reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Kielc i Okolic

Fajnie tak mieszkać daleko od rodzinnych stron?
Nie tęsknisz? Ja byłam trzy miesiące we Włoszech i myślałam, że nie wyrobię. Fakt, miałam wtedy małego brzdąca i BARDZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO tęskniłam, ale musiałam zarobić troszkę kaski.

A jak jesteście z Kielc, to z jakiego osiedla? Ja mieszkam zaraz przy Kadzielni. Ładnie tu, słychać koncerty, w czasie meczu to jest najlepiej strzeżone osiedle. I co najważniejsze dzieciaki mają blisko do szkoły.
 
reklama
czesc o ile to jeszcze aktualne to ja tez mieszkam bardzo blisko Kielc bo w Tumlinie!i jestem na urlopie wychowawczym!moja oleńka ma juz 1rok i 3mce!pozdrawiam odezwijcie sie moze nawiażemy przyjażnie!w Tumlinie mieszkam od 2 lat bo wogole pochodzę z Buska-Zdroju! pozdrawiam
 
WITAJ jessica :)
oczywiscie ze aktualne jest wszystko tylko rzadko ktos tu zagląda tak sie składa
ja pochodze z kielc ale teraz mieszkam pod kielcami ale chyba w innym kierunku niz ty
ja mam dwójkę dzieciaczkow co widac zresztą na suwaczkach maluszek ma juz prawie roczek
 
cześć miło że ktoś tu jednak zagląda!ja praktycznie nie mam tutaj żadnej przyjaciółki!nawet nie mam do kogo przysłowiowej gęby otworzyć! :mad: dobrze że szwagier założył internet bo chyba bym się zapłakała!!!te które tu mieszkają mają dzieci ale chyba nastawione są tylko na to żeby być kurą domową a ja tak nie chce!!!a skąd dokładnie jesteś???serdecznie pozdrawiam dobrze że mam cudownego męża!!
 
ja mieszkam w bodzentynie to jakies 30 km od kielc wiem co to znaczy nie miec nikogo do towarzystwa ja moje spacery przeważnie odbywam samotnie mam jedną koleżankę na którą mogę liczyc ale nie mogę przeciez codziennie jej głowy zawracac bo ona ma dzieci duze i nie musi spacerowac z nimi codziennie bo wychodzą same nie mam nikogo z małym dzieckiem z kim mogłabym spędzać czas
a moze spróbuj tez wkręcic sie do mam z dziecmi w wieku twojego znajdziesz je na bb
ja należe jesli mozna to tak nazwac do mam lipiec 2005 bo mój maluszek sie wtedy urodził, to naprawde super sprawa
 
Cześć Dziewczyny! :)
A zaglądacie czsem do Kielc? Jeśli kiedyś będziecie to dajcie znać, możemy się spotkać. Moje dzieciaki są "troszkę" starsze, ale to tylko więcej swobody dla mnie.
Czy w Waszych okolicach są jakieś rzeczki albo zbiorniki wodne nadające się do wypoczynku z rodzinką? My dość często wyruszamy nad wodę z namiotem - to takie nasze "last minute" wczasy. ::)
 
reklama
możemy spróbowac sie umówić kiedyś tylko niech się troszkę ochłodzi bo ja niestety mam samochód bez klimy a z małym dzieckiem nie da sie teraz podróżowac nawet na krótkich dystansach zostawić go tez nie mam z kim musimy chodzic wszędzie razem
 
Do góry