reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
U mnie czop wyglądał jak mega gęsta klucha z domieszka starej i świeżej krwi. Sorry za dosłowność ;)
Zaraz potem mega skurcze wody odeszły w zasadzie na samym koncu.
Ciekawe jak bedzie tym razem. Mnie boli jakby pęcherz albo szyjka mały w brzuchu balanga na całego aż boli tak sie kręci. A chodzę jak babcia. Jak usiądę wstać nie moge od rana to jeszcze luz ale wieczory sa okropne :/
 
Ej dziewczyny tak sie nudze i sobie mysle aa poczytam co tam sie dzialo na pocztku tego forum..

I wiecie co.. kazda z dziewczyn ktora miala temin na pierwsza polowe Marca miala miesiaczke duzo wczesniej ode mnie i nawet objawy (wymioty).. one juz wiedzialy o ciazy gdzie ja jeszcze imprezowalam i nie myslalalam nawet o tym.. (pierwszy objaw moj byl taki ze chodzilam na silownie regularnie i kilaka razy mowie do E. w stylu "jak sie zmecze to tak mi nie dobrze ze az musialam sobie usiasc dzis", ale nawet nie pomyslalam o ciazy wowczas - o ciazy dopiero pozniej pomyslalam jak wstalam rano i pierwsze co to z glowa nad toaleta wyladowalam)
Troche dziwnie ze mam tak wczesny temin tak sobie mysle... Ale wg miesiaczki to temin na 14 marca mi wychdozi czyli tylko 4 dni pozniej.. mam nadzieje ze to nie oznacza ze przenosze.. Tak bardzo nie chce dluzej czekać..
 
Mam bóle jak na okres, bardzo nieregularne, rano już jakieś były. Ale takie bóle to mnie w poprzedniej ciąży męczyły chyba ze dwa tygodnie, dlatego się nie przejęłam. Może to czop, kto wie. Pewnie się szyjka rozwiera. Choć wczoraj na wizycie była zamknięta na cztery spusty i wymierzona na 16 mm. Ale lekarka mówiła, że ta szyjka jest w gotowości i potrzeba jej tylko regularnej czynności skurczowej.
 
Jolka spokojnie[emoji8]dobrze ze chce sprawdzac.jak bedzie kontrolowac to bd wszystko ok.

Katherinne to kciuki bo jak takie nitki to chyba juz w ciagu 2dni pewnie.


f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
Strony przeczytałam wszystkie od początku :happy:. Mam 28 lat to moja pierwsza ciąża. Jestem z małej miejscowości z warmi. Boję się gdyż moja mama miała przez wagę bardzo poważne komplikacje, dziecko ważyło około 3600. Najgorzej, że w pobliżu nie ma dobrego szpitala. A jak jest to tylko mamusie, które mają problemy w ciąży przyjmują.
hej :) a skąd dokładnie jesteś? nie martw się na zapas, w szpitalu położne mierzą właśnie biodra itp. sprawdzają czy będziesz w stanie urodzić dziecko o konkretnej wadze, jeśli nie wtedy cc, żeby nie doprowadzić do komplikacji okołporodowych itp. przynajmniej nam na szkole rodzenia tak tłumaczyła...

Jolka ojej to ciekawe co sobie przemyślała... u mnie sprawdzał wczoraj ile mam wód płodowych, w normie jeszcze było. Daj znać koniecznie po wizycie !

katherinne oj a kiedy mąż wraca? pewnie jeszcze pare dni minie :)

U mnie zero objawów na poród bu.... oby za tydzień się już coś dziać zaczęło ;)
 
Boże.. ja już nie mogę.. już 3ci dzień mam te skurcze takie silne a najgorzej wieczorem odczuwam [emoji57][emoji57]

Aga nie mam pojęcia co w jajniku to może być. Niestety.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to moze juz tez niedługo twoja kolej.moze sie szyjka skraca juz?

Ja mam ataki i boli mnie prawy jajnik masakrycznke przy nich

f2w3d5qppdk8cfc5.png
 
reklama
Nie wiem tutaj nikt nie sprawdza długości szyjki itp.. mam skurcze przepowiadajace bardzo dlugo.. ale od 3 dni inne.. silniejsze..

Mam wizytę w dniu terminu porodu jakby nic nie ruszyło.. ale zastanawiam się nad tymi sposobami "s" bo spacer był dzis.. a wczoraj mojego odgonilam bo serio już tak skurcze czułam że pomyślałam że urodze za chwile jak mnie dotknke a nie chciałam w lutym. [emoji16] może to jest rozwiązanie..


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry