reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Temat na forum 'Kielce i okolice' rozpoczęty przez kate332, 14 Wrzesień 2005.

1. kate332

kate332 lipcowe mamy'05

czy jest tu ktos z kielc albo ze świętokrzyskiego bo widze że króluje warszawa i pomorze

2. Mariam

Mariam Początkująca w BB

Witaj, jestem z Kielc, ale tylko wirtualnie, bo obecnie w Irlandii, niestety i tam trudno znaleźć kogoś z okolic, jeśli się nie mieszka w Dublinie, lub jakims większym mieście... Pozdrawiam. :)

3. reklama
  4. kate332

kate332 lipcowe mamy'05

witam
    ja ciągle wypytuję czy ktoś czasem nie jest chociażby ze świętokrzyskiego ale tu jakoś chyba babyboom nie jest popularny albo nikt nie chce się przyznać ;)

5. dusiagsxr

dusiagsxr Zaciekawiona BB

witam ja jestem ze skarżyska całkiem niedaleko kielc a mama bede 4 sierpnia bo wtedy mam wyznaczony termin porodu :)

6. dziondzia

dziondzia Zaciekawiona BB

No to ja też witam. Może ten wątek troszkę juz nieaktualny, ale ja pochodzę z Ostrowca Św. Pozdrawiam

7. kate332

kate332 lipcowe mamy'05

aktualny
    witam wszystkich
    później cos napisze, bo teraz maruda ni pozwala ;D

8. ANCYK

ANCYK Zaciekawiona BB

Witam! Jestem z Kielc. Przez przypadek weszłam na to forum i nie wiem, czy dobrze trafiłam bo tu wszyscy mają małe dzieci a moje są juz trochę podrośnięte. ::)

9. kate332

kate332 lipcowe mamy'05

WITAM :)
    z większymi też można się udzielać wystarczy że się rozejrzysz po forum a zobaczysz że są tu mamy dzieciaków w różnym wieku

10. reklama
  11. karola2007

karola2007 Mamy styczniowe 2007 majowe mamy'08

Czesc dziewczyny!!! Ja tez jestem z Kielc,tyle ze mieszkajaca na Tenerifie :laugh: Ale nas tu malo :(

12. kate332

kate332 lipcowe mamy'05

witam
    malutko fakt
    piszcie więcej :)

wow ale ci fajnie mieszkac w takim miejscu fiu fiu ::)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 Maj 2010

Poleć forum