reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Hej Laski:-)
Moj P znow pojechal na lotnisko z kolega a ja tez dzisiaj bylam po znajomych na lotnisku:-D Troche ostatnio zwiedzamy te lotniska:-D

WerkaMirek ja tez bede z moja niunia:tak: Ona lubi bardzo male dzieciaczki wiec jako najstarsza z towarzystwa moze zapanuje nas mlodszymi:-D
Sylwiam wspolczuje wyboru kolorow, faktycznie ciezki orzech do zgryzienia:confused:
Izunia ja tez mam nadzieje ze juz blizej niz dalej do wiosny, oby tylko ta pogoda nie splatala nam zadnego psikusa:-D
HaGie oj wspolczuje zastanego balaganu:sorry: Ale nie ma tego zlego w koncu moglas sobie spokojnie odpoczac:tak:

Ide sie polozyc i poczytac troszke, chociac nie wiem czy jest sens zaczynac jakas nowa ksiazke bo zaraz i tak na urlop jedziemy a w Pl napewni nie bede miala czasu na ksiazki:-D
Dobranoc i do jutra:-)
 
ufff ja już po fittnesie:-)

zzaraz pod prysznic i spać,bo rano pobudka:tak:

a mam jeszcze jutro troche pakowania,wiedziałam,że tak będzie,niby 2 walizki spakowane a jeszcze pewłno rzeczy do spakowania...:szok:

werka a co po macierzyńskim??mi się kończy 29 lutego:wściekła/y: i na razie będę na tym bezpłatnym,dopóki mój pracy nie znajdzie.

no to będzie trochę dzieciaczków...

no to do jutra dziewczyny:-)
 
Czesc:-)

WISIENKA-ja poszukuje perfumu Thierry Mugler Innocent:tak:A chcesz na caly dzien dac malego do przedszkola?

KASIA8118-a masz jakiegos swojego stalego sprzedawce perfumow?jak ogladalam to wyadaja mi sie orginalne ,wiec mam nadzieje ze sa:-D:-D

HAGIE-u nas tez zawsze tak jest,jak tata zostaje sam z dziecmi,zaden balagan im nie przeszkadza:sorry::confused:
 
Hej..wiedze ze wszystkie dziewczyny na spotkanku u Werki..zazdroszcze,no ale coz:-(
Doris ja slyszalm o tych perfumach ale nie wiem jak pachna..sa lzejsze czy takie bardziej ciezsze???
a Davida oddaje na full time przez caly tydzien..bede go dobierala wczesniej bo nie chce zeby tam siedzial caly dzien bo w ogole dziecka nie bede widziala:tak:a za caly tydzien i tak musze zaplacic..musze tylko pogadac w pracy na temat moich godzin:cool2:troche sie tego obawiam ale zobaczymy..jutro ide na godzine i zostane z nim a w poniedzialek juz zostanie sam:szok:
oki zbieram sie do pracy..milej kawki i ciasteczka zycze:tak:
 
Hej, my właśnie dotarłyśmy do domku...trochę zmokłyśmy:tak:
Miło było Was poznać:-):-):-):-):-)
Dzięki Dziewczynki, było naprawdę fajnie :tak::tak::tak: i mam nadzieję, że się jeszcze nie raz zobaczymy :happy:
Sylwia życzę szybkiego i sprawnego pakowania.
Izunia a Tobie udanych wakacji i mam nadzieję, że wygrzejesz sobie dupkę na słońcu :cool2:
 
reklama
Hej.
Ja tez serdecznie dziękuje za spotkanie:tak:.

WerkaMirek przepraszam za mojego łobuza że tak Ci wszędzie buszował:zawstydzona/y:.Mój R się śmieje że już jesteśmy spaleni i że więcej mnie nie zaprosisz:zawstydzona/y::-D.

Doris78 nie mam stałego sprzedawcy:no:.
 
Do góry