reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Ursynowa

Ja polecam kidsplanet.com.pl .Mają świetne programy zajęć i naprawdę jest ich dużo :)
m.in. akademia malucha, balet, karate, naukę języków obcych, klub małego archeologa, naukę rytmiki i gry na instrumentach :)

ul. Kabacki Dukt 18,
02-798 Warszawa - Ursynów

0608 775 555
0608 774 444
 
reklama
Witam mamy z Ursynowa, my mieszkmy na Natolinie (Lasek Brzozowy)..czy możecie polecic jakiegos gina w ramach NFZ np w Medycynie Rodzinnej przy Belgradzkiej?
Czy byłyście na nowym placyku Przy Bażantarni ?? bardzo fajny polecam..
 
Witajcie Mamuśki :)
Przepraszam że nie odzywałam się tak długo, ale odnotowałam pobyt w szpitalu :( a z terminu wrześniowego.....mam lipcową córcię :) Sporo wcześniej się niunia urodziła ale szczęśliwie wszystko ok:)

Pozdrawiam wszystkie nadal oczekujące Mamusie :)
 
Patewka, dopiero dziś odbieram małą:) ostatnie dni dojeżdżałam do szpitala z pokarmem no i ćwiczyłyśmy karmienie piersią... nie jest lekko. Bardzo chciałabym żeby była na piersi, na razie ćwiczymy a karmimy się butlą z mamusinym mlekiem :)
 
Ja chodzę do tego parku przy Bażantarni :tak: ale te wszystkie huśtawki i karuzele to jeszcze nie dla nas bo mój Adrianek ma dopiero rok :-)
Najczęściej bywamy tam na tym placyku nad stawem przy Stryjeńskich :tak::-D:-D:-D
 
Witajcie :)

czy są może na forum przyszłe mamy z Ursynowa?
Jestem w 14tc. Chcę się zapisać na gimnastykę dla kobiet w ciązy albo na aqua aerobik. Może są jakieś chętne ursynowskie ciężarówki na wspólne zajęcia?
 
reklama
Bezbolesnie - podawaj coraz wiecej i czesciej mleko modyfikowane z butli, a nocne karmienia zastap wodą albo herbatka np. rumiankowa, i to najlepiej bez cukru.
Generalnie jesli dziecko zaskoczy na butelke, nie bedzie domagac sie cyca.
Rzadsze przystawianie=mniejsza laktacja, po 2- 3 tygodniach powinna byc juz znikoma. :tak::-) Zycze powodzenia.
 
Do góry