reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Doncaster

reklama
Witaj!
Ja mieszkam pod Sheffield, ale niedlugo zmieniamy dom - i przeprowadzamy sie blizej pracy meza - czyli bezposrednio do Sheffield.:-)
 
ja juz niedlugo zostane mama po raz pierwszy i jestem przerazona...sama nie wiem czym najbardziej...
jak twoje pociechy maja na imie?
ja chcialam swojemu dac Leon ale moj kochany i dziadkowie sie niezgodzili wiec bedzie Aleksander Leon hehe:-)
 
rodzilas w Shefild? jak odebralas porod?
ja juz bym chciala byc po wszystkim, miec malenstwo juz w ramionach...;-) chociaz boje sie jak ja sobie poradze, bo nigdy nie mialam doczynienia z takim malenstwem. co innego dzieci 3 do 7lat- przez 3 miesiace bylam na stazu w przedszkolu, wiec mam wieksze pojecie w tym temacie...;-)
 
Olę rodziłam w Coventry a Filipka w Chesterfield - mieszkam na południowej częście Sheffield więc wolałam jechać do Chesterfield - 20 min. samochodem niz ryzykowac,ze bede stac w korkach do centrum (choc tak czy inaczej do szpitala jechalismy o 4 rano wiec korkow nie bylo ;)
Powiem Ci,ze jak zostawalam mama po raz pierwszy -tez sie takich rzeczy obawialam - bo w zyciu noworodka nie trzymalam w rekach - ale nie bylo czego sie bac - czlowiek postepuje jednak zgodnie ze swoim instynktem :)
Pierwszy porod mialam dlugi - od odejscia wod do narodzin - 20h ale za to przy drugim wszystko trwalo niecale 3h :) Zycze Ci rownie szybkiego porodu !
 
reklama
Do góry