K
krycha
Gość
Dzień dobry
!!! Udanego dnia Laseczki 
!!! Udanego dnia Laseczki 
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
!!! Udanego dnia Laseczki 

Maly rozrabia w najlepsze wszystkie zabawki powyrzucal z pudel i sam sie onie potyka.
Beatka a moze ktoregos dnie jak dzieciaki w szkole bedziesz miala ochoote wpasc na kawke
zapraszam.Ja raczej do ciebie sie nie wybiore bo po pierwsze moje dziecko zdemolowalo by ci chate a po drugie wciaz czekam az sie doroie wlasnego auta.Narazie nie mozemy sprzedac zbednego, ktore sie kurzy i jest nie uzywane.Dla mnie za duze i za duzy silin (2litry) wiec nawet mi nie ubiezpiecza, moge tylko do 1.4
Pozdrawiam mamuski!AA no i zauwazylam ze zniknela juz dawno Kasiamaja i Magda, ktora zajrzala tu tylko raz i powiedziala ze sie krepuje