reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Sandyford, Stillorgan, Dundrum i okolic.

kto ma ustalić jak tu nikogo ni ma:-):-):-):-D:-D:-D dziewczyny głosujemy! mi pasuje każdy dzien oprocz poniedzialku , wioli nie pasi wtorek, moni nie pasuje piatek , w srode mają dziewczyny chcecka wiec zostal nam do wyboru czwartek albo weekend:tak: to co robimy?:cool2:

No to glosujemy:-D:-D
Mi pasuje czwartek, w sobote nie zawsze moge:-(
 
reklama
witam dziewczyny.Dawno mnie nie było bo byłam troche zabiegana szukając pracy.no i po 3 dniach udało sie znaleźć na part time:)Strasznie sie ciesze bo wkońcu wyszłam z tego domu gdzie już mnie szlag trafiał.Miałam nadzieje ze na nastepnym spotkaniu z dzieciakami sie pojawie ale w przyszłym tygodniu mam cały tydzień zajęty bo menager stwierdził ze jednak mnie da na full time;/ wiec cieżko mi bedzie pewnie sie na babskie spotkanie wybrac:( a szkoda bo juz co po niektóre babki zapomniałam jak wyglądają:(
Aine-twoja córa już taka wielka-fajnie by was było zobaczyć
Sandra widze ze dalej jesteś na prowadzeniu w konkursie-gratuluje
Wiesienka-dzieki za namiary wiesz na kogo,skorzystałam było bardzo miło i wszystko dobrze sie skończyło:)

MIłego spotkania życze i czekam na relacje:)
 
witam dziewczyny .no mi jest obojetnie czy czwartek czy sobota ale wiesienki niebedzie hahaha,a co z olga ?miala miec urlop i nic sie nieodzywala?
monika- kupilam wkoncu buty amelii te z brylancikami co ci sie podobaly
a faktycznie w tym sklepie z boku co maja ciuszki na chrzest to niebylo zadnych wiekszych bucikow tylko rozowe byly rozm 6 stka
sluchajcie w PL ma byc sroga zima,chyba trzeba amelcii kupic jakies palto cieple i buty kozaki ,mojej nigdy niekupowalam bo po co w irlandii.
powiedzcie mi czy fajny plaszc ,bo jeszcze go niemierzylam ,i niewiem czy bedzie dobry na mnie.
bryska - to gratuluje nowej pracy ,ciekawe jaka ja znajde ,bo w listopadzie mama przylatuje moja i ja musze szukasz pracy
a ma ktoras do pokazania mi dobre cv ?

powiedzcie czy fajny :

http://eshop.mexx.com/Women-Mäntel/...tegoryID=jfAKAFELAWYAAAEe38wMVwT.&ColourCode=
 
hej:-)
no to w czwratek u mnie o ok 14:tak:
bryska super! gratuluje pracy:-)
wiola płaszczyk fajny, ale bardzo drogi:sorry: podobne w river island w dundrum black high shine belted coat - coats - coats / jackets - women - River Island i taki jeszcze http://www.riverisland.com/Online/women/coats--jackets/coats/brown-padded-puffa-jacket-590980 albo h&m też w dundrum http://shop.hm.com/nl/shoppingwindow?dept=DAM_YTT_ALL&shoptype=S tylko nie wiem czy taki Ci sie podoba, ale taki krój wydaje mi sie , że mozesz znalezc o przynajmniej 50 euro taniej może w tk maxxie nawet:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry