reklama

Mamy z KENT - CHATHAM

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez czarnula83, 14 Wrzesień 2009.

1. czarnula83

czarnula83 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam!
    Czy jest jakas mamuska z Kent Chatham? za miesiac jade wlasnie do tej miejscowosci i fajnie by bylo poznac jakas mamuske z bobaskiem :)

2. Hamaczek

Hamaczek .)

Najlepsze odpowiedzi:
    0

witam cie czarnula ja jestem z chatham ale nie mam jeszcze dzidzi ale juz niebawem -czekam na wiadomosc

3. reklama
  4. marciak

marciak Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czesc Dziewczyny!
    Ja nie mieszkam w Chatham ale jednak bliskobo w Sittingbourne. Mam 4 miesiecznego synka:blink:. Moze poznamy sie blizej? Pozdrawiam!

5. Hamaczek

Hamaczek .)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam Cie kochana .Mam sentyment do Sittingbourne bo tam pracowalam jakis czas a moze nawet znamy sie z widzenia chociaz nigdy tam nie mieszkala i nie znam tego miasteczka . Ale jetem niekultoralna nie przedstawilam sie :
    Mam na imie Iza mieszkam w Chatham juz prawie 5 lat (w styczniu bedzie) z polski pochodze z mazowsza , mam 30 teke na karku i pierwsza dzidzie w drodze plci zenskiej - prawdopodobnie Milenka. Moj truten (czyt. tata Milenki ) jest czechem , mieszkamy razem ale malzenstwem nie jestesmy . Ja obecnie niepracuje chociaz bym chciala bo nuda w domu .Powoli przygotowuje sie do przyjscia mojej kochanej coreczki . Boze jak sie rozpisalam .Sorki
    P.s Marciak moze podzielisz sie wrazeniami z porodu , a moze dasz mi jakies rady , ja pewnie bede miala mnostwo pytan do Ciebie bo mam stracha ...
    Pozdrawiam i czekam na wiadomosc

6. czarnula83

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czesc Dziewczynki :)
    moj przyjazd do Anglii wiecznie sie przeklada, ale mam nadzieje ze do swiat bede juz tam. moj maz wlasnie ma na oku mieszkanie wiec mam nadzieje ze szybko pojdzie :)
    mam synka Xavierka ktory ma ponad 2 latka :) urodzilam go w Anglii. Maz pracuje a ja siedze w Polsce z malym.

7. czarnula83

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    czy ktos z Was zna jakas szkole jezyka weekendowa w chatham? bo chcialabym jak tam pojade pojsc do szkoly jezyka ale tylko bedzie mi odpowiadac sobota i niedziela bo wtedy tylko bede miala z kim zostawic Xavierka.

8. marciak

marciak Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej Dziewczyny!

czarnula83 - niestety nie znam zadnej takiej szkoly, ale czekamy na Ciebie w Anglii:)

chathamka - noo ja tez niewychowana, ale juz naprawiam: imie Marta, mam 22 lata, na wyspach staz dwuletni:). W Polsce moje strony to Lubelszczyzna i Podkarpacie. Znamy sie z moim mezem 3 lata, a 1,5 roku jestesmy po slubie. To tyle o sobie. Co do porodu: nie umiem pisac eseji (zwlaszcza, ze mialam nieco traumatyczny porod i nie umiem go nadal poubierac w slowa), ale sluze pomoca. Jesli masz jakiekolwiek pytania - nie krepuj sie!! Postaram odpowiedziec na wszystkie:) A jesli sie nudzisz w domu to moze zaaranzujemy jakies spotkanko?

9. minisia

minisia pazdziernik '08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zalozylam nowy temat prosze zajrzyjcie tam poniewaz wasze zdanie jest tam bardzo potrzebne! dziekuje

10. reklama
  11. czarnula83

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ehhh chyba watek umarl :)
    odzywajcccccie sie mamuski

12. agatakat

agatakat Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej, czy nadla sa tutaj jakies mamuski albo starajace sie z Kent :) ?

Poleć forum