reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Londynu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej. O forum odzylo:)
Dziewczyny moze macie buty zimowe dla chlopca rozm. 21 ?
A na co choruje Dominik?
 
reklama
Dzieki dziewczyny za przywitanie:-)

mamcia10-Gdzie dokladnie w okolicach Romfordu mieszkasz?

nesca210-Dominik ma lymphome t-cell (rodzaj raka dzieciecego) wiec czesto jezdzimy do szpitala na chemie :-(
 
Kama- zdrowka dla synka! Co prawda pierwszy raz slysze o takim dzieciecym raku:/ pierunsko. Szybkiego powrotu do zdrowia
 
Kama zdrowka dla synka, pewnie wam ciezko :-(.
Ja jestem z Upminster, przy hornchurch.
 
Witaj Kama, fajnie ze wpadlas! Mój syn dalej goraczkuje , paracetamol nie pomaga, byliśmy dziś u lekarza , powiedział ze to wirus kazał dać ibuprofen. Dałam już 4 godzinę śpi, mamnadzieje ze chodź troche pomoże , jak nie to w nocy pojadę na a&e. Wydaje mi sie ze to angina ale lekarz zbadał i mówi ze nie .
 
reklama
Witaj Kama ! Bardzo współczuję choroby synka ale na pewno jest silny i wszystko zwycięży :)
Miłego dnia dziewczyny ! :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Podobne tematy

Do góry