reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka:)
Co za paskudna pogoda dzisiaj:-(
U mnie pobudka wczesnie bo o 5.30 Daniel sie obudzil i nie chcial juz spac:szok::szok:
Ide zaraz posprzatac i obad zrobic chociaz sie rozruszam:-D:-D:-D
agaam-smialam sie z tym wiekiem,ale zawsze chodze w dresach i chcialam cos zmienic a tu albo cos mi sie podoba i droge albo nie podoba mi sie wogole wiec lipa:-(
zaneta-to zuch z twojego Pawelka pewnie ty mialas wiecej obaw a on taka niespodzianke ci zdrobil hehe:-D
 
reklama
hej hej:-)

ale pogoda paskudna:no:cały czas pada,i zimno.Wrrrr gdzie ta wiosna??

hagie udanego urlopu:-)przywiez nam trochę słoneczka:-D

sylwia.m to ty jesteś konsultantką avonu??dobrze kojarze??bo chciałąm coś zamówić i nie pamiętam która z was się oferowała:-)

u nas juz lepiej.krochmal pomógł.w pracy jakos leci.natek lubi przedszkole.i tak mija dzień za dniem.w przyszły pon przylatują moi rodzice na tydzień,więc jakaś rozrywka będzie.
czy znacie kogoś kto piecze torty??bo roczek zbliża się wielkimi krokami i muszę już coś pomyśleć.chyba na bradford 24 się ogłaszają.

no nic trzeba się zmywać papa
 
czesc wieczorkiem :)

faktycznie ta pogoda jest dobijajaca:sorry2::dry:i nie zapowiada sie zeby przestalo padac:wściekła/y:ale miejmy nadzieje ze potem dlugo bedzie slonce swiecic:-)

MAMATROJECZKI-w sobote chce kupic drozdze i planuje upiec te buleczki,ciekawe czy mi wyjda:confused:Ta strona z tymi przepisami jest fajna,ciekawe tam sa przepisy....na wszystko mam ochote.
A jak z Twoim humorem,juz lepiej?

HAGIE-to milego wypadu w Pl:-)tam chociaz Ci sloneczko poswieci:-D

IZUNIA-na bradford 24 oglasza sie Ania Bissagio ,ja u Niej tez zamawiam i sa bardzo dobre i ma duzy wybor,upiecze jaki chcesz.
Sylwia jest konsultantka Avonu.
A Ty w weekendy tez pracujesz?
 
hej hej

doris dzieki,musze poszukać i zadzwonić,bo pewnie trzeba wcześniej zamawiać.
o super,że sylwia jest konsultaantką,musze się z nią skontaktować.sylwia jak będziesz na forum to odezwij się :-)

pracuje też w eekendy,ale już nie długo przestane,bo mój zmienia system i będzie pracował 4/4 tzn 4 dni pracuje i 4 dni wolnego.więc weekendy też będzie robił,więc ja będę miała wolne.

no nic czas się szykować.natek już wstał więc ide go ubierać.
miłego dnia
 
Hej:)

Ja długo tu nie zaglądałam ale usłyszałam wołanie to jestem:-D Tak na serio to Dorota wezwała mnie:-D
Izunia a ja Ty teraz pracujesz? Podrzuciłabym Ci katalog.
Hagie udanego urlopu i przywieź nam trochę polskiej wiosny:)
 
Hejka:)
Wlasnie wrocilam z miasta i cale szcescie bo teraz pada a tak wszystko zalatwilam:-D:-D:-D
hagie-udanego urlopku:-)
izunia1986-to super ze krochmal zadzialal;-)
wisienka-sto lat dla Davidka :-)
 
sylwia byłam dzisiaj w pracy,niedawno wróciłam.w weekend też pracuje,jakbyś wpadła na zakupki to możesz mi przywieść katalog.ja od razu bym ci złozyła zamówienie,bo ja wiem co chce,a może jeszcze bym coś dobrała :)
 
czolem laski ale pogoda ja tez juz chce wiosne poszlabym do parku z laseczkami i by sobie pobiegaly po trawce czy pochustaly a tak pozostaje siedzenie w domu ale mam nadzieje ze sie zmieni :-):-):-):-)
Wisienka 100 lat dla Dawidka
ja tez musze zadzwonic po torta bo juz tylko 2 tygodnie i roczek ale ten czas zlecial nawet niewiadomo kiedy
jedna laska spi zaraz trzeba druga wyslac i bedzie luzik moze jutro chociaz sie wyspie bo Natalka budzi sie w nozy z placzem i dzis zauwazylam ze ma 2 dwujeczki na dole i jedyneczki wychodza tez dlatego byla taka marudna biedna nameczy sie strasznie :-:)-(
 
reklama
Witam.

Troszkę mnie nie było, ale w sumie nic szczególnego się nie działo i jakiegoś lenia miałam:-D

Sara ma etap książeczek i literek:tak: Przynosi książeczki i każe czytać wszystkie literki. Do tego powtarza. Zna już kilka. Jak jej napiszę to niektóre potrafi prze:-)czytać.

A poza tym u nas nuuuudy:-D

Wisienka - najlepsze życzenia dla Dawidka.

Hagie - miłego wypoczynku.

No nic uciekam papa
 
Do góry