reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Hejka
A u nas dzisiaj leniuchowo:tak:Wczoraj nic nie pisałm bo Amelka miała jednodniowa goraczkę,ale taka ze 39,9:szok:podawałm jej paracetamol ale to pomagało tylko na 1,5godz.A dzisiaj wstala jak nowonarodzona.Kurde nie wiem o co chodzi bo ani kaszlu,ani kataru:sorry2:.
Ragazza Dobra rada nie czytaj internetu:no:wiem juz z własnego doświadczenia.Najlepiej isć do lekarza i moze coś pomoze:sorry2:Wiem ze nasi lekazre to o ściane ale goldman myśle ze warto na niego poczekać:tak:
Sylwiam Podejrzewam ze weżmiesz jak Cie znowu zlapie:-p
Marta U nas to misio takimi wycinankami sie zajmuje;-)
Kasia8118 Pytałm bo wiem ze chinki są tu rewelacyjne,ale pomyślałm ze moze znacie jakeś godne polecenia miejsce.Bo dokładnie chodzi mi o wzmocnienie,a wiekszość pracuje na akrylu i jakoś mnie on nie przekonuje:no:ale dzieki Wam babeczki za odp.:tak:
 
Sylwia - do Goldmana to dopiero za 3 tyg mogla mnie zarejestrowac:wściekła/y:, wiec musialam wziasc Patela, bo za 3 tyg to nie wiem czy ja jeszcze dozyje do wtedy w ogole.:cool: A Patel nie jet taki zly w gruncie rzeczy. I tak bedzie musial mnie na cos skierowac, jakies rtg czy cos.
 
hej Wam
Ja mialam dzis na coffe uderzyc z K by obgadac pare spraw ale niestety odwolalam bo masakra za oknem i nie bede dzieciakow ciagac na taka pogode tym batdziej ze dop co u na bylo chorobowo:tak:;-)
Jeju dziewczyny ja tak czytam Co Ty Ragazza napisalas i masakra-bo ja wlasnie tez dola zalapala od wczoraj wieczor bo mnie tak bardzo serce klulo:shocked2::shocked2:najpierw myslalam ze to moze jakas kolka i nie po tej stronie,ale niestety dokladnie w samym miesniu sercowym:-:)-( Pierwszy raz w zyciu mialam i to tak mocno i dosc dlugo:-:)-(.tzn.staram sie nie panikowac bo nie mam przeciez innych objawow,a to pewnie na tle nerwowym i ze zmeczenia i napewno za duzo kawy ostatnio..ale sie wystraszylam bardzo:shocked2::shocked2::shocked2:
RAGAZZA-Jstysiak ma racje lepiej neta nie czytac(choc sama tak czesto szukam diagnozy) ale mozna takie cuda wyczytac zetylko umierac!!!! wiem ze to ciezko ale sprobuj sie tak mocno nie dolowac no i lekarz faktycznie jak najszybciej by sie przydal:tak: bedzie oki,zobaczysz:tak: napewno to nie to co myslisz:tak:;-)
MARTA-no widzisz czyli jednak kiepski ten salon,a kto Ci robil:confused: trzymam kciuki za jutrzejsze badanie Majeczki:tak:
Ja dzis zarzadzilam dzien lenia,nawet sie nie ubieramy:no::no:;-);-);-)
 
Cześć dziewczynki.

U nas dziś dzień miła bardzo leniwie, przez tą pogodę nawet się z łóżka nie chce wyłazić.Sara też śpiąca ciągle.

Wczoraj byliśmy razem z Martąpo odbiór paszportu Sary. Marta miło było Cię poznać nasze maluchy były bardzo grzeczne na wycieczce.

Mam pytanko, bo jakoś doczytać na stronie wizzair nie mogę, jak jest z mlekiem dla dzieci? Można wnosić na pokład? No i ile. Ja chcę wziąć mleko i herbatkę dla małej i nie wiem czy mnie wpuszczą.

Ragazza - koniecznie idź do lekarza mam nadzieję, że to nic poważnego. Ja sama muszę się przejść, bo jak coś podźwigam to mi ręce drętwieją i skóra na całym ciele....

Graziul - my też dziś siedzimy w domu.

Marta - trzymam kciuki za badania Majeczki.

Jstysiak - o rany taka gorączka, ja pewnie z Sarą już bym do szpitala jechała. Ja jestem panikara nieziemska hihi.

No nic zmykam obiad robić.

Papa
 
hej mamuski !!! i gdzie ta wiosna ...???:wściekła/y: jakos ostatnio nie mam weny do pisania nic mi sie nie chce ,chodze nie wyspana Alex sobie teraz pobudki robi o 6 a czasem wczesniej i koniec spania :szok: .Czytam o tych waszych dolegliwosciach mi to sie od wczoraj w glowie kreci uhhhhh co za czasy ale ja mysle ze u mnie to z nie wyspania :eek: MARTA szkoda ze ci tak wlosny popsula ja jestem zadowolona z Ilony naprawde dobrze wlosy robi naklada mnostwo odzywek przyklada sie do tego i pogadac z nia mozna bo buzia jej sie nei zamyka moze nastpnym razem sprobuj isc zrobic u niej wlosy.....RAGAZZA Nie czytaj tego co pisza na necie bo sobie tylko wbijesz jakichs glupot do glowy mozna sobie nawkrecac i nie potrzebnie sie zamartwiac moze to nic powaznego :-)ale lepiej isc to u lekarza sprawdzic 3mam kciuki bedzie dobrze JSTYSIAK ja robilam kiedys paznokcie na swoj slub w polskim salonie w Leeds bylam bardzo zadowolona ,znajoma tez tam robila ale jest droga bierze jakies 30-40 f za tipsy .Twoja Amelka moze miala 3dniwoke ??? MO 3mam kciuki z szybki porod :-) dzidziusiwo jest tak dobrze w brzuszku ze sie nie spieszy :-)
 
hej hej
Obiad gotowy ,wiec u mnie tez zaczyna sie dzien lenia .Oczywiscie mozna by bylo pomyc naczynia itd .ale nie bede tego robic ,bo mi sie nie chce .Troche nie lubie jak Dominik caly dzien oglada bajki ,ale raz nie zawsze .
Monia ,Marta - fajnie ,ze juz paszporty gotowe .To teraz gdzie na wczasy ?;-)
Monia - na samolot mozesz tylko z mlekiem ,mysle ze butelka Ci wystarczy .
Sylwia - ogladalam ten filmik baby yoga o kt.mowilas u Kasi .Normalnie szok ,co za babsztyl :wściekła/y:,az mnie ciarki przeszly .
Doris -to jak sie umawiamy w czwartek ?na tym przystanku ? tam jedzie X6 i 363 ? bo jak tak to one sa caly czas .
Ide juz bo mnie glowa boli ,i jeszcze ta pogoda ,ech .
 
Monia - ja z Lenka jak lecialam to mialam 2 butelki z woda, do tego mleko w proszku oddzielnie, i herbatke dla malej i nie bylo problemow - celnik tylko pytal co to jest w tej butelce z herbatka to mu powiedzialam i tyle. Acha i wez sobie wiecej butelek w razie czego, ja mialam dwie i to sie balam ze zabraknie, bo samolot byl opozniony i 4 godziny czekalismy w sali odlotow. Wizz Airem lecialam.
 
reklama
Do góry