reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Mamy z Doncaster

reklama

felicity001

Fanka BB :)
Miasto
UK
Rozwiązania
0
Witaj!
Ja mieszkam pod Sheffield, ale niedlugo zmieniamy dom - i przeprowadzamy sie blizej pracy meza - czyli bezposrednio do Sheffield.:-)

nefretete101

Miasto
Huddersfield
Rozwiązania
0
hej. Shefild to w zasadzie bliziutko... mialam nadzieje ze w koncu ktos sie znajdzie kto mieszka niedaleko :-)

felicity001

Miasto
UK
Rozwiązania
0
:-)
Widze,ze niedlugo zostaniesz mamusia ;-)
Ja niedawno - bo 1,5 miesiaca temu zostalam po raz drugi mama.

nefretete101

Miasto
Huddersfield
Rozwiązania
0
ja juz niedlugo zostane mama po raz pierwszy i jestem przerazona...sama nie wiem czym najbardziej...
jak twoje pociechy maja na imie?
ja chcialam swojemu dac Leon ale moj kochany i dziadkowie sie niezgodzili wiec bedzie Aleksander Leon hehe:-)

nefretete101

Miasto
Huddersfield
Rozwiązania
0
rodzilas w Shefild? jak odebralas porod?
ja juz bym chciala byc po wszystkim, miec malenstwo juz w ramionach...;-) chociaz boje sie jak ja sobie poradze, bo nigdy nie mialam doczynienia z takim malenstwem. co innego dzieci 3 do 7lat- przez 3 miesiace bylam na stazu w przedszkolu, wiec mam wieksze pojecie w tym temacie...;-)

felicity001

Miasto
UK
Rozwiązania
0
Olę rodziłam w Coventry a Filipka w Chesterfield - mieszkam na południowej częście Sheffield więc wolałam jechać do Chesterfield - 20 min. samochodem niz ryzykowac,ze bede stac w korkach do centrum (choc tak czy inaczej do szpitala jechalismy o 4 rano wiec korkow nie bylo ;)
Powiem Ci,ze jak zostawalam mama po raz pierwszy -tez sie takich rzeczy obawialam - bo w zyciu noworodka nie trzymalam w rekach - ale nie bylo czego sie bac - czlowiek postepuje jednak zgodnie ze swoim instynktem :)
Pierwszy porod mialam dlugi - od odejscia wod do narodzin - 20h ale za to przy drugim wszystko trwalo niecale 3h :) Zycze Ci rownie szybkiego porodu !

nefretete101

Miasto
Huddersfield
Rozwiązania
0
3h to bylo by cudnie :-) ja juz slyszalam o porodach trwajacych 3dni... tego bym nie dala rady wytrzymac:no::shocked2:

reklama

felicity001

Miasto
UK
Rozwiązania
0
A ty gdzie zamierzasz rodzic?Nawet nie wiem czy w doncaster jest jakis szpital...;-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Potrzebuję porady 9
roza_21 Czerwcowe mamy 2020 1175
aniaslu Duże rodziny 1319
E Kwietniowe mamy 2020 24

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry