reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Croydon i okolic

A ja doszlam do wniosku ze praca na full time odpada. Wlasnie napisalam maila z odmowa.
Szukam czegos na wieczory lokalnie...czytaj bieganie z taca;) Wlasnie czekan na kilka odpowiedzi.
A w dzien zakladam mini domowe przedszkole:) tzn bede sie opiekowac dziecmi. Mam juz dwoje chetnych, dalam ogloszenie i zobaczymy jak sie ruszy.
Ale mimo wszystko chce Marike na 2 dni do zlobka wyslac ale to dopiero jak sie cos rozkreci.

A Marika w porzadku...tylko nudzi sie w domu troche. Ladna pogoda byla kilka dni wiec na dworku spedzalysmy czas, glownie na pobliskim placu zabaw.

A jak Twoj maluszek? Ma juz zabki?
 
reklama
hej Londynska ja czasami tu zagladam .Mam 3 letniego synka i szukam mam z croydon i okolic.Moze umowimy sie gdzies na spotkanko co?pozdarwiam serdecznie
 
witam wszystkie mamy.ostatnio slyszalam ze gdzies niedaleko croydon (Bedd.... cos tam) jest polska polozna ktora prowadzi szkole rodzenia.czy moze ktoras zz Was slyszala o tym,a moze ma nr tel? pozdrawiam papa
 
hej jestem tutjaj nowa mamuska.mieszkam we wschodniej czesci Londynku a dokladnie Mitcham w sumie niedaleko Croydon.pozdraawiam:-)
witam wszystkie mamusie.
jestem mama 11 mies Matyldy i od niedawna mieszkam na mitcham.uklon w twoja strone mamagosia :D na razie mamy problem z wózkiem ale mam nadzieje ze do czasu naprawy zdáymy sie umówi na spacer.
pozdawiam
 
witam mamusie!widze ze nie zagladacie na forum za czesto,a szkoda.
ja mieszkam na east croydon dokladnie przy park hill (3 min),czy sa tu inne mamuski?ja mam 5 miesiecznego synka,
szukam innej mamusi do opieki nad dziecmi na zmiane,jestem mama pracujaca w sob i niedz,ale chcialabym pracowac dodatkowo w dwa inne dni,dlatego tez szukam pomocy na te dni,jatnie zaopiekuje sie czyims dzieciaczkiem w jakies inne dni do wyboru,jesli ktos zainteresowany podaje swoje gg 10101800,gosia,pozdrawiam
 
Witam wszystkie mamy z okolic south croydon mieszkam rok czasu w tym rejonie mam cureczke 4 miesieczna i chcialam bym poznac mamy z dzieckiem mam nadzieje ze ktos odezwie sie do mnie pozdrawiam wszystkie mamuski :angry:
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny ja Mieszkam na Mitcham ale to niedaleko do Croydon wiec jak macie ochote na nowa znajomosc to odezwijcie sie choc widze ze nikt tutaj dlugo nie zagladal .No coz!
 
reklama

Podobne tematy

Do góry