reklama

Mamy z Leeds

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez ingrid77x7, 1 Marzec 2008.

1. ingrid77x7

ingrid77x7 mama Helenki i Hani

Witam!
    Ciekawa jestem czy znajdą sie gdzies tu na tym "zagranicznym" forum mamusie, które rodziły baź dopiero się szykują żeby rodzić w Leeds. Ja jestem już na absolutnym finale (jeszcze tylko miesiąc do terminu) i chętnie bym posłuchała jakichs opinii na temat tutejszych szpitali, opieki po porodzie itp.
    Podzielcie sie ze mną swoją wiedzą dziewczynki :tak::-)
    Pozdrawiam bardzo ociężale ;-)

Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 Listopad 2009
  2. kasia.j

kasia.j Rodzinka w komplecie :)

czesc,

na watku mam z Bradford jest Kamalodz, ktora niedawno zostala mama i rodzila w Leeds, ja tez rodzilam ale 3 lata temu w Clarendon Wings i bylam zadowolona

zapraszamy do nas na watek

3. reklama
  4. madziulik

madziulik Mama Lijki ur 20.09.2007

A właściwie dlaczego tego watku nie kontynuować?;-)

Ingrid, rodziłam 9 m-cy temu w LGI (bo tylko tam była możliwość porodu w wodzie) i naprawdę nie narzekałam. Ale słyszałam opinie o ST James i też są pozytywne:tak: Więc chyba nie ma tak naprawdę znaczenia...

A gdzie Ty sie zdecydowałaś rodzić?

5. ninnare

ninnare Zaciekawiona BB

Witam!
    nawet nie wiedzialam, ze jest watek mam z leeds, ja jestem na tym z bradford.
    A co do porodu - kurcze nie wiedzialam ze tylko w LGI mozna rodzic w wodzie a ja bardzo bym chciala! jak pytalam midwife jaka miedzy nimi roznica to powiedziala ze st james jest wiekszy, ma lepiej wyposazony oddzial, to wybralam go.
    A teraz zaluje bardzo bo ja chce do wody!! :wściekła/y:
    Chyba juz nie moge zmienic bo termin mam na 10 wrzesnia :-(
    pozdrowionka!

6. madziulik

witaj NINNARE:-)
    wiesz co...? Nie sądzę żeby było za późno na zmainę szpitala... Musiałabyś po prostu porozmawiać z HV na ten temat... Z tego co się orientowałam 9 m-cy temu tylko LGI miał basen do porodu w wodzie, ale być może coś już się zmieniło (choć wątpię)... Szkoda że nie mogę Ci nic więcej powiedzieć i doradzić na temat wyboru szpitala.
    U mnie niestety upragniony wodny poród nie doszedł do skutku, gdyż mała miała problemy z sercem i musieli zrobić cesarkę:-( Na szczęście wszystko się dobrze skończyło.
    Tylko właśnie na temat samej akcji porodowej i opieki podczas niej niewiele niestety wiem. Mogę za to pochwalić że sam zabieg cesarski przebiega u nich super sprawnie!!:tak:ale mam nadzieję że tego nie będziesz musiała przechodzić...

A skąd jesteś dokładnie, jeśli mogę zapytać...?

7. kamalodz

kamalodz szczęśliwa mamusia

Ninnare ja rodzilam st.james i jestem zadowolona. Jedynym problemem byl fakt ze na miejsce na porodowce czekalam 2 dni,ale w LGI w tym czasie bylo to samo. Rzeczywicie w wodzie tam nie urodzisz ale z wlasnego doswiadczenia polecam epidural . Ja naprawde niewiem co to bol porodowy i moglabym rodzic co roku!!!:-D

8. mw80

mw80 Zaangażowana w BB

ja tez rodzilam w st james i jedyne jaka opinia mi przychodzi to glowy to przyzwoicie:tak:bez zbednej rewelacji,zadnych basenow,pilek i tym podobnych gadzetow.ja natomiast mialam polozna, ktora bardzo zrecznie manipulowala,ze na zzo bylo juz za pozna,wiec rodzilam bez zadnych wynalazkow:no:a w szpitalu lezalam tylko 10h, bo na poporodowym zabraklo dla nas miejsca:confused:ale mimo to szpital uwazam za OK.

9. madziulik

Czyli St James wygrywa nagrodę za popularność, skoro tak często tam miejsc brakuje:-D ;-)

Wiecie co? dziwną rzecz zaobserwowałam u Lijki... chciałam jej zacząć zagęszczać mleko, bo ostatnio przez m-c nie przybrała mi nic na wadze. Wybrałam więc kleik ryżowy. Ale po nim (albo to tylko zbieg okoliczności) zaczęła mi się w nocy przebudzać:szok::baffled: Czy to możliwe że jej po ryżu ciężko...?:confused:
    a czym Wy zagęszczacie mleko? Może coś zgapię:-p

10. reklama
  11. sylwia.m

sylwia.m Szczęśliwa Mamusia:))

Madziulik a co nie podobało Ci się u nas?:-:)-:)-(

12. madziulik

Sylwia m. ależ bardzo mi się podobało! (do tej pory Was regularnie czytuję:-):tak:). Tylko że Wy wydajecie się tak zgrane, że jakoś tak nie wiedziałam o czym pisać. Nie należę do gadatliwych;-)

A poza tym macie te swoje fajne spotkanka w Bradford a ja nie mogłabym na nie uczęszczać:zawstydzona/y::-(

Pomyślałam, że warto byłoby coś takiego w Leeds zorganizować... Mam nadzieję że nie macie mi za złe:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

A forum macie świetne!!! Super z Was paczka Kobitki! Tak trzymać:blink::tak::tak:

Poleć forum