reklama

Mamy z HARLOW lub okolic.

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez Niusia_83, 28 Luty 2008.

1. Niusia_83

Niusia_83 Lipcowa Mamusia Victora

Witam wszystkie obecne i przyszle Mamusie!
    Jestem szczesliwa mama 7 miesiecznego Victora. Szukam osob z Harlow lub okolic. Byloby milo, spotkac sie na kawke czy ploteczki;-) pojsc razem z naszymi pociechami na spacerek.

Mam nadzieje ze troche nas bedzie na tym watku.

Pozdrawiam

2. AniaR_26

AniaR_26 Początkująca w BB

Witam serdecznie,

Mam pytanko dotyczące ginekologa/poloznej w Harlow. Zrobilam test i dowiedzialam sie wlasnie ze jestem w ciazy:). Szukam informacji gdzie najlepiej sie udac w Harlow by uzyskac skierowanie na badania itd. Pozdrawiam serdecznie

Ania

3. reklama
  4. joanka23

joanka23 Początkująca w BB

Hej ja tez wlasnie szukalam mam z Harlow bo spodziewam sie dzidzi i chetnie spotkalabym sie na kawke i na wspolne spacery z maluchami :)) Tym bardziej ze ja do Harlow wprowadzam sie za 2 tygodnie i kompletnie nikogo nie bede znala. To jest moj mail princcesa@wp.pl Pozdrawiam

5. mysz1978

mysz1978 Fanka BB :)

moze troche nie na temat, bo ja w Harlow nie mieszkam, ale mieszkalam przez rok - fantastyczne miasteczko jak dlam nie :-) Mieszkalam w Church Langley (autobus bodajze 10 tam jezdzil :-)) i nie ma tygodnia zebym troche jednak nei tesknila za zyciem tam :-)

Zycze Wam zebyscie tam byly szczesliwe :-)

6. Niusia_83

Witam,
    ja wlasnie mieszkam w Church Langley i zgadzam sie ze miasteczko jest super.
    Szkoda ze juz tu nie mieszkasz, bo widze ze nasze dzieci prawie w jednym wieku:tak:

Pozdrawiam

7. Niusia_83

Witaj,
    napisalam Ci wiadomosc na meila:tak:

Pozdrawiam

8. Anai

Anai Fanka BB :)

Witam,
    jestem świeżo upieczoną mamą z Bishop's. Pozdrawiam :)

9. Niusia_83

Witam Anai,
    gratuluje maluszka:tak: Bishop's to bliziutko od Harlow:tak: moze pomyslimy o jakims spotkaniu?

Pozdrawiam

10. reklama
  11. sabrrrina

sabrrrina Początkująca w BB

Witam, od 2 tygodni mieszkam w Harlow (3 minuty od stacji Harlow Town)
    Mam 2 letnią córeczke...mam pytanie odnosnie przedszkola w harlow najlepiej polskiego...moze ktoras mama wie??;) pozdraiwam:-)

12. Bzowa Babuleńka

Bzowa Babuleńka Początkująca w BB

Witam serdecznie!
    Ja mieszkam w Harlow od prawie roku, mam 2 letnią córeczkę. Chętnie się do Was przyłączę :)

sabrrrina polskiego przedszkola w Harlow nie ma, takie maluszki jak Twoja niunia mogą chodzić ale odpłatnie, kiedy skończy 3 lata przysługuje jej darmowa 2,5 godzinna sesja. Ja ze swoją małą chodzę na sure start jak chcesz do dam Ci namiary :)
    Pozdrawiam wszystkie emigrantki!

Poleć forum