reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Croydon i okolic

maja_1980

grudniowa mama '06
Dołączył(a)
23 Marzec 2007
Postów
3 068
Czesc Mamuski.;-)
Jestem mama 3 miesiecznej Mariki. Mieszkamy w Croydon w Londynie, wlasciwie w Surrey.
Mam nadzieje ze jest tu wiecej polskich mamusiek ze swoimi pociechami.
Odezwijcie sie. Posiedze na macierzynskim jeszcze z 5 miesiecy a mozre dluzej wiec byloby milo pogadac a moze czaasaminawet spotkac sie gdzies w parku.
Pozdrawiam.:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej!
Wczoraj odkrylam to forum i narazie sobie przegladam. Mnostwo tutaj ciekawych rzeczy:)
Moja Gabrysia ma 18 miesiecy.
My mieszkamy w Mitcham, tez Surrey. Do Croydon calkiem blisko, 264 sobie podjezdzamy.
Pewnie, ze milo byloby milo sobie pogadac.
Pozdrawiamy.
Do napisania.
 
Czesc Gabisia
No wreszcie sie ktos odezwal...jak milo.
pewnie ze Mitcham jest niedaleko zwlaszcza ze my zmotoryzowane jestesmy. Poczekajmy na lepsza pogode i moze wtedy cos wymyslimy.
Ja tez niedawno sie zarejestrowalam na forum ... naprawde super. Mamuski sa bardzo przyjazne.
Duza juz Twoja corunia-moja ma dopiero troszke ponad 3 m-ce.
Napisz co porabiasz na codzien.
Pozdrawiam
 
Hej Maja!
Moja corcia faktycznie duza. Coz czas tak szybko leci! Zreszta zobaczysz sama:)
Co porabiamy? Staram sie wypelniac mojemu dziecku jakos czas bo w domu to jej troche nudno. Na szczesie teraz coraz cieplej wiec place zabaw okoliczne poznajemy. Gabrysia uwielbia brykac po drabinkach.
Chodzimy sobie na playgrupy, zeby sie z dzieciakami pobawila. Niedawno zaczelysmy chodzic na zajecia dla polskich maluszkow. Nawet fajnie.
Za tydzien do Polski jedziemy bo juz sie to moje dziecko za babciami stesknilo:-)
Do napisania. Pa
 
Czesc Gabisia.
No ... u nas to troche odwrotnie - babcie sie stesknily za niunia bo ona jeszcze nie ma pojecie kto jest kto. Ale nie jedziemy na Swieta do PL. Lece z mala w maju i posiedze ok 1,5 miesiaca. Tatus do nas dolaczy i zrobimy sobie jakies wakacje nad jeziorkiem w gronie znajomych. A na dlugo lecicie do Pl?
 
Hej1
Lecimy nasza cala trojka na dwa tygodnie. Teraz krociutko, ale jak Gabrysia byla malutka to tez w Polsce dluzej przesiadywalam. Kupowalam bilet w jedna strone i jak nam sie nudzilo to do naszego tatusia wracalysmy.
Fajnie ze lecisz na dluzej. Dasz sie babciom zaprzyjaznic z wnusia:-)
Moja mama strasznie teskni za Gabrysia i juz doslownie dni odlicza do naszego przyjazdu.
Pozdrawiamy.
 
Czesc gabisia
Masz racje...fajnie tak na dluzej poleciec do Pl. Odliczam dni do wyjazdu ale to w sumie jeszcze dwa miesiace. Napisz kiedy wracacie to moze uda nam sie spotkac zanim wyjade ( jade 30 maja). Pogoda coraz ladniejsza wiec moglybysmy wybrac sie na spacerek z naszymi pociechami.
Zycze Wesolych Swiat oraz mokrego Dyngusa.
Pozdrowionka
 
Czesc dziewczyny!!! jak milo tu u was goscic:-) Mieszkamy jakies 5 min od stacji east croydon.Jesli tylko bedziecie umawiac sie na wiosenny spacerek to ja rowniez jestem chetna:tak: Oj jak milo by bylo nawiazac nowe znajomosci.Strasznie brakuje mi tutaj towarzystwa:sick: No i wy jako juz doswiadczone mamy bedziecie mogly mi zawsze cos doradzic.Ja mam termin na 12 sierpnia i bedziemy mieli coreczke:-) Chce Wam tez zlozyc zyczenia zdrowych,wesolych swiat,smacznego jajka oraz mokrego dyngusa. pozdrawiam Was goraco
 
reklama
czesc Gosiaczek
Mam nadzieje ze Swieta mijaja milutko i spokojnie. Jak bede sie wybierac na spacerek z niunia to zostawie wiadomosc. Pod liczba postow jest nr mojego gg wiec mozesz zostawic swoje namiary to sie zdzwonimy.
Pozdrawiam.
 

Podobne tematy

Do góry