reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Ja tez do cierpliwych nie naleze,kupilam dzis testy i kurde korci mnie zeby robić chodz wiem ze za wcześnie ale tak juz mam....😅Napewno sie wreszcie uda ,dlugo sie staracie? Wiadomo ze jak sie chce to nie wychodzi ja w pierwsza ciaze jak zaszłam to w 12 tyg sie skapnelam ale mialam 20 lat i nie myslalam o dziecku jeszcze, a teraz swiadomie planuje i narazie 2 cykl a ja juz bym chciała....
3 cykl starań. Mnóstwo zużytych testów owu i ciążowych, ehhh zbyt szybko testuje ale to tak kusi, lepiej byłoby ich nie mieć 😆 właśnie... czasami wydaje mi się, że fajnie jest tak po prostu "wpaść " a jak człowiek planuje to na przekór się nie udaje 🙃 i gdzie tu złoty środek
 
reklama
@Lily2389 właśnie przeczytałam, że nie wytrzymałaś i zatestowałaś[emoji12]
Nie sugeruj się dzisiejszym wynikiem, na spokojnie czekaj do środy [emoji16][emoji6]
Ajjj sugeruje się właśnie i nie nastawiam, został mi jeden test o czułości 10, jutro 28 dc, w środę powinna być ta jędza 😅 gorzej jak znowu się popierdaczy i cykl 51 dni 😅😅 uwierzyłam ze ta owu byla wtedy idealnie 14dc, wiec tego się trzymam 😅❤ a u ciebie jak tam? 😉
 
3 cykl starań. Mnóstwo zużytych testów owu i ciążowych, ehhh zbyt szybko testuje ale to tak kusi, lepiej byłoby ich nie mieć 😆 właśnie... czasami wydaje mi się, że fajnie jest tak po prostu "wpaść " a jak człowiek planuje to na przekór się nie udaje 🙃 i gdzie tu złoty środek
hehe, ja powiem ze w domu mqm 2 testy ciążowe i nie pamiętam gdzie je schowałam 😂😂 Zastanawiam sie cały czas szukajac w miejscu w ktorym moglabym wrzucic 😅😅🤨
Do 30.03 jeszcze czas mam, mam tez nadzieję ze znajdę 😆😆
 
3 cykl starań. Mnóstwo zużytych testów owu i ciążowych, ehhh zbyt szybko testuje ale to tak kusi, lepiej byłoby ich nie mieć 😆 właśnie... czasami wydaje mi się, że fajnie jest tak po prostu "wpaść " a jak człowiek planuje to na przekór się nie udaje 🙃 i gdzie tu złoty środek
Eeee to dopiero poczatek 3 cykl to nie ma co sie jeszcze martwić....ja nie kupuje wogole testow owu bo wpadne w paranoje chyba....próbujęmy bez tego, ale testy ciaze za to ida jak woda ha ha tez testuje za wcześnie ale to silnejsze ode mnie
 
Test owu wczoraj negatywny. Odpuściłam mierzenie temp w tym cyklu bo moja 3-latka choruje i często się budzi w nocy i nad ranem i te pomiary nie mają sensu[emoji28] ostatnie dwa cykle testy super określiły owulację, bo okres był po ok 2tyg. Tylko objawy pokrywały się z testem[emoji848]

Wiesz, owu może się przesunąć w obie strony. Może ten cykl będziesz miała krótszy [emoji14] ja jestem przed @, a śluz mam bardziej mokry niż w płodne (w moim odczuciu) [emoji23] a napewno nie jestem przed owulacja, bo to akurat było sprawdzane u gina [emoji16] ale mówię tylko i wyłącznie z własnej perspektywy, śluzu płodnego nie mam jakiś ogromnych ilości przy owu ani innych objawów żebym sama mogła owu „odczuć”, za to u mnie testy owulacyjne sprawdzają się od już ponad 7 miesięcy, wiec w moim przypadku to one są dla mnie pewnego rodzaju wyznacznikiem (potwierdzone na kilkumiesiecznych monitoringach u 2 różnych ginow [emoji6]).
 
Czyli obstawiasz, że owu była z tego co gin płyn zobaczyła na monitoringu czy z któregoś z tych mniejszych?? Bo zobacz u Mnie jednak owulka musiała być z tych 3 pęcherzyków bo jednak dostałam @ tak jak temperatura pokazywała.
No Ja liczę dopiero dzisiaj 3dc(tych delikatnych plamień nie liczę)i wczoraj rozmawiałam z ginem także od dzisiaj mam zacząć brać po 2 tabletki clo, a w czwartek muszę podjechać do niego po receptę bo mam tylko 5 tabletek.
Po clo wydaje Mi się, że tak cykl nie powinien Ci się wydłużyć, że jednak w jakiś sposób ten cykl reguluje mimo wszystko. No ale Ja i tak czekam na Twoje jutrzejsze poranne testowanie[emoji16][emoji16][emoji16]
Ajjj sugeruje się właśnie i nie nastawiam, został mi jeden test o czułości 10, jutro 28 dc, w środę powinna być ta jędza [emoji28] gorzej jak znowu się popierdaczy i cykl 51 dni [emoji28][emoji28] uwierzyłam ze ta owu byla wtedy idealnie 14dc, wiec tego się trzymam [emoji28][emoji173] a u ciebie jak tam? [emoji6]
 
reklama
Czyli obstawiasz, że owu była z tego co gin płyn zobaczyła na monitoringu czy z któregoś z tych mniejszych?? Bo zobacz u Mnie jednak owulka musiała być z tych 3 pęcherzyków bo jednak dostałam @ tak jak temperatura pokazywała.
No Ja liczę dopiero dzisiaj 3dc(tych delikatnych plamień nie liczę)i wczoraj rozmawiałam z ginem także od dzisiaj mam zacząć brać po 2 tabletki clo, a w czwartek muszę podjechać do niego po receptę bo mam tylko 5 tabletek.
Po clo wydaje Mi się, że tak cykl nie powinien Ci się wydłużyć, że jednak w jakiś sposób ten cykl reguluje mimo wszystko. No ale Ja i tak czekam na Twoje jutrzejsze poranne testowanie[emoji16][emoji16][emoji16]
Obstawiam ze byla ta owu bo 14dc byl tylko plyn po owu ale byl tez drugi pecherzyk na prawym jajniku ale ja mu nie wierzę 😅 i tez liczę na to ze po clo jakis krótszy będzie ten cykl 😉 a to ty masz 2 tabletki na dzień? Bo ja biorę 1 😉
 
Do góry