mialas przezycie:szok: nie zazdroszcze bolu miejmy nadzieje ze teraz juz bedzie wszystko dobrze:tak:

Ok uciekam Mala polozyc spac bo juz jej pora:tak: a potem do lozeczka polezec troszke z moim lubym:-);-)
 
reklama
Witam wieczorową porą.
no to sie docieramy całą rodzinką z nowym domownikiem i musze przyznać że jest wesoło. W nocy bardzo chciał spać z nami w łóżku ale szybko zostało mu to wybite z głowy:-D:-D:-D no i oczywiście bronił ogrodu przed kotami:-D mój piesio bohater ;-)

mamatrójeczki z papierami oki. jeszcze raz dzieki:-)

ampar3 jak bedziecie mieli wolne to zapraszamy:tak:

Agaam RJ ma 8 miesięcy;-)

Sorry ze tak krótko ale D był dzisiaj w pracy a teraz pojechał zawieść gościa na lotnisko i mam małe urwanie głowy... same rozumiecie.
 

Załączniki

  • DSCF0046.jpg
    DSCF0046.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 37
  • DSCF0033.jpg
    DSCF0033.jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 34
  • DSCF0038.jpg
    DSCF0038.jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 32
Czesc:-)

NEFRETETE-psinka slodka:-)

MAMATROJECZKI-no niestety maja tutaj taki system przyjmowania:sorry:a Ty chodzisz do szkoly z rana?wydawalo mi sie ze wieczorem:rofl2:

KASIA8118-wiesz co,ja tez jeszcze zadnego sprzetu w argosie nie kupowalam:sorry::no:a co do wyjscia wieczornego(bo chyba o takim byla mowa,tak?) ja moge 5,6 albo 13 listopad:eek:

ANIA1812-Twoj Filip tez tak wczesnie wstaje??
ale Filip bedzie mila niespodzianke:-D

CREATEDBYLOVE-a gdzie teraz mieszkacie?jesli mozna spytac:-)i jak poszukiwania pracy??

AGUSIAAA87-Witaj na forum:-)ja Ci tez nie pomoge w tej sprawie,nie mialam nigdy takiej sytuacjii:no:a Ty na jakim bd mieszkasz??:eek:

AMPAR-a gdzie w Hull sa te dinozaury??

GRAZIUL-ale Ty kwitniesz w ciazy:-):-)i jesienia fatycznie zdjecia sauper,wsrod lisci ,a Natalia to prawdziwa modelka:-)a Wy z Nia duzo po angielsku rozmawiacie,czy to efekt chodzenia na playgrupe?

SYLWIA-ja tam tez moge jechac na kulki:tak:


Dzisiaj mielismy w kosciele spotkanie komunijne i w tym roku idzie az 35 dzieci do komunii:szok::szok:a ksiadz mowil ze pare lat temu szlo moze 5 dzieci:szok:

Dobra ide polozyc spac Davidka
 
Hejka,
Ampar jeżeli chodzi o centra handlowe to są dwa i to niedaleko siebie. Jedno przy dworcu głownym St. Stephen's Shopping centre, a drugie niedaleko portu jachtowego Princes Quay. Dodatkowo w centrum masz bardzo dużo sklepów :tak:. Jeden dzień nie wystarczy. A na jednej tylko ulicy (Beverley road) jest 6-7 sklepów polskich. 3 GROSIKI, ŻABKA i inne. Mieszkałam tam pół roku i wszystkiego nie zobaczyłam. Muszę powiedzieć, że tęsknię za tym miastem :-(. Próbowałam nawet rozmawiać z P. o przeprowadzce tam, ale z tamtąd miałby godzinę autem do pracy, a zanim zmieniłby to trochę by potrwało.
Doris w Hull masz:
Streetlife Museum of Transport

Dinostar

Maritime Museum

Hands on History Museum

Hull and East Riding Museum

Arctic Corsair

Princes Quay

The Humber Bridge

Birthplace of William Wilberforce,

myslę, że jakby dobrze jeszcze poszukać to conieco by się znalazło :tak:

Zobacz załącznik 292606Zobacz załącznik 292607Zobacz załącznik 292608Zobacz załącznik 292609


 
Ostatnia edycja:
Doris jeżeli chodzi o szkołę , to kilka dni po tym jak byłam zapisać sie w Bradford zadzwoniono do mnie z Dewsbury. Tutaj mam lepszy dojazd. No i mam do wyboru albo popołudniu (od pon. do czwartku od 13,15 do 16,00) lub wieczorowo dwa razy w tygodniu (wt. i śr.) Wolę popołudniu, ponieważ więcej zajęć , więcej nauki. Ale w związku z tym mam problem z Chrisem :wściekła/y:. Bo od stycznia już załatwiłam w szkole, że będzie chodził na 12,30 do 15,30. Powinnam spokojnie wówczas zdążyć na zajęcia, a odebrać go zawsze może Natalka lub P. Więc nie będę miała problemu. Tylko zostaje mi listopad i grudzień :-( .
Graziul Natalka wygląda jak laleczka :tak:

Co do kulek to ja narazie odpadam, ledwo mówię, nadal się duszę (na szczęście w większości nocą) i do tego Chris dostał dzisiaj wysypki na całym ciele. Jak byliśmy w Tesco mówiłam do P. że trzeba będzie mu sprawdzić głowę, ponieważ coś za bardzo ją drapie. W domu okazało sie , że go wysypało, a już myślałam że to coś chodzącego. Okazało się, że ma różyczkę. Zawsze coś :szok:
 
Ostatnia edycja:
:-):-):-):-)Witam wszystkie mamuski:-):-):-):-):-)

U mnie nudy totalne nic sie nie dzieje(oprocz tego ,że maleństwo kopie) a tak to po staremu moj spi po nocce Aga w szkole a ja biedna sama w domciu nie ma do kogo nawet buzi otworzyc:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Fajne sa weekendy przynajmniej cala rodzinka w domciu i goscie:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
pisze w sprawie kulek bo chetnie bym sie wybrala ,ale z kim jesli mozecie to moze w przyszlym tyg bo Aga ma wolne caly tydzien:tak::tak::tak::tak::tak:
nefretete-piesio sliczny slodziak:-p:-p:-p:-p:-p:-p
mamatrojeczki-śliczne zdjecia i piesio tez super:tak::tak::tak::tak::tak:
agusiaaa87-witam na forum i trzymam kciuki abys wszystko dobrze załatwila;-);-);-);-);-)


Nic uciekam na kawcie i cosik poogladac w tv:tak::tak::tak::tak:
 
Cześć wszystkim u nas weekend zleciał szybciutko dziś mam wolne od gotowania bo P wczoraj zrobił fasolkę po bretońsku:-):-):-):tak::tak: lecz jestem uziemiona bo muszę czekać na faceta w końcu przyjedzie naprawić nam pralkę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::tak::tak::tak:
Kasia mi się wydaje że jest gwarancja ale na rok my kupowalismy telewizor przez ebaya i tez mamy gwarancje tylko na jak dlugo to ci nie powiem bo nie pamiętam
sylwia fajny telewizorek tylko troche drogi:-:)-:)-(
natalka a ty kochana jaksię czujesz :confused::confused::confused::confused:
oki skrobnę coś pózniej bo trzeba troszke posprzatac chatke
 
Hej dziewczynki!
U nas weekend zlecial szybciutko,w piatek bylam w B-ford,obcielam wlosy i zrobilam sobie grzywke ale nie najlepiej sie czuje,Dusia tez ma podciete wloski i grzywke i wyglada smiesznie,jeszcze bardziej jej sie buzka zaokraglila :-D
mamatrojeczki chyba lepiej jak Chris przejdzie rozyczke teraz a nie byl szczepiony przeciwko tej chorobie? Jakbys miala ochote na kawke po colleague'u to zapraszam,mieszkam bardzo blisko :tak:
agaam fajnie ze Vikunia dobrze zniosla przeprowadzke no i ze domek wam sie podoba
sylwia.m i agaam czy wy dajecie dziewczynom mleko z butelki? jak czesto? Dusia pila 2razy dziennie ale teraz chcialabym dawac jej tylko przed spaniem bo meczy mnie wstawanie o 5 i robienie mleka Ostatnie dwa dni nie dostala ale i tak sie oczywiscie obudzila nie mniej jedna bardzo ladnie zjadla sniadanie
 
reklama
Hej laseczki co tam u was?
U nas spoko jakoś szybko zleciała sobota i niedziela a szkoda:tak:.
Doris78 mi 5 i 6 listopada też pasuje ale 13 to stanowczo odpada bo przyjeżdża teściowa i właśnie tego dnia będziemy imprezowac:tak:.
Graziul zdjęcia super :tak:.My też wczoraj byliśmy w parku i zrobiliśmy kilka zdjęc ale średnio udanych bo mój Krystian strasznie ostatnio się wygłupia i ciężko mu pstryknąc jakieś normalne zdjęcie:tak:.
sylwia.m a gdzie się wybieracie na kuleczki?
ampar3 fajny czasem jest taki niespodziewany urlop:tak:.Zawsze możecie leciec do Pl na te 5 dni:tak:;-).
nefretete piesek super:tak:.
A moje chłopaki pojechali w sobotę na grzyby:tak:.I przywiezli mi do domu aż 2 grzyby :tak::-D.Ale się uśmiałam:-D.Krystian stwierdził ze nie było grzybów bo ślimaki je zjadły:-D.Ale te dzieci mają wyobraznie:-D.
 
Do góry