reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Mamy z Kielc i Okolic

kate332

lipcowe mamy'05
Rozwiązania
0
czy jest tu ktos z kielc albo ze świętokrzyskiego bo widze że króluje warszawa i pomorze

reklama
Rozwiązania
0
Witaj, jestem z Kielc, ale tylko wirtualnie, bo obecnie w Irlandii, niestety i tam trudno znaleźć kogoś z okolic, jeśli się nie mieszka w Dublinie, lub jakims większym mieście... Pozdrawiam. :)

kate332

lipcowe mamy'05
Rozwiązania
0
witam
ja ciągle wypytuję czy ktoś czasem nie jest chociażby ze świętokrzyskiego ale tu jakoś chyba babyboom nie jest popularny albo nikt nie chce się przyznać ;)

dusiagsxr

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
witam ja jestem ze skarżyska całkiem niedaleko kielc a mama bede 4 sierpnia bo wtedy mam wyznaczony termin porodu :)

dziondzia

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
No to ja też witam. Może ten wątek troszkę juz nieaktualny, ale ja pochodzę z Ostrowca Św. Pozdrawiam

kate332

lipcowe mamy'05
Rozwiązania
0
aktualny
witam wszystkich
później cos napisze, bo teraz maruda ni pozwala ;D

ANCYK

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam! Jestem z Kielc. Przez przypadek weszłam na to forum i nie wiem, czy dobrze trafiłam bo tu wszyscy mają małe dzieci a moje są juz trochę podrośnięte. ::)

kate332

lipcowe mamy'05
Rozwiązania
0
WITAM :)
z większymi też można się udzielać wystarczy że się rozejrzysz po forum a zobaczysz że są tu mamy dzieciaków w różnym wieku

karola2007

Mamy styczniowe 2007 majowe mamy'08
Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny!!! Ja tez jestem z Kielc,tyle ze mieszkajaca na Tenerifie :laugh: Ale nas tu malo :(

reklama

kate332

lipcowe mamy'05
Rozwiązania
0
witam
malutko fakt
piszcie więcej :)

karola2007 pisze:
Czesc dziewczyny!!! Ja tez jestem z Kielc,tyle ze mieszkajaca na Tenerifie :laugh:
wow ale ci fajnie mieszkac w takim miejscu fiu fiu ::)

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry