reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

m02 ale fajny skrzacik:-D Jeszcze raz gratuluję. Miałaś bardzo ciężki poród i jeszcze ta cesarka na koniec, współczuję. Ale najważniejsze, że macie już to za sobą i wszystko dobrze się skończyło;-)
Tynia mi też się wydaje, że ospa jest groźna tylko na początku ciąży, aczkolwiek lekarzem nie jestem więc mogę się mylić;-) a Ty nie przechodziłaś ospy wcześniej?
Żaneta dasz radę;-) Tyle kilosów na rowerku robisz to raz dwa pozbędziesz się 10kg. ja też przymierzam się do brzuszków ale na razie z marnym skutkiem:-D
Renuska to fakt, Jaśminka jest naprawdę długa, ale przecież ma po kim:-D
Natalka fajne łóżko, ja chyba jeszcze nie zmieniam, nie mam takiej potrzeby.
Ragazza odpuść sobie dietę do czasu aż mama wyjedzie, szkoda by było nie skorzystać z maminych łakoci:-)
Monia jak pochwaliłaś Sarę to dzisiaj da Ci koncert:-D Żartuję:rofl2: ale moje dzieci tak mają. Chyba podczytuja forum bo zawsze jak ich pochwalę to mi dają popalić. Zresztą z mężem jest to samo. Nawet nie muszę pisać, wystarczy że sobie pomyślę że już długo jest zgoda między nami i bach - nie dalej jak za dwa dni kłócimy się:-D
Emilka a z Tobą co?? Wpadłaś w trans malowania i zapomniałas o nas?:-D Ciekawa jestem jak sprawa z Waszym autem?

Ja dzisiaj u lekarza byłam. Potwierdził zapalenie zatok i dał antybiotyk. Liczę, że teraz już będę czuć się lepiej:tak: W ogóle pierwszy raz choruję na zatoki. Nic fajnego:no:
 
reklama
Czesc

U nas wielkie nudy ,wiec nie ma o czym pisac.
Jutro jedziemy po farby i J zaczyna malowanie,na razie tylko drzwi i futryn i barierki ,ale to juz bedzie krok do przodu.Wiec w sobote musze na caly dzien wybyc,co by dzieci ciekawskie nie dotknely tak jak u Kasi :))))))
Potem jeszcze zostanie nam pomalowanie salonu,tapetowanie na korytarzu :)

M02...-to sie troche nacierpialas,Michas sliczny ,fajnie wyszedl na tym zdjeciu :)

ZANETA-ty nie przesadzaj z tym odchudzaniem ,bo Cie nie poznamy :)tak jak Natalke :)

NATALKA-lozko super :) I jak dzisiaj Claudia zasnela ?
 
;-)
Dobry..dobry;-)
Ale fajnie ze taka super pogoda sie utrzymuje:happy:oby jak najdluzej:tak:
Ja dzis caly ranek na telefonie wisialam ,musialam pozalatwiac pare spraw:wściekła/y::wściekła/y:ech ..i jesz nie koniec,ale odpuszczam sobie juz na ten tydzien:tak:
Potem A nas zawiozl z dzieciakiami do miasta bo bylam umowiona z K i jej dziewczynkami na kawke:tak:.Mala Kasi jest slodziutka ,ale do Siostry nie podobna tylko caly tatus:tak:;-)No i nasze dziewuchy takiego wstydu nam narobily ze glowa mala:wściekła/y: wiecej sie tam nie pokaze.Natalia zreszta caly dzien potem byla jesz niemozliwa:-(
M0205...to sie nameczylas,ja tak z nati mialam 3 doby skorcze ,potem parlam i nic i w koncu cc:tak: ale szybko zapomnialam o tym:tak: Michas slodziak maly,a to ze spuchniety to przeciez normalne ,bo tyle tam biedny siedzial scisniety:tak:wloski takie ciemne..choc moj E tez mial czarne a teraz blondynek sie robi;-)
SYLWIA-Ty brzuszki???? a moge spytac po co ?? z nudow kochana?;-);-) Ty masz super plasciutki brzuszek -do pozazdroszczenia:tak:
ZANETA- super ze masz takie samozaparcie ,napewno sie bedzie oplacilo,juz niedlugo zobaczysz upragnione efekty:tak::tak:
EMILKA-wlasnie co z Toba?? tak Cie remont mocno pochlonal?:-p
RENUSKA-Twoja Jasminka tak jak moja corcia od urodzenia zawsze ponad norme i teraz duuuzo wyzsza od rowiesnikow:eek:
ASIUNIA,Marta-co U was kobietki? Asia -Philipek rosnie jak na drozdzach :tak:;-)
MONIA -gratki ze tak fajnie poszlo z mala,zobaczysz nie bedziecie zalowac:tak:
No i nie pamietam co komu jeszcze ..zmykam ,paaaaaaaaaaaaaa
 
Oj Graziul mam co ćwiczyć:tak: nawet ostatnio mój mąż komplemenciarz poklepał mnie po brzuszku i powiedział, że wrobiłam go w trzecie dziecko:-D:rofl2:
Jak się z Wami widzę to zawsze na wdechu:-D bo wtedy i brzuch płaski i piersi większe:rofl2:
 
Cześć dziwczyny.
w związku z tym że wracam do PL mam do wysprzedania wszystko z domku... jak można sie domyślić wszystko używane :-D wszystko to jest: meble, karnisze, sprzęty typu tv, dvd, głośniki, lodówka (duża), pralka, zmywarka do postawienia na blat, mikrofala, wieże,a także zabawki (w tym huśtawka, auto do pchania i przebierania nogami, piaskownica itp), i wiele wiele innych.
zainteresowane prosze o wiadomości na priv
pozdrawiam
 
Hej!!!!
Jakos nie mam dzis natchnienia,wogole jakiegos dola zalapalam!!:-(Nie lubie jak moj chodzi na popoludniowa zmiane do pracy,zawsze tak mam!!!!!Dlatego nic nie pisze!!!Olcia,juz spi a Filip obudzil sie w najlepsze i sie smieje i zagaduje!!!Ale jest chociaz z kim pogadac!!!:-D:-D:-D
Sylwia-dobrze ze doktor dal ci antybiotyk-mam nadzieje ze teraz bedziesz sie lepiej czula!a z tymi brzuszkami to daj spokoj!!!A jak spotkam twojego R to powiem mu do sluchu!!!:tak::-D:-D:-D
Graziul-dobrze ze z Eryczkiem wszystko ok-duzy chlopak z niego i jaki przystojny!!!!!!!My idziemy za tydzien do baby clinic i na pierwsze szczepienie!!!:-)mam nadzieje zemaly dobrze to zniesie!!!
M0....-wspoczuje tych skurczow i tego co przeszlas ale na szczescie Michas jest juz z wami!!!
Zaneta-ty tez nie przesadzaj z tym odchudzaniem bo jak tak wy wszystkie o tym to ja chyba ze wstydu z domu nie wyjde!!!Ale przynajmniej moze i ja sie wezme w garsc bo ostatnio to sobie za duzo pozwalam a potem rycze jak bobr ze silnej woli nie mam!!!!:-:)zawstydzona/y::-(
Doris-u nas tez chyba remoncik czas zaczac!!chcemy pomalowac nasz salonik,maly bo maly ale moj jak sie za to wezmie to kilka dni mu zejdzie,wszystko musi byc na tip top zrobione!!!:-):-D:-)czasami wkurza mnie ta jego dokladnosc!!!!
Renuska-nie ma co sie dziwic,przeciez ty taka wysoka jestes to Jasminka pewnie pojdzie w slady mamusi!!!Mialabys powod zeby sie martwic jakby nie przybierala na wadze a tak to tylko sie cieszyc trzeba!!!:-):-):-)
Natalka-lozko super!!!dobrze ze claudia chetnie wnim spala,oby tak dalej!!
Tynia-jak przechodzilas ospe,to wydaje mi sie ze nie powodu do obaw!!!
Dobra uciekam bo maly sie troche znudzil swoim towarzystwem!!buziaki
 
Ostatnia edycja:
hej! kobitki mam pytanie moze wiecie jak to jest w anglii jesli ktos wysiadajac z taxi otwiera drzwi i nagle drugi samochow uderza w nie to czy pasazer taxi ponosi odpowiedzialnosc czy taksowkarz ??? ragazza tak domek kupilismy nowy tzn ma 5lat wtej chwili i mnie nastraszylas po tym jak napisalas ze sie szybko sypia :szok: moze zanim go spalce sie nie rozsypie :confused2: mo GRATULACJE I DUZO ZDROWKA DLA MAMUSI I SYNKA !!!
 
Hej:)
u nas cichutko , siedze i czekam na M jak wróci z treningu. Pogoda super chociaż ja się czułam jakaś ospała i o 12.00 położyłam sie z Majką spac na godzinke a wstałyśmy o 15!!!! hihh Poźniej spacerek , pranie, obiad i blok serialowy :) Dziś po raz kolejny miałam problem z kąpaniem Majki. Ona strasznie boi się kąpać. Jak ją wkładam do wody to sie pręży i zaczyna płakać. Nie wiem co robię nie tak. Z reguły dzieci lubią kąpiele. Ona od początku sceptycznie podchodziła do tego tematu, w pewnym momencie było już dobrze bo nie płakała ale teraz znów to samo. Przerażliwy krzyk i prężenie się. Nie wiem co o tym myśleć. :(
M02- GRATULACJE!!! SYNUŚ ŚLICZNY:) I JAKIE ŁADNE IMIĘ - MICHAŁ:) Mój mąż ma tak na imię :D Byłaś naprawdę dzielna:)
domi85 - moim zdaniem taksówkarz powinien zaparkować w taki sposób aby klient bezpiecznie mógł opóścić pojazd, więc to on powienien ponieść odpowiedzielnośc za ewentualne straty
Asiunia - współczuje kochana samotnych wieczorów, ale we wtorki i czwartki przeżywam to samo. Mój wraca bardzo późno po treningu :(
sylwia.m - ty zwariowałaś?? !!! chciałabym mieć taką idealną figurę jak Ty!! tylko pozazdrościć, a jest naprawdę czego :*
Graziul - mam nadzieję że kiedyś też Cię osobiście poznam Kochana :)
zaneta - ja mam do zrzucenia jeszcze 4 kg - i strasznie mi ciężko :( więc życzę Ci wytrwałości i cierpliwości
Renuska - Ty to powinnaś być dumna z Jaśminki. Bo na świecie nie wiele jast takich wysokich dziewczyn. w przyszłości pewnie z jej urodą zostanie modelką a jak nie to może być siatkarką, koszykarką , tenisistką.. Kurczę nie jedna będzie jej zazdrościła wzrostu!!
Ragazza - super że będziesz miała mamuśke przy sobie. Moją niestety zobaczę dopiero na święta:(
Monia - extra że Sarunia tak szybciutko załapała to usypianie ... Pewnie teraz Twój C troche żałuje bo już nie musi jej nosic na rączkach a mimo trudności sprawiało mu to dużo radości
doris - nas też czeka tapetowanie , ale mnie się upiecze bo czekamy na tapetę która będzie w przyszłym tyg więc mój M musi się tym zająć bo ja już będe w Polsce.
Kiedyś ktoś mnie pytał gdzie kupuję sukienki dla Majki - więc przede wszystkim w mothacare i tx maxx :)
 
reklama
Cześć dziewczynki.

U nas dzionek minął na spacerku i zakupach (związanych z wyjazdem).

Sylwia - to żeś wykrakała hihi. Sara wieczorem dała popis, pół godziny wrzasku. Ale zasnęła i śpi nawet jedzenie przespała. Nie poddam się jednak, bo naprawdę mi zależy.

Nefretete - ja nic nie potrzebuję, mam pełno gractwa i jak pomyślę o jakiejś przeprowadzce to .....

Domi - ja nie mam pojęcia.

M02 - współczuję Ci, bo ja też się namęczyłam przy porodzie choć nie tak długo.

Zaneta - mi też by się przydała gimnastyka i dieta

Tynia - mi też wydaje się, że najgorzej na początku ciąży, ale położnej powiedz, bo nigdy nie wiadomo.

Marta - może woda za zimna? Moja Sara lubi cieplutką. Ale na początku też nie bardzo chciała się kąpać. Nagrzej dobrze pokój, bo może jej zimno przeszkadza i rób wszystko powoli, bo maluchy boją się szybkich ruchów.

Ok zmykam się kąpać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry