reklama

Mamy z Croydon i okolic

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez maja_1980, 23 Marzec 2007.

1. maja_1980

maja_1980 grudniowa mama '06

Czesc Mamuski.;-)
    Jestem mama 3 miesiecznej Mariki. Mieszkamy w Croydon w Londynie, wlasciwie w Surrey.
    Mam nadzieje ze jest tu wiecej polskich mamusiek ze swoimi pociechami.
    Odezwijcie sie. Posiedze na macierzynskim jeszcze z 5 miesiecy a mozre dluzej wiec byloby milo pogadac a moze czaasaminawet spotkac sie gdzies w parku.
    Pozdrawiam.:-)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 Październik 2010
  2. gabisia

gabisia Początkująca w BB

Hej!
    Wczoraj odkrylam to forum i narazie sobie przegladam. Mnostwo tutaj ciekawych rzeczy:)
    Moja Gabrysia ma 18 miesiecy.
    My mieszkamy w Mitcham, tez Surrey. Do Croydon calkiem blisko, 264 sobie podjezdzamy.
    Pewnie, ze milo byloby milo sobie pogadac.
    Pozdrawiamy.
    Do napisania.

3. reklama
  4. maja_1980

Czesc Gabisia
    No wreszcie sie ktos odezwal...jak milo.
    pewnie ze Mitcham jest niedaleko zwlaszcza ze my zmotoryzowane jestesmy. Poczekajmy na lepsza pogode i moze wtedy cos wymyslimy.
    Ja tez niedawno sie zarejestrowalam na forum ... naprawde super. Mamuski sa bardzo przyjazne.
    Duza juz Twoja corunia-moja ma dopiero troszke ponad 3 m-ce.
    Napisz co porabiasz na codzien.
    Pozdrawiam

5. gabisia

Hej Maja!
    Super ze sie do mnie odezwala

6. gabisia

Hej Maja!
    Moja corcia faktycznie duza. Coz czas tak szybko leci! Zreszta zobaczysz sama:)
    Co porabiamy? Staram sie wypelniac mojemu dziecku jakos czas bo w domu to jej troche nudno. Na szczesie teraz coraz cieplej wiec place zabaw okoliczne poznajemy. Gabrysia uwielbia brykac po drabinkach.
    Chodzimy sobie na playgrupy, zeby sie z dzieciakami pobawila. Niedawno zaczelysmy chodzic na zajecia dla polskich maluszkow. Nawet fajnie.
    Za tydzien do Polski jedziemy bo juz sie to moje dziecko za babciami stesknilo:-)
    Do napisania. Pa

7. maja_1980

Czesc Gabisia.
    No ... u nas to troche odwrotnie - babcie sie stesknily za niunia bo ona jeszcze nie ma pojecie kto jest kto. Ale nie jedziemy na Swieta do PL. Lece z mala w maju i posiedze ok 1,5 miesiaca. Tatus do nas dolaczy i zrobimy sobie jakies wakacje nad jeziorkiem w gronie znajomych. A na dlugo lecicie do Pl?

8. gabisia

Hej1
    Lecimy nasza cala trojka na dwa tygodnie. Teraz krociutko, ale jak Gabrysia byla malutka to tez w Polsce dluzej przesiadywalam. Kupowalam bilet w jedna strone i jak nam sie nudzilo to do naszego tatusia wracalysmy.
    Fajnie ze lecisz na dluzej. Dasz sie babciom zaprzyjaznic z wnusia:-)
    Moja mama strasznie teskni za Gabrysia i juz doslownie dni odlicza do naszego przyjazdu.
    Pozdrawiamy.

9. maja_1980

Czesc gabisia
    Masz racje...fajnie tak na dluzej poleciec do Pl. Odliczam dni do wyjazdu ale to w sumie jeszcze dwa miesiace. Napisz kiedy wracacie to moze uda nam sie spotkac zanim wyjade ( jade 30 maja). Pogoda coraz ladniejsza wiec moglybysmy wybrac sie na spacerek z naszymi pociechami.
    Zycze Wesolych Swiat oraz mokrego Dyngusa.
    Pozdrowionka

10. reklama
  11. Gosiaczek27

Gosiaczek27 Zaciekawiona BB

Czesc dziewczyny!!! jak milo tu u was goscic:-) Mieszkamy jakies 5 min od stacji east croydon.Jesli tylko bedziecie umawiac sie na wiosenny spacerek to ja rowniez jestem chetna:tak: Oj jak milo by bylo nawiazac nowe znajomosci.Strasznie brakuje mi tutaj towarzystwa:sick: No i wy jako juz doswiadczone mamy bedziecie mogly mi zawsze cos doradzic.Ja mam termin na 12 sierpnia i bedziemy mieli coreczke:-) Chce Wam tez zlozyc zyczenia zdrowych,wesolych swiat,smacznego jajka oraz mokrego dyngusa. pozdrawiam Was goraco

12. maja_1980

czesc Gosiaczek
    Mam nadzieje ze Swieta mijaja milutko i spokojnie. Jak bede sie wybierac na spacerek z niunia to zostawie wiadomosc. Pod liczba postow jest nr mojego gg wiec mozesz zostawic swoje namiary to sie zdzwonimy.
    Pozdrawiam.

Poleć forum