reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Witam forumowiczki))
Wielu radosnych i niepowtarzalnych chwil na Święta Wielkanocne,
serdecznych spotkań rodzinnych przy świątecznym, suto zastawionym stole,
przyjaznych rozmów, miłych gestów
i wszelkiej pomyślności życzy Wam i Waszym najblizszym Graziul z mezem i urwisami:-)
images
 
Hej..moze troche spoznione ale zycze pogodnych i radosnych swiat:tak: dzisiaj mamy Lany Poniedzialek tez i z nieba:-D
hagie mi tez znowu sie przytylo w te swieta:-( a zaraz po nich pewnie znowu dieta:tak:

no i od jutra wracamy juz do rzeczywistosci i do pracy:zawstydzona/y:
oki musze znikac..pozdrawiam:tak:
 
czesc Swieta i po Swietach czas szybko zlecial a dzis mamy naprawde lany poniedzialek kazdego napewno zmoczy:-D:-D:-p
Natalka probuje usnac a wiki sie bawi potem moze skocze do kolezanki na pogaduszki ale to sie jeszcze zobaczy teraz to sie zastanawiam co by tu ugotowac i nie mam zadnego pomyslu domek ogarniety kawka wypita wiec mam czas dla siebie chociaz chwilke zmykam
 
Witam:-)
Dzis prawdziwy lany poniedzialek hehe,bo deszczyk pokropil:tak:
Swieta zlecialy migiem jak zawsze,u nas caly tydzien mocno chorobowo:-( a w sobote bylam z malym na emergency i dostal antybiotyk:dry: Wszyscy cherlamy,ale juz lepiej;-)
Nie bylo mnie tu cale wieki....:szok: ale jakos tak sie zlozylo,kilka razy bylismy w Pl,potem troche sprawmi sie nazbieralo itp:tak:
HaGie ,Wisienka-jeju nic dziewczyny nawet nie mowcie bo ja sie boje na wage stanac:baffled: Ciacho ktore zrobilismy zjadam prawie sama!!!:szok::szok::wściekła/y::szok:
Wogole ostatnio mi sie kilka przytylo kilogramow ,przez te wsz wyjazdy do Pl i objadanie sie:wściekła/y:
Lepiej wygladalam miesiac po drugim porodzie niz teraz..wrrrrr:szok::-(
 
hej:-)
Ale cichuuuutko:confused: ja sie smieje ,ze zawsze jak ja sie zmobilizuje i zaczynam rozkrecac w pisaniu to forum cichnie:szok::-D;-)
Pewnie jesz wszystkie dochodzicie do siebie bo swiatecznej labie:tak:
No nic ja zmykam zaraz prasowac:wściekła/y: bo juz odkladam i odkladam:zawstydzona/y:
Dzis pospalam z maluchami do 10:szok: potem byla znajoma na kawusi ,ale zabawa srednio wypadla bo cala czworka wrzeszczala i chcieli siedziec z nami w livingu:szok::-(
Upierdliwce male jednym slowem:-D;-)
 
Halo, jest tu kto???
Kurde, ale ciszaaaaaaaaa :tak:
W sumie, ja też nie mam o czym pisać. Już żyję wyjazdem do PL. Lecimy 20 kwietnia, ehhh jeszcze ponad tydzień. Mam pytanko - czy mogę mieć w bagażu podręcznym jakieś jedzenie i picie dla dziecka???
 
reklama
hej hej:-)

faktycznie straszna tu cisza
ja nie miałam siły pisać,chorzy jesteśmy z Natkiem.Jego dopadła jakaś jelitówka,bo od 6 dni ma biegunkę,byliśmy wczoraj u lekarza,niby wszystko ok,ale kazał przynieść próbke do badania.
mnie męczy katar i kaszel,więc święta spedziliśmy chorując.

hagie możesz mieć jedzenie i picie dla dziecka.w zalezności na kogo trafisz przy odprawie to puszczą cie bez niczego albo będą kazali ci spróbować jedzenia.jak raz lecieliśmy do kazali mi otwierać deserki oryginalnie zamknięte,ale spróbowałam troche i luz.

30 kwietnia przylatują moi rodzice,więc też jakas odmiana przez tydzień.bo teraz to praca do m i tak w kółko.na nic nie mam czasu.prasowanie czeka,a mi się nie chce.
przez małego chorobe to tyle prania miałam,że szok,bo przy każdej kupie był kąpany i pralka chodziła.

no nic ide się ogarnąc bo zaraz do pracy,czekam aż mój wróci i ja spadam
 
Do góry