reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Dzieki Anitko z palcem juz niby ok....po sklejeniu plastrem wszystko ladnie sie skleilo...a juz dlugo nie widzialam tyle krwi :szok:
Ta cena to jest w jedna strone,bo ja z dzieciakami zostaje dluzej ;-) a moj pozniej wraca na okolo...niby szybciej:sorry:
ale i tak cenowo ok.,bo ida co tydzien w gore :szok:
 
reklama
to teraz rozumiem w obie strony wyszlo by niecale 400 a kabine macie 4 osobowa czy 2? ja juz nie moge bookowac 2 a szkoda :-D
co do przeciecia to ja 3 lata temu otwieralam puszke z owocami i przecielam dlon od srodka. fuj.... krwi tez bylo mnustwo i nie chciala przestac leciec. chcielismy sami jakos to sleic ale ciagle sie rozchodzilo i skonczylo sie na 4 szwach w szpitalu. od tamtej pory nie otwieram juz puszek :dry: dobrze ze u ciebie chociaz plaster pomogl.
 
Mamy 4os. kabine,ale chcielismy 3os.,ale nie bylo juz po promocyjnej cenie:confused: ale co tam...ta sama cena i dodatkowo 1 lozko (na torby) + sniadanie za free ;-)
Moj dzwonil do nich z pytaniem czy jesli wzielismy 4ro os.kabine a nas jest 3 dorosle osoby (maly w tym roku 5 lat),bo mala to infant czy mam czasami nie dokoptuja obca osobe? No i nie ma problemu,nie dostaniemy nikogo wiecej,uff:-p
Moja mam tak miala jak opisujesz...otwierala puszke z ananasami i wew,dlon sobie rozpolowila- 6 szwow!!!:szok:
Ja to pozniej chwycilam scierke i zdusilam rane, a potem moj polal mi woda utleniona i nalepil spory kawalek plastra i jakos sie zatamowalo :sad:
Teraz juz jest ok.,wszystko sie ladnie zlepilo,ale i tak naczyn nie moge zmywac :no: tylko moj m.to robi :-p
Jeszcze pare dni i wylatuje do pl.na tydzien z dziecmi ...niby jest tam zimniej niz tutaj,ale damy rade ;-)
 
Mikusia ja tez juz myslalam ze w 2 strony i juz chcialam rezerwowc a tu duuu.... Tez chcialabym w tym roku autem pojechac do pl bo przydaloby sie zapasy zrobic a paczki robic to nie ze wszystkim sie da no ale narazie nie mysle jeszcze o wakacjach. Jeszcze swieta i 2 tyg wolnego w szkole, komunia i dopiero wakacje.
Miala cwiczyc i tez du.... jakos sie zabrac nie moge a przydaloby sie do komuni zrzucic ok 4 kg. Musze w koncu zamowic sobie ta zumbe na wii
 
No nie dziewczyny,jeszcze nigdy prom nie kosztowal 180 odkad pamietam :no:
Teraz to wlasnie beda dopiero drozaly :szok: wiec nie warto sie zastanawiac....patrzylam no i juz jest o 4funa drozszy ten sam co zamawialismy...:baffled:
A 370 w obie strony na 4 osoby + auto to wcale nie jest tak sporo...w koncu my autem wybieramy sie raz na rok ;-)a ile mozna sobie przywiezc...my to mamy 2 lodowki turystyczne (te najwieksze) i na full miesa,kielbasy-rozne,sery-wszystko zmrozone na kosc,no i przypraw i dla dzieciakow ksiazeczki,rysowanki i wiele innych jakis prezentow od rodzinki...
Wierzcie mi,ze moj wracal ostatnio latem sam (tunelem)to byl wyladowany po sam dach,a mamy dosc spore auto :-D a mieso nadal zmrozone:tak::-)
 
dobre mikusia , my tez zawsze przywozimy duzo z polski ale nie w lodowkach. takiemu serowi czy parowkom hermetycznie pakowanym nic sie nie dzieje wiec dajemy rade.
ja najmniej placilam za prom w obie strony ok 230f jak mili 15 lecie , no i to byla kabina 2os.
mikusia nigdy by wam niedokoptowali nikogo do kabiny bo placicie nie za osoby tylko za kabine wiec cala jest wasza jak wielka byscie nie wzieli:tak:
musze wejsc na ta strone i popatrzec sobie bo jak mowisz ze do lutego jest promocja to fajnie bylo by sie zdecydowac. Jak patrzylam jakos w grudniu z ciekawosci to cena wychodzila mi 500 i bylismy przygotowani ze jednak pojedziemy tunelem bo taniej.

iza nie mow o zrzucaniu kg bo ja odkad nie pale to przytylam 3 kg:-( niby nie duzo ale jednak czuje ze brzuch i dupsko troszke mi sie powiekszyly:wściekła/y:


wlasnie sprawdzalam ceny biletow na lipiec i wyszlo mi 527f , na poczatek czerwca sa takie tansze ale my mozemy jechac dopiero po 26 czerwca jak dominik szkole skonczy. wiec pewnie pojedziemy tunelem..
 
Ostatnia edycja:
Anita my zawsze sporo bierzemy jak jedziemy do pl.i z pl....w sumie z pl.to sporo wiecej:-D
My zamawialismy na pare dni przed zakonczeniem przedszkola malego,a co tam....dziwne ze ci tak duzo wyszlo na lipiec:baffled: ....a fakt ty masz dwojke ''doroslych'' dzieci :-D
Kurcze podziwiam ze dzieciaki ci wytrzymuja tak dluga podroz (tunelem),bo moi to musza troche polazic,pospac w lozku no i pospacerowac po promie,odprezyc sie,po sklepach...:-p ale z powrotem moj sam pojedzie tunelem :sad:
Moi chyba by auto rozniesli :rofl2:,choc maja dvd oraz gry,malowanki ale chyba by nie dali rady...
 
Moim tez sie nudzi w aucie, dlatego nie lubie jezdzic, jeszcze w lecie to jakos sie da, bo zawsze mozna sie zatrzymac, chociaz i tak podroz strasznie meczaca jest.
 
reklama
my nie mamy dvd w aucie , choc myslimy nad kupnem. moje dzieci jezdza od urodzenia takie trasy i sa przyzwyczajeni. wiedza ze jada do babci i jakos to wytrzymuja. zawsze ostatnie 200-400km juz jest ciezkie. nasze postoje sa max 20 minutowe bo im szybciej zajedziemy tym szybciej bedziemy miec podroz z glowy:-D moje dzieci znosza lepiej podroz niz ja , ja nienawidze jezdzic tak dlugo...
mikusia to czy ja biore kabone 4 czy ty nie ma znaczenia. jedynie jest roznica w miesiacu. do czerwca ceny sa jeszcze wmiare wzgledne a od chyba 28 czerwca ida prawie dwa razy w gore na cale wakacje.
 
Do góry