reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Mamy z Leeds

ingrid77x7

mama Helenki i Hani
Miasto
Leeds, UK
Rozwiązania
0
Witam!
Ciekawa jestem czy znajdą sie gdzies tu na tym "zagranicznym" forum mamusie, które rodziły baź dopiero się szykują żeby rodzić w Leeds. Ja jestem już na absolutnym finale (jeszcze tylko miesiąc do terminu) i chętnie bym posłuchała jakichs opinii na temat tutejszych szpitali, opieki po porodzie itp.
Podzielcie sie ze mną swoją wiedzą dziewczynki :tak::-)
Pozdrawiam bardzo ociężale ;-)

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

kasia.j

Rodzinka w komplecie :)
Miasto
Baildon
Rozwiązania
0
czesc,

na watku mam z Bradford jest Kamalodz, ktora niedawno zostala mama i rodzila w Leeds, ja tez rodzilam ale 3 lata temu w Clarendon Wings i bylam zadowolona

zapraszamy do nas na watek

madziulik

Mama Lijki ur 20.09.2007
Miasto
Leeds (UK)
Rozwiązania
0
A właściwie dlaczego tego watku nie kontynuować?;-)

Ingrid, rodziłam 9 m-cy temu w LGI (bo tylko tam była możliwość porodu w wodzie) i naprawdę nie narzekałam. Ale słyszałam opinie o ST James i też są pozytywne:tak: Więc chyba nie ma tak naprawdę znaczenia...

A gdzie Ty sie zdecydowałaś rodzić?

ninnare

Początkująca w BB
Miasto
Leeds
Rozwiązania
0
Witam!
nawet nie wiedzialam, ze jest watek mam z leeds, ja jestem na tym z bradford.
A co do porodu - kurcze nie wiedzialam ze tylko w LGI mozna rodzic w wodzie a ja bardzo bym chciala! jak pytalam midwife jaka miedzy nimi roznica to powiedziala ze st james jest wiekszy, ma lepiej wyposazony oddzial, to wybralam go.
A teraz zaluje bardzo bo ja chce do wody!! :wściekła/y:
Chyba juz nie moge zmienic bo termin mam na 10 wrzesnia :-(
pozdrowionka!

madziulik

Mama Lijki ur 20.09.2007
Miasto
Leeds (UK)
Rozwiązania
0
witaj NINNARE:-)
wiesz co...? Nie sądzę żeby było za późno na zmainę szpitala... Musiałabyś po prostu porozmawiać z HV na ten temat... Z tego co się orientowałam 9 m-cy temu tylko LGI miał basen do porodu w wodzie, ale być może coś już się zmieniło (choć wątpię)... Szkoda że nie mogę Ci nic więcej powiedzieć i doradzić na temat wyboru szpitala.
U mnie niestety upragniony wodny poród nie doszedł do skutku, gdyż mała miała problemy z sercem i musieli zrobić cesarkę:-( Na szczęście wszystko się dobrze skończyło.
Tylko właśnie na temat samej akcji porodowej i opieki podczas niej niewiele niestety wiem. Mogę za to pochwalić że sam zabieg cesarski przebiega u nich super sprawnie!!:tak:ale mam nadzieję że tego nie będziesz musiała przechodzić...

A skąd jesteś dokładnie, jeśli mogę zapytać...?

kamalodz

szczęśliwa mamusia
Miasto
leeds
Rozwiązania
0
Ninnare ja rodzilam st.james i jestem zadowolona. Jedynym problemem byl fakt ze na miejsce na porodowce czekalam 2 dni,ale w LGI w tym czasie bylo to samo. Rzeczywicie w wodzie tam nie urodzisz ale z wlasnego doswiadczenia polecam epidural . Ja naprawde niewiem co to bol porodowy i moglabym rodzic co roku!!!:-D

mw80

Aktywna w BB
Miasto
leeds
Rozwiązania
0
ja tez rodzilam w st james i jedyne jaka opinia mi przychodzi to glowy to przyzwoicie:tak:bez zbednej rewelacji,zadnych basenow,pilek i tym podobnych gadzetow.ja natomiast mialam polozna, ktora bardzo zrecznie manipulowala,ze na zzo bylo juz za pozna,wiec rodzilam bez zadnych wynalazkow:no:a w szpitalu lezalam tylko 10h, bo na poporodowym zabraklo dla nas miejsca:confused:ale mimo to szpital uwazam za OK.

madziulik

Mama Lijki ur 20.09.2007
Miasto
Leeds (UK)
Rozwiązania
0
Czyli St James wygrywa nagrodę za popularność, skoro tak często tam miejsc brakuje:-D ;-)

Wiecie co? dziwną rzecz zaobserwowałam u Lijki... chciałam jej zacząć zagęszczać mleko, bo ostatnio przez m-c nie przybrała mi nic na wadze. Wybrałam więc kleik ryżowy. Ale po nim (albo to tylko zbieg okoliczności) zaczęła mi się w nocy przebudzać:szok::baffled: Czy to możliwe że jej po ryżu ciężko...?:confused:
a czym Wy zagęszczacie mleko? Może coś zgapię:-p

reklama

madziulik

Mama Lijki ur 20.09.2007
Miasto
Leeds (UK)
Rozwiązania
0
Madziulik a co nie podobało Ci się u nas?:-:)-:)-(

Sylwia m. ależ bardzo mi się podobało! (do tej pory Was regularnie czytuję:-):tak:). Tylko że Wy wydajecie się tak zgrane, że jakoś tak nie wiedziałam o czym pisać. Nie należę do gadatliwych;-)

A poza tym macie te swoje fajne spotkanka w Bradford a ja nie mogłabym na nie uczęszczać:zawstydzona/y::-(

Pomyślałam, że warto byłoby coś takiego w Leeds zorganizować... Mam nadzieję że nie macie mi za złe:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

A forum macie świetne!!! Super z Was paczka Kobitki! Tak trzymać:blink::tak::tak:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Potrzebuję porady 9
roza_21 Czerwcowe mamy 2020 1881
aniaslu Duże rodziny 1527
T Mamy z UK 15

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry