reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Egiptu

guzzu

juz nie taka mloda mama
Dołączył(a)
21 Październik 2008
Postów
9
Miasto
Giza / Egipt
Mieszkam w Gizie i miloby bylo miec tu jakies rodzime kontakty, nie musza byc koniecznie mamusiami:-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam guzzu,
ja nie z Egiptu ale się przywitam:-)w końcu też na obczyźnie jestem.
my z Grecji to mamy bliziutko do Ciebie, tylko morze przepłynąć.:-D
Jak się miewa najmłodszy członek rodziny?
 
Witam, no faktycznie bliziutko, rzut beretem, mimo to szkoda ze nie blizej ;-) Ah, niunia ma sie swietnie, 8 dni temu skonczyla 6 miesiecy i sklamalabym, ze sprawia jakies klopoty, ale nie chwalmy dnia przed zachodem slonca....
 
Jeszcze tylko takie male pytanko, jak wstawilas tego wielorybka, zrobilam sobie cos podobnego, ale nie wiem jak to tutaj umiescic, z gory dziekuje
 
no to niunia już całkiem duża, i nie zapeszać niech dalej nie sprawia kłopotów:-)

co do wielorybka:
wchodzisz w ustawienia, i edytuj sygnaturę, i wklejasz adres skopiowany ze strony gdzie stworzyłaś suwaczek a później tylko wyślij i zapisz:-)
jestem kiepska w tłumaczeniu
i nie zawsze od razu pojawia się suwaczek w podpisie, czasem musisz poczekać.

tu jest jeszcze ładnie objaśnione:
https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/jak-wstawic-suwaczek-78/
 
Ostatnia edycja:
Guzzu - wiesz ja mieszkalam w Egipcie, ale juz przeprowadzilismy sie z powrotem do Londynu, chociaz w planach jest powrot do Kairu na stale, wiec moze jakies kontakty w przyszlosci.........
 
reklama
salam:-)
ja w egipcie nie mieszkam, ale moj maz pochodzi z alexandrii
co roku jezdzimy tam w odwiedziny do rodzinki. w gizie tez bylam pare razy.
ostatnio mi nawet mezulo powiedzial, ze jak kryzys finansowy dluzej potrwa, to nas porywa do egiptu:szok: ... :-D , a wiec moze sie kiedys spotkamy
pozdrowienia z austrii
 
Do góry