reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z KENT - CHATHAM

czarnula83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Listopad 2006
Postów
1 392
Miasto
Uk
Witam!
Czy jest jakas mamuska z Kent Chatham? za miesiac jade wlasnie do tej miejscowosci i fajnie by bylo poznac jakas mamuske z bobaskiem :)
 
reklama
Czesc Dziewczyny!
Ja nie mieszkam w Chatham ale jednak bliskobo w Sittingbourne. Mam 4 miesiecznego synka:blink:. Moze poznamy sie blizej? Pozdrawiam!
 
Czesc Dziewczyny!
Ja nie mieszkam w Chatham ale jednak bliskobo w Sittingbourne. Mam 4 miesiecznego synka:blink:. Moze poznamy sie blizej? Pozdrawiam!
Witam Cie kochana .Mam sentyment do Sittingbourne bo tam pracowalam jakis czas a moze nawet znamy sie z widzenia chociaz nigdy tam nie mieszkala i nie znam tego miasteczka . Ale jetem niekultoralna nie przedstawilam sie :
Mam na imie Iza mieszkam w Chatham juz prawie 5 lat (w styczniu bedzie) z polski pochodze z mazowsza , mam 30 teke na karku i pierwsza dzidzie w drodze plci zenskiej - prawdopodobnie Milenka. Moj truten (czyt. tata Milenki ) jest czechem , mieszkamy razem ale malzenstwem nie jestesmy . Ja obecnie niepracuje chociaz bym chciala bo nuda w domu .Powoli przygotowuje sie do przyjscia mojej kochanej coreczki . Boze jak sie rozpisalam .Sorki
P.s Marciak moze podzielisz sie wrazeniami z porodu , a moze dasz mi jakies rady , ja pewnie bede miala mnostwo pytan do Ciebie bo mam stracha ...
Pozdrawiam i czekam na wiadomosc
 
czesc Dziewczynki :)
moj przyjazd do Anglii wiecznie sie przeklada, ale mam nadzieje ze do swiat bede juz tam. moj maz wlasnie ma na oku mieszkanie wiec mam nadzieje ze szybko pojdzie :)
mam synka Xavierka ktory ma ponad 2 latka :) urodzilam go w Anglii. Maz pracuje a ja siedze w Polsce z malym.
 
czy ktos z Was zna jakas szkole jezyka weekendowa w chatham? bo chcialabym jak tam pojade pojsc do szkoly jezyka ale tylko bedzie mi odpowiadac sobota i niedziela bo wtedy tylko bede miala z kim zostawic Xavierka.
 
Hej Dziewczyny!

czarnula83 - niestety nie znam zadnej takiej szkoly, ale czekamy na Ciebie w Anglii:)

chathamka - noo ja tez niewychowana, ale juz naprawiam: imie Marta, mam 22 lata, na wyspach staz dwuletni:). W Polsce moje strony to Lubelszczyzna i Podkarpacie. Znamy sie z moim mezem 3 lata, a 1,5 roku jestesmy po slubie. To tyle o sobie. Co do porodu: nie umiem pisac eseji (zwlaszcza, ze mialam nieco traumatyczny porod i nie umiem go nadal poubierac w slowa), ale sluze pomoca. Jesli masz jakiekolwiek pytania - nie krepuj sie!! Postaram odpowiedziec na wszystkie:) A jesli sie nudzisz w domu to moze zaaranzujemy jakies spotkanko?
 
reklama
Do góry