reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

reklama
cześć
Napisze tutaj, bo na ten wątek "Stokowy" może nie wszyscy zaglądają :-). Pisałyście dziewczyny o fitnes. Nie wiem czy wiecie, ze na Paderewskiego - tam gdzie hotel i restauracja koreańska, jest basenik i prowadzą tam aquaaerobik. Nie wiem czy dalej jest, ale chyba tak :tak:. Bardzo fajne zajęcia. Dla mnie były zbawieniem na kręgosłup, po dźwiganiu Filipka. Jak znajdę stronke to wstawię
 
mrozik dziękuję za pomysł i zainteresowanie Ernestkiem :tak::tak::tak:

Kobitki chciałabym prosić was o pomoc dla mojego kuzynka Ernestka - naszego "sasiada" z kieleczcyzny

Zapraszam na wątek:
https://www.babyboom.pl/forum/mozes...est-i-nasza-ogromna-prosba-20093/#post2820509

Za jakąkolwiek pomoc dziękujemy
Gdyby nasunęły wam się jakieś pytania, wątpliwości to odpowiem na wszystko...
Pozdrawiam
Mama Domelka z Paździenika 2007 i ciocia Ernestka
 
Hej - mam chwilkę czasu to piszę :tak: Mała już spokojna - kupiliśmy jej Viburcol - są to czopki na: stany niepokoju, przeziębienia (pomocniczo) i bolesne ząbkowanie. Mała już nam nie krzyczy tylko spokojnie się bawi. A ja jestem spokojna bo obywa się bez ciężkich przeciwbólowych leków bo to homeopatia :tak: I choć byłam... jestem na nie dla homeopatii - to jeśli jej to pomaga to niech i tak jej będzie :blink: Przynajmniej ona jest zadowolona :tak: Tylko patrzy się na nas jak na ... idiotów ... jak jej ten czopek dajemy :rofl2::-D:rofl2:
Dobra - uciekam - pozdrawiam was cieplutko i mam nadzieje że w przyszłym tygodniu się spotkamy - ma być od wtorku do czwartku ciepło i w miarę ładnie - tzn bez deszczu ;-)
 
Cześć dziewczynki:tak:.Właśnie się przeprowadziłam i mieszkamy teraz w centrum miasta.Chodzimy na spacerki do parku,czy któraś miałaby się ochotę spotkać na pogaduchy;-).My chodzimy tak o 12.00-14.00,po pierwszej drzemce domowej,na drugą drzemkę spacerową;-).
Shiraaine dobrze,że malenkiej pomaga Viburcol:-).
Kamilka jak mały,zdrowy już?
Dziewczynki uważajcie na siebie,bo pogoda zdradliwa :no:.
Pozdrawiam.
 
Jutro chyba uda mi sie skoczyc na fitness
jesli tesciowa zostanie mi z Wiktorkiem
a pozniej jak bedzie ąłdna pogoda skocze na jakis spacerek :-)
 
hej dziewczyny
,moj Adam zdrowy i wyglupia sie niezle skonczyl juz pol roczku i mialam imprez duzo bo na raz gosci przyjac nie moge bo za malo miejsca i na 3 to rozbialam w dodatko za tydzien maz ma urodziny:baffled::baffled::baffled:

my dzisiaj na basen idziemy mam nadzieje ze przez jeden tydzien adas nie zapomnial wody i plywania...

a tak poza tym mamy problem bo maly ma stulejke i niestety musimy nad tym pracowac w innym wypadku czeka nas chirurg..:shocked2::shocked2::shocked2:
 
Dzień dobry.
Ja dziś paskudnie sie czuję, a taka piękna pogoda.

Kamilka trzymam kciuki,żeby obylo się bez chirurga:tak:

Pozdrawiam.
 
reklama
Kamilka pracuj kochana nad tym,bo moja niedouczona pani doktor,nic nam nie kazala robic i niestety byl chirurg.Macius miał operację na przepukline w zeszlym roku we wrzesniu,i przy okazji zrobili mu ta stulejke.Lezelismy 3 dni na langiewicza w szpitalu
 
Do góry