reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zostanę mamą w 2024 na Śląsku 🥰

Emilcia88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Styczeń 2020
Postów
3 215
Zapraszam wszystkie mamy z terminem na początek 2024 ze Śląska i okolic 🥰
 
Ostatnia edycja:
reklama
To ja się nieśmiało przedstawię ;) Jestem obecnie w 9+2 TC ;) wstępnie termin na 25.01, ale pewnie w piątek będzie jakaś korekta, bo już wiadomo że owulacja była inaczej niż wynika z miesiączki ;)

To moja druga ciąża, pierwsza niestety skończyła się poronieniem :(
 
To ja się nieśmiało przedstawię ;) Jestem obecnie w 9+2 TC ;) wstępnie termin na 25.01, ale pewnie w piątek będzie jakaś korekta, bo już wiadomo że owulacja była inaczej niż wynika z miesiączki ;)

To moja druga ciąża, pierwsza niestety skończyła się poronieniem :(
Hej 🥰 ja obecnie 5+5, to moja trzecia ciąża, w domu 19m córka. Druga ciąża zatrzymała się w 8 tc 😔.

Jak samopoczucie?
 
Hej 🥰 ja obecnie 5+5, to moja trzecia ciąża, w domu 19m córka. Druga ciąża zatrzymała się w 8 tc 😔.

Jak samopoczucie?
Boję się, że za dobre, właściwie poza zmęczeniem i nudnościami cały dzień nie mam żadnych objawów. Ale od lat leczę się na niedoczynność tarczycy, a teraz TSH spadło mi mocno, co moja endokrynolog poczytuje sobie za super znak (w pierwszej ciąży od razu TSH wywaliło na ponad 5), więc tego się trzymam. Byle do piątku, mam nadzieję że zobaczę ładne serduszko.
 
Boję się, że za dobre, właściwie poza zmęczeniem i nudnościami cały dzień nie mam żadnych objawów. Ale od lat leczę się na niedoczynność tarczycy, a teraz TSH spadło mi mocno, co moja endokrynolog poczytuje sobie za super znak (w pierwszej ciąży od razu TSH wywaliło na ponad 5), więc tego się trzymam. Byle do piątku, mam nadzieję że zobaczę ładne serduszko.
Bardzo mocno trzymam kciuki ❤️❤️ a skąd jesteś ?
 
Tak u mnie w aplikacji wypada 27 lutego 🤭 ale jutro pierwsza wizyta więc cokolwiek będzie wiadomo.
Masz termin miesiąc po mnie, więc obstawiam jakiś 5 tydzień ;) to chyba dobra pora na wizytę, u mnie było widać już elegancko pęcherzyk a po tygodniu już było widać dzieciątko i serduszko. Mam nadzieję że w piątek tak dalej będzie ❤️
 
Masz termin miesiąc po mnie, więc obstawiam jakiś 5 tydzień ;) to chyba dobra pora na wizytę, u mnie było widać już elegancko pęcherzyk a po tygodniu już było widać dzieciątko i serduszko. Mam nadzieję że w piątek tak dalej będzie ❤️
Jutro dokładnie będzie 6+0. Ehh nie zostaje nic innego jak czekać 😁 napewno w piątek zobaczysz serduszko ❤️
 
reklama
Do góry