reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka:)

Po dlugiej przerwie nie odzywania sie ,ale jakos czasu mi brakuje na wszystko:szok:
Świeta minely szybko i pracowcie:-D:-D
U nas wszystko po staremu mlody zaczal chodzic wiec oczy trzeba miec dookola glowy:tak:
Chciaz dzisiaj slonko swieci,ale jakos nie mam ochoty na nic moze pozniej przejde sie na spacer z dziecmi, a od jutra rzeczywistosc szkola sie zaczyna:laugh2::laugh2:Jaki spokoj bedzie w domu :-D:-D
Milej Niedzieli dziewczyny:-)
 
reklama
Hej dziewczyny:tak:jak tam po weekendzie??? U nas nudaaa nic ciekawego sie nie dzieje:no:
alexnow wszystkiego najlepszego dla Twojego Krolewicza:tak: no i gratki za pierwsze kroczki dla Danielka..moj leniuszek jakos sie jeszcze nie pali do chodzenia:-D
mamatrojeczki
mam nadzieje ze juz nastroj lepszy:tak:
zaneta zdrowka dla Was:tak:
agaam fajnie ze juz macie wlasny domek:tak:my tez sie zastanawiamy ale jeszcze chyba nie w tym roku..a poza tym jest jeszcze kwestia kredytu..
oki znikam bo do pracy mam na 12:zawstydzona/y:
 
Hejka:)
W koncu powrot do rzeczywistosci:-DRano szkola i kawka z kolezankami:-DTeraz Danielek drzemke sobie zrobil i znow usnal na siedzaco:szok::szok:
wisienka79-dzieki za zyczenia :-)A Daniel zaczal chodzic szybko najpierw za raczke a w czwartek juz nie chcial pomocy:tak::tak:W Weekend siedzialam z dziecmi w domciu bo moj przyjezdza na ten weekend do domciu ,wiec bedzie rodzinnie:-);-)
 
Hej ,hej;-)
To i czas na mnie sie zameldowac:tak:
My jakos sie wykurowac nie mozemy ((( niby juz oki ale wsz jesz kaszlemy mocno ,a mnie jesz przez weekend pecherz zlapal i jakieg klucie w boku(( za duzo i za tlusto ostatnio jadlam(
czas wrocic do dawnych nawykow ,bo sobie pofolgowalam i skutki sa:szok:
ALEX- gratki dla malego za pierwsze kroczki) ja tez juz sie ogromnie ciesze ze nursery sie zaczyna bio zwariowac mozna bylo(
MILKO-mam nadz ze u Was juz lepiej) Moja mala tez miala luzne kupki przez ostatnie kikla dni,ale jakos lagodnie poszlo)
DORIS- heheh.tak mi sie zdarza raz na ruski rok dlugo pospac,normalnie pobudki 6-7 mam:tak:
ZANETA- noooo Was to tez ladnie trzymalo(((
Teraz wsz choruja dokola,miejmy nadzieje ze to juz konec!!:tak:
MAMATROJECZKI- poprawy nastroju zycze:tak: U mnie tez ost jakos kiepskawo ..ale tak jak mowisz trza przetrwac:cool:
IZUNIA- krochmal do jedzenia??? pierwsze slysze,tzn wiem ze nie zaszkodzi...bo to taki naturalny kisiel ale ze pomaga na srakulke ,,,nie wiedzialam:eek::no:
Zmykam kobitki,bo nie mam o czym pisac,a zaraz dzieciaki do lozka szykuje i znow prasowanko czeka:wściekła/y:
 
hejka
moja mala juz spi a moj przedszkolak bajke oglada ;-)dzis byl pierwszy dzien i powiem wam ze mnie zaskoczyl,chyba go nie docenialam....dal mi buziaka i pobiegl do dzieci.pozniej mi opowiadal ze jadl kanapke,myl zeby i ze byl siku z pania ;-)odebralam go po 2,5 godz.
alex-gratki dla zucha malego :-)
graziul-ja juz od stycznia czekalam na nursery dla mojego a jak poszedl dzis to miejsca nie moglam sobie w domu znalezc.
mamatrojeczki-jak tam u Ciebie?lepiej??

dziewczyny,mam problem z Maja....probowalam nauczyc ja samodzielnego zasypiania w pokoju,zostawialam ja i wychodzilam...plakala raz godz,raz poltorej,dwie i raz 20 min i zasypiala w koncu....z nerwami,wywalala wszystko z lozeczka,smoka itp...i od kiedy zaczelam ja tak usypiac to budzi sie w nocy i strasznie placze,rzuca sie,nie chce na raczki...myslicie ze powinnam przestac??bo te nocne pobudki sa z 7 razy w nocy po 15 min i nie mam juz sily tak na serio.
 
czoelm ja sie nie odzywalam bo brak czau u nas chorobowo pogdoa dobija to wszystko
Zanetka ja bym, poczekala tak do okolo tygodnia moze nie wychodz odrazu tylko usiadz przy lozeczku i poczekaj az zasnie tylko u siadz sobie kolo drzwi a potem stopniowo sie odddalaj ja tak robilam z wiki i podzialalo tylko serce peka jak tak dziecko placze zycze ci wytrwalosci kochaniutka . widzisz jak sobie super Pawcio poradzil :-):-):-)
Alex gratki dla Danielka
 
Witam;-)
Kurcze strasznie ciezko cos konkretnie skrobnac w ciagu dnia:tak:
Moje dzieci normalnie jak jakis gps...hehhe jak tylko do kompa sie zblize to zaraz wyja ,stekaja ,pic ,kupka itp itd wrrrr:eek:
Dzis mialam isc na miasto zaszalec na zakupach troche ,ale maz mnie zniechecil bo jak jechal o 9 do pracy to bylo zim,no i padalo:shocked2: A teraz slonko!!:tak:
Ale ja juz sie skupilam na czyms innym i na dzis sobie odpuszczam;-)
WERKA- jak tak dolecialas oki??? co slychac w PL??
ZANETA- przykro mi nie doradze bo moje dzieci jakos zasypialy w swoim pokoju spokojnie..za to teraz Nati wola i wola po kilka razy i spac nie chce i sa duze problemy((((
 
Hej :)
Wlasnie mam chwilke spokoju ,bo mlody spi :-D:-DBylam dzis w centrum na zakupkach ale nic mi nigdy nie pasi jakas wybredna sie zrobilam z wiekiem hhehee:szok::-D
tynia-zdrowka dla niuni ogromne:tak:
zaneta-ja tez nie wiem ja Age usypialam pozniej jak zrobilismy jej pokoj to tak wyszlo ze sama zasypiala, a Danielka juz nie przyzwyczajalam klade go do lozeczka i wychodze i mam spi na siedzaco:-D:szok:
graziul-niesety taki zywot matek chwilka spokoju jedynie wieczorkiem:-)
 
reklama
Czesc Dziewczyny:-)
U nas dzisiaj jakos ten dzien zlecial;-) rano bylysmy na kawce u mojego brata a teraz szykujemy obiadek bo zaraz P z pracy wraca, zjemy obiadek i idziemy na domek pracowac :tak:

Alexnow nie przesadzaj z tym wiekiem:-D ale to prawda gusta sie zmieniaja:tak: no i gratki dla Twojego chodziarza:tak:
Graziul zdrowka dla Waszej rodzinki:tak: obyscie szybko wrocili do pelni sil:tak: my niedawno tez dopiero sie wykurowalismy, ost duzo ludzi choruje to chyba wina tej pogody:wściekła/y:
Zanetka ogromne gratulacje dl Twojego przedszkolaka:-) Super ze tak gladko poszlo:tak: a ile razy w tyg Pawcio chodzi do przedszkola? Co do spania Maji to nie wiem ciezko mi powiedziec jak zrobic zeby bylo dobrze:sorry: Z jednej str jak odpuscisz to pozniej znow bedzie problem z drugiej str ile mozna sluchac placzu dziecka:-(
Tynia zdrowka dla Malutkiej, oby szybko wyzdrowiala:tak:
Izunia wow ja tez nigdy nie slyszalam o takim sposobie, ale dobrze wiedziec na przyszlosc:tak:
Mamatrojeczki jak tam u ciebie? mam nadzieje ze juz lepiej?

Dobra Laski spadam bo mi sie kurczak spali na patelni:-D Pozdrawiam
 
Do góry