reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Witam!!
Jestem przyszla mama z Oslo. Moze sa jakies dziewczyny w Oslo w podobnym stanie co ja?? Mam termin na lutego 2011.

Pozdrawiam i czekam na jakis kontakt. Z checia podziele siee wiedza i skorzystam z rad ;-)
 
reklama
wow beatris Gratuluje , ja do swojej wagi doszłam po 7 miesiącach ,no ale miałam do zrzucenia 27kg a teraz mam już 1,5kg mniej niż przed , musze tylko zacząć pracować nad brzuchem bo ta skóra się nie chce wchłonąć


No mi też jeszcze troszke skora została a nie mam narazie kiedy nad tym pracować- chyba że w nocy ;)
 
Witam :-)
Beatris gratuluję spadku wagi,ja do dzisiaj nie doszłam do siebie :eek:a spacerki z małym mogą się zmienić,mój Maciej taki mało wózkowy był ale później polubił i był ok :tak:
Wiola większosc rozpakowanych nas,mamy jedną ciężarówkę :-)
Witam na naszym forum:tak:
 
hej dzieki za słowa otuchy w sprawie przeczkola;-))jak narazie jeszce czekamy na miejsce i do tej pory musimy organizowac sobie czas sami,i wiecie co niemam juz pomysłow ,nudzimy sie oboje!!!moze macie jakies pomysly na spedzanie czasu z 4 latkiem w domu;-)niestety pogoda nie zawsze pozwala na spacerki i zabawy w ogrodku!
 
Witam wszystkie mamy.
Mam na imie Iwona i mieszkam w Haugesundzie mam 2 letnia córeczke Maye :) i prawdopodobnie jestem w ciązy.
Są jakies mamy z Haugesundu ?
Pozdrawiam
 
Fiatuszek witaj na naszym forum :-)zapraszam do pisania
Ania wiesz nigdy zabawa z mama nie będzie taka fajna jak z dzieciakami,oby szybko Bartuś dostał się do przedszkola :tak:

A ja mam dzisiaj lenia całe szczęscie mam dla siebie i Martyni obiad,młodemu zrobię fryteczki z paluszkami rybnymi i luz,mężus w pracy do 19 to o niego martwić się nie musze :-pmam takie ruchy że od rana jeszcze nie posprzątałąm całej chatki :-D
 
Witam nowe forumowiczki :) No i oczywiście gratuluję ciąży fiatuszek - życze zdrówka :)
Maniulka zawsze na trochę lenia można sobie pozwolić ;) Mnie za to ciągnie dziś do porządków,ale niestety nie mam narazie jak sprzątać..Musze czekać aż maż wróci i zajmie sie Kamilem ;)
 
reklama
Witam z rana :-)
Młoda mi marudzi jakby się nie dospała,stoi pod drzwiami i jęczy że na dwór chce ale pogoda nie bardzo a po za tym rano to ja się odmulam a nie spaceruje :-D
Dzisiaj w planach żurek mam jeszcze butelczynę z Pl i kiełbaskę białą do tego może cebulaki zrobię :tak:juz mi ślinka leci
 
Do góry