reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

dzien dobry
wrocilam wczoraj ale mam mnostwo rzeczy do pozalatwiania.
Rok szkolny zaczyna sie w poniedzialek wiec jakies mundurki, zeszyty itp...
odezwe sie moze w pon jak juz wszystko ogarne bo weekend bedzie zalatany
pozdrawiam wszystkie babki :)
 
reklama
Jestem,jestem Słoneczka kochane wróciliśmy wczoraj w nocy!!!Zmęczeni na maksa ale zadowoleni z wczasów!!!Chorwacja jest przepiękna polecam każdemu kto planuje kiedyś jakieś wczasy!!!
Ja też jestem za jakimś spotkaniem mi pasuje każdy dzień!!!może być nawet u mnie!!!
 
jaki tu ruuuuuuuuuuch :-) jestem w szoku :-D
ja nie moge we wtorek tyż:sorry2:
moha hanecz:sorry2:ka idzie do przedszkola od środy i jest podekscytowana bardzo ja też ale martwie sie o jezyk troszke , ważnych moim zdaniem słowek jak siusiu, kupka itp itd to jej nauczylam ale mam nadzieje ze szybko sie osłucha angielskiego:sorry2:
w sumie tyle u nas nowego a 24 przeprowadzamy sie do bray chyba wiec bede jeszcze dalej od was:sorry2::dry: milego wieczoru
 
To kiedy Wam laski pasuje??Bo ja mam wolne wtorek i srode...Wiola,a Ty czemu nie mozesz??
Sandra gratulacje dla przedszkolaka!!!Gdzie idzie do przedszkola?I gdzie bedziecie mieszkac w Bray??M 50 to szybko do nas 10minut,takze nie jest zle...
 
reklama
Do góry