reklama

Mamy z Doncaster

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez nefretete101, 3 Lipiec 2008.

1. nefretete101

nefretete101 Fanka BB :)

Witam, czy są tu jakieś Mamuśki z Doncaster :zawstydzona/y::-)

2. felicity001

felicity001 Fanka BB :)

Witaj!
    Ja mieszkam pod Sheffield, ale niedlugo zmieniamy dom - i przeprowadzamy sie blizej pracy meza - czyli bezposrednio do Sheffield.:-)

3. reklama
  4. nefretete101

hej. Shefild to w zasadzie bliziutko... mialam nadzieje ze w koncu ktos sie znajdzie kto mieszka niedaleko :-)

5. felicity001

:-)
    Widze,ze niedlugo zostaniesz mamusia ;-)
    Ja niedawno - bo 1,5 miesiaca temu zostalam po raz drugi mama.

6. nefretete101

ja juz niedlugo zostane mama po raz pierwszy i jestem przerazona...sama nie wiem czym najbardziej...
    jak twoje pociechy maja na imie?
    ja chcialam swojemu dac Leon ale moj kochany i dziadkowie sie niezgodzili wiec bedzie Aleksander Leon hehe:-)

7. felicity001

Córka: Alexandra Julia, a synek: Filip Adam :-)

8. nefretete101

rodzilas w Shefild? jak odebralas porod?
    ja juz bym chciala byc po wszystkim, miec malenstwo juz w ramionach...;-) chociaz boje sie jak ja sobie poradze, bo nigdy nie mialam doczynienia z takim malenstwem. co innego dzieci 3 do 7lat- przez 3 miesiace bylam na stazu w przedszkolu, wiec mam wieksze pojecie w tym temacie...;-)

9. felicity001

Olę rodziłam w Coventry a Filipka w Chesterfield - mieszkam na południowej częście Sheffield więc wolałam jechać do Chesterfield - 20 min. samochodem niz ryzykowac,ze bede stac w korkach do centrum (choc tak czy inaczej do szpitala jechalismy o 4 rano wiec korkow nie bylo ;)
    Powiem Ci,ze jak zostawalam mama po raz pierwszy -tez sie takich rzeczy obawialam - bo w zyciu noworodka nie trzymalam w rekach - ale nie bylo czego sie bac - czlowiek postepuje jednak zgodnie ze swoim instynktem :)
    Pierwszy porod mialam dlugi - od odejscia wod do narodzin - 20h ale za to przy drugim wszystko trwalo niecale 3h :) Zycze Ci rownie szybkiego porodu !

10. reklama
  11. nefretete101

3h to bylo by cudnie :-) ja juz slyszalam o porodach trwajacych 3dni... tego bym nie dala rady wytrzymac:no::shocked2:

12. felicity001

A ty gdzie zamierzasz rodzic?Nawet nie wiem czy w doncaster jest jakis szpital...;-)

Poleć forum