reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Egiptu

hej ;-)
ja tez mieszkam w Gizie i jestem mama 3,5 miesiecznej Kai. moze uda nam sie kiedys spotkac :-)
gdzie mieszkasz dokladniej?
pozdrawiam
Roqaya
Hmmm, te adresy tutaj, mieszkam 20 min (piechota) od El Haram str, tam gdze jest zjazd na autostrade, bardzo blisko w rejonie, ktory sie rozbudowuje, to jest taki opis mniej wiecej ;-), a ty?
 
reklama
Witam dziewczyny,
Nawet nie wiedziałam, że jest wątek mam z Egiptu
Miła niespodzianka.
Ja nosiłam pod sercem bliźnięta, dwóch chłopców.
17.03.2009 w zeszły wtorek musiałam ich urodzić to był 21 tydzień, nie przeżyły
Nie sądziłam, że kiedyś pochowam własne dzieci

Mam nadzieję, że znajdzie się więcej dziewczyn w tym wątku, byłoby miło
Pozdrawiam
 
Witam. Co prawda nie jestem jeszcze mama ale mam nadzieje ze niedlugo bede :-) polecono mi ta strone poniewaz wybieram sie w maju do Egiptu do Gizy i mam zamiar tam zostac na stale :-) bardzo bym chciala nawiazac kontakt z kims z Polski:-) bede wdzieczna za odpowiedzi:-) pozdrawiam
 
witaj alexandra, myślałam że ten wątek jest częściej odwiedzany
byłoby miło pogadać, co prawda nie mieszkam w kairze ale myślę, że to nie szkodzi
po stracie moich skarbów staram się zająć czymkolwiek, narazie nie wychodzę z domu więc internet zajmuje mi sporo czasu
 
No wlasnie czytalam. Bardzo ci wspolczuje. A gdzie mieszkasz jezeli moge spytac?? I moze wymienilybysmy sie numerami gadu gadu? Chetnie bym porozmawiala i dowiedziala sie jak wyglada zycie w Egipcie i wogole.
P.S. Tez myslalam ze to forum jest czesciej odwiedzane:-)
 
Mieszkam w Hurghadzie
wiesz, forum jest często odwiedzane, ale zależy na jakich wątkach
niestety nie mam gg
możemy popisać sobie wiadomości prywatne tu na forum
Pozdrawiam
 
Co prawda mało kto tu bywa :-( ale zaryzykuję, dla przyszłych mam w Kairze, gdyby ktoś był chętny to mam do odsprzedania praktycznie wszystko dla dziewczynki od urodzenia do 1,5r
 
Czesc Claudinee , ja rowniez mieszkam w Hurghadzie i mam 17 miesiecznego synka.
Moze spotkalybysmy sie kiedys na jakas kawke, lub spacerek z maluszkami?? Pozdrawiam
 
reklama
hej dziewczyny!!!! czy dalej mieszkacie w Eg ?? ja na razie jestem w okolicach El Mahala i Mansoora, ale wkrotce sie przenosimy do 6th of October. Czy ktoras z Was mialaby ochote nawiazac znajomosc ????
 
Do góry