reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

reklama
Tak pulsik ;) tel zmienił. Ja te sie juz szykuje na wizyte ... Nerwa tez mam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To powiem Ci, ze taki dosyć wysoki masz ten pulsik. Ja to jestem przewrazliwiona na punkcie serca, wiec stad moja mala dygresja. Ja mam skłonności do tachykardii oraz dodatkowe skurcze komorowe i nadkomorowe ukladajace sie w różne pary, salwy i bigeminie. Puls 110 w spoczynku to troszkę za wysoki, żaden lekarz nie zwrócił na to uwagi? Co prawda ani dodatkowe skurcze ani tachykardia nie jest szkodliwa dla dzidziusia, aczkolwiek dla mamy może być to uciążliwe
 
Mój synek ma na imie Samuel. Jeszcze w ciąży umówiliśmy się z mężem że ja nadaję imię dziewcZynce a on chłopcu. Jak poznaliśmy płeć to oczywiście próbowałam się wymiksowac bo to imię średnio mi się podobało, no ale zostało. Teraz uważam że mu pasuje. Mówimy do niego Samek zazwyczaj.

Teraz cokolwiek będzie imię nadaję ja. Oczywiście drugą strona musi zaakceptować.

Wysłane z mojego HUAWEI P7-L10 przy użyciu Tapatalka
Bardzo ladne imie Samuel :)
 
Wróciłam właśnie ze szpitala i chyba bede sie musiała z wami pożegnać.. Lekarka powiedziała, ze nie widać w ogóle płodu (nie rozumiem jak to możliwe, przecież tydzien temu byłam na wizycie i mam zdjęcie maluszka), ze pęcherzyk jest zbyt mały. Na jutro mam skierowanie do szpitala na oczyszczenie, ale musze iść dzis do innego lekarza. Przecież tydzien temu było dobrze, przecież był mój maluszek, nie wiem co robic juz
O nie!!!!!!! Lec szybko prywatnie do lekarza, może to jakas pomylka, mi lekarz na poczatku mowil ze mogę być w ciąży pozamacicznej, wygadywal takie bzdury, straszyl mnie itd wiec szybko go zmieniłam.
 
Zgadzam się 100%
Ale to chyba kwestia podejścia do pracy, kariery etc

A jeśli chodzi o promieniowanie, to dotyczy to tych starych wielkich monitorów, wątpię żeby ktokolwiek jeszcze na nich pracował :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Dokładnie. Więcej promieniowania jest zresztą ze smartfonów, z którymi przecież non stop siedzimy.
 
Wróciłam właśnie ze szpitala i chyba bede sie musiała z wami pożegnać.. Lekarka powiedziała, ze nie widać w ogóle płodu (nie rozumiem jak to możliwe, przecież tydzien temu byłam na wizycie i mam zdjęcie maluszka), ze pęcherzyk jest zbyt mały. Na jutro mam skierowanie do szpitala na oczyszczenie, ale musze iść dzis do innego lekarza. Przecież tydzien temu było dobrze, przecież był mój maluszek, nie wiem co robic juz
Zdecydowanie idź jeszcze do innego lekarza, a nie od razu na oczyszczenie. Sprawdzenie bety też by nie zaszkodziło.
 
1512 koniecznie idz szybko do innego, a ja trzymam kciuki za Was!

f2w33e3kf50gsgs9.png
 
gosiak_ ja mam L4 z tego względu że mam pracę 3 zmianową i są szkodliwe warunki. Także nawet się nie zastanawiałam :) Swoją drogą z takimi mdłościami od rana jakie miałam to bym nawet przy biurku nie wytrzymała :D


madziek trzymam kciuki za wizytę ! :)

Asica66 dobrze, że u maluszka wszystko w porządku ! :)

U mnie dziewczyny wszystko w porządku, od tygodnia zero mdłości już chyba ten najgorszy okres mam za sobą :) Chyba na instynkt wicia gniazdka troszkę za szybko ale zachciało nam się remontu u Mikołaja w pokoju (będzie to też pokój drugiego bąbelka) meble zamówione, kolor ścian wybrany ... już nawet wiem w którym miejscu będzie łóżeczko i inne bajery :)
Mam dzisiaj leniuszkowy dzień :) poszłam na łatwiznę i włożyłam mięso do piekarnika żeby nie stać pół dnia przy garach i cały dzień leżę i czytam książkę :) Za godzinkę się zbiorę w sobie i pójdę po małego do przedszkola to od razu zaliczę spacer żeby się dotlenić trochę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry