reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Mamy z Croydon i okolic

maja_1980

grudniowa mama '06
Rozwiązania
0
Czesc Mamuski.;-)
Jestem mama 3 miesiecznej Mariki. Mieszkamy w Croydon w Londynie, wlasciwie w Surrey.
Mam nadzieje ze jest tu wiecej polskich mamusiek ze swoimi pociechami.
Odezwijcie sie. Posiedze na macierzynskim jeszcze z 5 miesiecy a mozre dluzej wiec byloby milo pogadac a moze czaasaminawet spotkac sie gdzies w parku.
Pozdrawiam.:-)

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Rozwiązania
0
Hej!
Wczoraj odkrylam to forum i narazie sobie przegladam. Mnostwo tutaj ciekawych rzeczy:)
Moja Gabrysia ma 18 miesiecy.
My mieszkamy w Mitcham, tez Surrey. Do Croydon calkiem blisko, 264 sobie podjezdzamy.
Pewnie, ze milo byloby milo sobie pogadac.
Pozdrawiamy.
Do napisania.

maja_1980

grudniowa mama '06
Rozwiązania
0
Czesc Gabisia
No wreszcie sie ktos odezwal...jak milo.
pewnie ze Mitcham jest niedaleko zwlaszcza ze my zmotoryzowane jestesmy. Poczekajmy na lepsza pogode i moze wtedy cos wymyslimy.
Ja tez niedawno sie zarejestrowalam na forum ... naprawde super. Mamuski sa bardzo przyjazne.
Duza juz Twoja corunia-moja ma dopiero troszke ponad 3 m-ce.
Napisz co porabiasz na codzien.
Pozdrawiam

Rozwiązania
0
Hej Maja!
Moja corcia faktycznie duza. Coz czas tak szybko leci! Zreszta zobaczysz sama:)
Co porabiamy? Staram sie wypelniac mojemu dziecku jakos czas bo w domu to jej troche nudno. Na szczesie teraz coraz cieplej wiec place zabaw okoliczne poznajemy. Gabrysia uwielbia brykac po drabinkach.
Chodzimy sobie na playgrupy, zeby sie z dzieciakami pobawila. Niedawno zaczelysmy chodzic na zajecia dla polskich maluszkow. Nawet fajnie.
Za tydzien do Polski jedziemy bo juz sie to moje dziecko za babciami stesknilo:-)
Do napisania. Pa

maja_1980

grudniowa mama '06
Rozwiązania
0
Czesc Gabisia.
No ... u nas to troche odwrotnie - babcie sie stesknily za niunia bo ona jeszcze nie ma pojecie kto jest kto. Ale nie jedziemy na Swieta do PL. Lece z mala w maju i posiedze ok 1,5 miesiaca. Tatus do nas dolaczy i zrobimy sobie jakies wakacje nad jeziorkiem w gronie znajomych. A na dlugo lecicie do Pl?

Rozwiązania
0
Hej1
Lecimy nasza cala trojka na dwa tygodnie. Teraz krociutko, ale jak Gabrysia byla malutka to tez w Polsce dluzej przesiadywalam. Kupowalam bilet w jedna strone i jak nam sie nudzilo to do naszego tatusia wracalysmy.
Fajnie ze lecisz na dluzej. Dasz sie babciom zaprzyjaznic z wnusia:-)
Moja mama strasznie teskni za Gabrysia i juz doslownie dni odlicza do naszego przyjazdu.
Pozdrawiamy.

maja_1980

grudniowa mama '06
Rozwiązania
0
Czesc gabisia
Masz racje...fajnie tak na dluzej poleciec do Pl. Odliczam dni do wyjazdu ale to w sumie jeszcze dwa miesiace. Napisz kiedy wracacie to moze uda nam sie spotkac zanim wyjade ( jade 30 maja). Pogoda coraz ladniejsza wiec moglybysmy wybrac sie na spacerek z naszymi pociechami.
Zycze Wesolych Swiat oraz mokrego Dyngusa.
Pozdrowionka

Gosiaczek27

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny!!! jak milo tu u was goscic:-) Mieszkamy jakies 5 min od stacji east croydon.Jesli tylko bedziecie umawiac sie na wiosenny spacerek to ja rowniez jestem chetna:tak: Oj jak milo by bylo nawiazac nowe znajomosci.Strasznie brakuje mi tutaj towarzystwa:sick: No i wy jako juz doswiadczone mamy bedziecie mogly mi zawsze cos doradzic.Ja mam termin na 12 sierpnia i bedziemy mieli coreczke:-) Chce Wam tez zlozyc zyczenia zdrowych,wesolych swiat,smacznego jajka oraz mokrego dyngusa. pozdrawiam Was goraco

reklama

maja_1980

grudniowa mama '06
Rozwiązania
0
czesc Gosiaczek
Mam nadzieje ze Swieta mijaja milutko i spokojnie. Jak bede sie wybierac na spacerek z niunia to zostawie wiadomosc. Pod liczba postow jest nr mojego gg wiec mozesz zostawic swoje namiary to sie zdzwonimy.
Pozdrawiam.

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry