reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Pokaz sztucznych ogni był super :-D:-D:-D Ubawiłam się z Małej jak nie wiem, cały czas z buzią otwartą patrzyła na kolejne błyski :-D co jakiś czas robiła 'brawo' albo "tańczyła" (na rękach u tatusia) :-D:-D:-D. Dziecku napewno się podobało a i nam też :tak:

I tym miłym akcentem zakończę dzisiejszy dzionek tutaj. Spokojnej nocki życzę :sorry2:
 
reklama
Wiecie co ja juz zglupialam i nie bede sie wdawala w szczegoly.Jedno0 jest pewne ktos nami sie swietnie bawi.Przeszlo mi tez przez mysl ze to jakis trollek,zna sie swietnie na hakowaniu i sie nudzi.Malo takich? Bo troszke nie chce mi sie wierzyc ze Mama Martysi klamie,znacie przeciez dobrze wszystkie Marte,wiec ona zna swoja siostre jak wlasna kieszen ,skoro mowi ze Gosia nie klamie mysle ze tak jest.A zdjecie? Acoz to za problem dla dobrego hakera?Nie wiem moze sie myle ale ten ktos nmieszal nam niezle w glowie.Bravo!
 
Jak dla mnie to jest koniec tematu bo niedobrze mi na samą myśl i nie chce sobie podnosić ciśnienia:)I aż zła jestem że weszłam dziś na forum:( i dla mnie megan nie istnieje a jak trzeba to prosze sprawdzić czy ja albo siostra to nie ravena hihihihihihihi:) a ze ściągnięciem zdjęcia z NK. to nie problem:)
 
no nic,admini rozwiążą sprawę.

Co do hakera ;-)
Gdyby haker włamał się na forum to zrobił by jedną wielką rozpierdziuchę na forum a nie podszywał by się pod jedną biedną użytkowniczkę :sorry2:
Po za tym babyboom to nie jest jakieś biedne podrzędne forum gdzie dostęp miałby jakiś pospolity hakerzyna bo zabezpieczenia są tutaj akurat dobre,ale mówię jeśli już by się udało hakerowi włamac to z forum zrobił by jedno wielkie....no :-D
 
a co do fotki to nie problem wchodzisz na fotke wciskasz printscreen kopiujesz caly ekran wchodzisz do paint'a wycinasz fotke i ollaaa :) masz fotke ... to zadna sztuka ... ale poweidz mi komu by sie chcialo Magde wrabiac ? Bez przesady ... Wystarczy przeczytac wspanialy ktorys z ostatnich postow Raveny identyczne bledy ortograficzne jak Megan miala az wstyd Bo kazdy robii jakies tam bledy ale nie takie specyficzne te same slangi sty pisownii ... Ten ktos musialby studiowac przedmiot o temacie D jak Deb!l aby wszystko robic identycznie jak to robila panna Megan ...

A ja sadze ze Meganka wystarszyla sie Socjala ktory ja napewno nie ominie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U nas kochanienka pracuje polka w Welfare office wiec sprawe sie wyjasnii kobietce idealnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I teraz soie boii i szuka alibi w ktore nikt niew ierzy stety czy niestety

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Spedzam wlasnie mily wieczorek z babami :) Nadinka juz poszla spac :) Dzis grzeczniutka byla Bylismy zobaczyc w parku ale jeszcze nic ciekawego sie nie dzialo i brrr zmno wiec ucieklismy szybko :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:-D:-D:-DNormalnie jakiś armagedon....właśnie leci kabaret "Ani mru mru" i szczerze wolałam zostać na komuterze i doczytać i śmieję się głośniej niż mój małżon na kabarecie :-D:-D:-D Tylko pół dnia mnie nie było i tyle się wydarzyło:-D:-D:-D Normalnie szok....Pozdrawiam wieczorna pora wszystkie forumowiczki...no prawie wszystkie:sorry2:
 
czesc dziewczynki dawno mnie nie bylo... mamy z ennis juz tu przeniesione mam nadzieje ze mnie przyjmiecie spowrotem??
poczytuje was czasem ale jakos weny brak na pisanie...
jesssssuuu jestem w niezlym szoku po tym co przeczytalam w ostatnich dniach masakra jakas normalnie
anineczka z ta pomoca spoleczna to dobry pomysl zal tych dzieciaczkow...
dobra koniec w tym temacie.
GASTONE moje dziecko juz tydzien choruje i zaczelo sie takimi samymi objawami jak u twojego synka
zdrowka zycze wszystkim chorym dzieciaczka.
KRYCHA mam nadzieje ze pamietasz o naszym spotkanku???moze jeszcze ktoras mamcia bedzie miec ochotke ???chetnie was wreszcie poznam!!!
i mam nadzieje ze nie ktore mamcie zapomna o starym sporze boze jak mi glupio ze stawalam za ta wariatka.SORKI BABKI JESLI WTEDY KTORAS OBRAZILAM:-(
dobra koncze postaram sie zagladac czesciej
milego wieczorku paaaa
 
kurczę jaka imprezka.zaraz robię sobie z kają i sylcią drina a wy dawać dawać laseczki.nawijajcie.Ravena może dołączysz do nas z lampką wina???gdize ty q*** mać jesteś?zadyma jest a ty co?obijasz się laska:-D:-D:-D
 
reklama
kurczę jaka imprezka.zaraz robię sobie z kają i sylcią drina a wy dawać dawać laseczki.nawijajcie.Ravena może dołączysz do nas z lampką wina???gdize ty q*** mać jesteś?zadyma jest a ty co?obijasz się laska:-D:-D:-D

Albo się obija albo leczy kaca no chyba że ma niezły ubaw z tego że dałyśmy się wkręcić i zdezorientować no chyba że się czegoś wystraszyła bo może ma czego? udało jej się mi wieczorek sobotni popsuć ale to już koniec ide do mężulka :) Bo moje kochanie grilka mi zrobiło itp..a mnie brak zaraz będzie mu przykro:(
 
Do góry