reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Düsseldorfu i okolic

Katii27

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Styczeń 2008
Postów
15
Miasto
Düsseldorf-Niemcy
:-)ZApraszam tutaj nie tylko na pogawedke ale moze podzielimy sie wiadomosciami na temat lekarzy , szpitali, i gdzie w naszym rejonie milo mozna spedzic czas z naszymi pociechami.Pozdrawiam serdecznie:-D
 
reklama
Juz myslalam o skasowaniu tego tematu.cos nikt sie do tego miasta nie przyznaje,:confused:no teraz poza Toba.;-).A czasem milo posluchac podpowiedzi dotyczacych fajnych mmiejsc tu dla dzieciaczkow czy chociazby innych kwestii.pozdrawiam
 
pozdrawiam was serdecznie.Wybieracie sie w poniedzialek na jakis Zug ? Szczerze powiedziawszy wczesniej nigdy nie chcialo mi sie a potem david byl maly i jeszcze bardziej mi sie nie chcialo.a teraz ma juz prawie 3 latka i napewno mu sie spodobaja te wszystkie poniedzialkowe parady ale tez nie chce isc gdzies dzie nieprzecisne sie wozkiem,Altstadt odpada.Gdzie sa jeszcze fajne pochody a nie tloczno? :tak:
 
Tam gdzie pochody, to zawsze tloczno.U nas w sobote bedzie pochodzik, ale to raczej taki mini pochodzik, bo tu gdzie mieszkam to mala wioska.U nas Altstadt z wozkiem tez odpada, moze za rok.
 
Wlasnie dzies dowiedzialam sie od znajomej ze 2 lata temu byla z dziecmi na Monhaim tj za düsseldorf hellerhof.I tam sie chyba wybiore bo mowila ze bylo fajnie a nawet nie za tloczno tylko podobno dobra reklamowke dzieciom trzeba wziasc bo niezle sypia.:tak:
 
reklama
blond ty chyba musisz miec duzo zasobow spokojnych nerwow.Bo ja slyszalam ze tam jest bardzo tloczno.Ja jestem nerus i jak by mi przyszlo przepychac sie wozkiem miedzy ludzmi i tkwilabym w korkach to bym tam eksplodowala.Ale wszystkim mamusiom gdziekolwiek beda w üponiedzialek zycze milej zabawy z waszymi pociechami.I opiszcie jak bylo tak na zapas na drugi rok.
 
Do góry