reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

WREDOTKA-ja niestety nie pomoge bo co do rynku pracy wogole sie nie orientuje od kilku dobrych lat:no: ale napewno warto szukac przez job centre(tam sa oferty w takich maszynach specjalnych,ale pewnie wiesz;-)) lub tak jak RAGAZZA napisala na stronkach inter.z praca:tak:zalezy jesz jakiej szukasz:eek:powodzenia:tak:
RAGAZZA-dobrze ze mala zdrowieje:happy2: Ja kupuje zawsze filety z lososia,takie grube i przecinam je na polowe(aby byly cieniutkie warstwy) i potem pieke wlasnie w folii z maslem-a dlatego w foli z tluszczem bo jak sa cieniutkie to by sie za bardzo spiekly:tak:.Serek Philadel.lub Almette mieszam z odrobina jogurtu i majinezu+przyprawy i potem nakladam lyzka na upieczonego fileta,zawijam jak devolaje i spinam wykalaczka,z gory polewam roztopionym maslem z ziolami:tak:jak dla nas wysmienite!:tak:;-)w podobny sposob robie tez filety z tunczyka,gdyz smaczna to rybka,ale jednak dosc sucha:dry:;-)
 
reklama
hej hej
graziul -dziekuje u mnie juz lepiej ,to tylko po niedzielnym obiadku takie obiawy :dry:,czlowiek chce zrobic cos "wytworniejszego" a pozniej ......:wściekła/y::zawstydzona/y:
ragazza - co do brzuszkow to faktycznie ,posypalysmy sie jak z rekawa :tak:
Brzuch mi opadl i teraz mam taka fajna zgrabna pileczke :tak:,tyle ze mam takie parcie na pecherz ze dostaje szalu .
 
o nieeee,skasowalo sie wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!juz nie pisze:wściekła/y::wściekła/y:mowie tylko ze zyje i mamy sie ok;-)
roksanna-ja ide:-)
renuska-wez mi nie gadaj nic o sikaniu,bo ja w nocy to wstaje z 5 razy!!i juz pije najpozniej o 20 bo inaczej musialabym pampka chyba zakladac.ale Ty masz fajnie,juz tak krotko ci zostalo ;-)
 
Hej dziewczyny ja tak szybciutko bo muszę chałupę ogarnąc.
U nas nic dobrego Krystian po przedszkolu był jakiś taki milczący i klejący się do mnie więc zmierzyłam mu temperaturę a tu prawie 39C:-(.Szok normalnie jakieś fatum wisi nad moja rodziną nie wspomnę już ze Oli już drugi tydzień kupkuje wiecznie :-(.
roksanna my na 99%będziemy :tak:.Rozliczymy się na miejscu ;-).Czy to będzie jakiś problem jeśli będę np.30minut wcześniej:sorry:?Bo chyba mój mnie zawiezie a wrócimy autobusem:cool:.Czy któraś tez będzie wracała autobusem???Szukam towarzystwa :tak::-D.
Wredotka ja kompletnie nie w temacie jeżeli chodzi o szukanie pracy:no:.
 
Cześć:)

Jezu czy w tym kraju są jakieś normalne sklepy?!!!!! Wczoraj pół miasta zeszłam, żeby kupić małej wanienkę, bo ta którą mam jest malutka. Oczywiście nigdzie nie ma normalnych dużych wanienek.... Nie wiem co mam kąpać w tych co są w sklepach chyba kota.....

Dziś natomiast wyruszyliśmy na poszukiwanie smoczków aventa do butelek..... Bez komentarza.............. Nigdzie nie ma, a jak są to dla noworodków albo już dużo starszych dzieci, a tych od 2 miesiąca brak.....

Normalnie jak mam coś kupić dla małej to mnie krew zalewa.... W pl w każdym markecie można było dostać całą wyprawkę.....

Ludzie przyjeżdżają na zakupy do UK a ja będę jeździć na zakupy do Pl:p Szok.....

No wygadałam się i mi lepiej.

Żaneta - co do znieczuleń, to ja używałam gazu, ale że akcja porodowa szła bardzo szybko (za szybko po tej galaretce na wywołanie, nie wiem po co mi ją dali bo i tak już rodzić zaczęłam) to nic mi nie dał, a na inne rzeczy było za późno. Ale jakoś dałam radę. Nie powiem, bo przez tą galaretkę miała ciągle skurcze bez przerw więc się namęczyłam. Jak będę rodzić drugie dziecko to też nic nie chcę, ale i nie dadzą mi nic na wywołanie, bo źle na to reaguję.

Wredotka -m ja też nie pomogę z pracą.

Renuska - ja w ciąży sikałam co 5 minut.....Koszmar

Ragazza - no faktycznie sporo dziewczyn jest w ciąży, ale to fajnie, będą maluchy w jednym wieku.

No nic kończę, bo mała się zbudziła muszę ją nakarmić. Papa
 
Czesc:-)

GRAZIUL-ale bym sobie takiego lososia zjadla:-)mniam ,mniam...
Moze kiedys zrobie,tylko sie zastanawiam czy mi wyjdzie:-D

KASIA8118-ta ulica na ktorej jest jutro mikolaj ,to jest druga od piknika:-Ddzisiaj jak jechalam do szkoly zauwazylam:eek:sorki za zmylke:cool:
I jak Krystian ,dlaej goraczkuje?


KASIA J-Witaj :-)

RAGAZZA-to zobacz jakie suwaczki maja inne dziewczyny co juz maja dzieci:-Dchodzi mi glownie o dziewczynki:-D

NATALKA-to dobrze ze znalezli oprzyczyne tego nadcisnienia

WREDOTKA-ja tez nic nie pomoge bo jeszcze nie szukalam tutaj pracy:no:

ZANETA-klocki wkoncu kupilam w toysrus,bo te ebayu poszly bardzo drogo,wiec mi sie nie oplacalo.Z czego jestem bardzo zadowolona bo w toysie dostalam kupon na 20 f na klocki,tylko do zrealizowania dopiero po 27 grudnia do 11 stycznia,ale to nic kupie jakies klocki i schowam na jakis prezent potem beda
 
Ostatnia edycja:
Kasia oczywiście że możesz. Ja tam będę już od czwartej. Powiem Ci że podrzuciłabym Cie, ale jedzie ze mną koleżanka. Ale wiesz co mam pomysł bo my tam będziemy sprzątać po tej imprezce to może to potrwa np do 20 i wtedy by Cie mąż odebrał.

Łosoś brzmi fantastycznie, chyba sobie takiego zapodam

Monia nie denerwuj się już. Może oni tych dzieci nie myją. :-D:-D:-D

Znowu będą wszystkie rodzić i będzie gorąca atmosfera na forum. :szok:
 
Witam.
U nas nocka bardzo ciężka Oli dosyc ładnie spał ale za to Krystian wiecznie wędrował do naszego łóżka i wiecznie coś chciał :wściekła/y:.A rozpalony był strasznie i temperatura cały czas w okolicach 39C co trochę spadła to znowu do góry:sorry:.
Nie wiem czy go dzisiaj puszczę do przedszkola raczej nie zaraz mu zmierzę temperaturę.
Pobudka dzisiaj grubo przed 6 bo Oli obudził się i zaczął strasznie się dusic i kaszlec więc stwierdziłam ze lepiej wstaniemy bo nie wiadomo czy ten kszel nie skończy wicę rzygami:-(.Na szczęście skończyło się na kaszlu:tak:.
roksanna mój R kończy lekcje o 8 a czasami nawet kilka minut pózniej wię na miejscu pewnie byłby po nas około 20.30 to trochę pózno tym bardziej że nie wiem jak to będzie z Krystianem więc lepiej będzie jak się kulnę na przystanek.
Powiem wam szczerze że odechciało mi się tej imprezy mikołajkowej :-(.Dzieciaki chore a ja jeszcze dostałam @ i leci zemnie jak z kranu:-:)wściekła/y:.No nic jakoś to będzie;-).
 
reklama
Hejka
Ja dopiero dzisiaj bo wczoraj cały dzień miałm ciśnienie 600:wściekła/y:I nie chciałm wam d...py zawracać.A dzisiaj juz ze mnie zeszło i odrazu lepszy humorek:-D
Kasia Starsznie Ci współczuje .Moze przejdz sie z chłopakami do lekarza ,bo jak dla mnie to nie jest normalne:sorry:Życze Wam duzo zdrówka
Kasia j witaj po przerwie .Jak tam Sie chowa twoja królewna:-)
Graziulka Juz ostatnio miałm Ci pisac -Co to za obrabianie kolezance sznownej:-p:-p:-p
Monia Ty sie tak nie denerwuj bo wszystko tu dostaniesz tylko trzeba poszukać.Po pierwsze z aventa masz trójprzepływowe smoczki ,bo od 2 miesiaca zadna firma nie produkuje jak juz to od 3 mies.;-)A co do waniennki to fakt duzych tu nie ma bo oni juz zaczynaja po waniennce uzywać podstawek do wanny:tak:Ja miałm duza wanienkę ale to tylko dlatego ze nie miałm wanny ,tylko prysznic.A wannienkę kupowałm w pl.ale jak dobrze poszukasz na necie to sa sklepy które moga Ci przysłać do uk:tak:.powodzenia
Renuska To ja coś tak czuje ze na świeta bedziesz miała niezły prezent:-)
Oki zmykam zycze miłego dzionka
 
Do góry