reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

1512 spróbuj gdzieś indziej, może to pomyłka. Moją bratową rok temu położono na oddział na oczyszczanie a już na oddziale uparła się i zrobiono jej usg dowcipne i wszystko było ok, serduszko i dzieciątko, teraz ma zdrowego, rocznego, chłopca:)
Ja mam bardzo niskie ciśnienie powyżej 110 nie wchodzi.
nadia433 jak to wygląda u Cb z kardiologiem? Ja od niedawna jestem pod opieką ale jeszcze do końca nie wiedzą co mi jest?
Pamiętam, że któraś z mam pytała się o endokrynologa, kojarzy mi się madziek ale mogę coś pomylić tyle postów itd. Czy udało się załatwić tą wizytę? Jak długo trzeba czekać?
 
reklama
Asica, wcześniej na papierze było kilka małych kropeczek krwi, potem pojawiło sie troche więcej, ale szybko przestało, juz podczas samego badania, lekarka mi mówiła ze nie krwawię, teraz tez jest spokojnie
Na wszelki wypadek idź do lekarza najlepiej z dobrym usg ja jak ronilam to lało się że mnie a nie plamilam może szansę jeszcze są jakieś
 
1512 koniecznie idź do innego lekarza i daj nam znać jak tam. Trzymam kciuki, a na wcześniejszym usb było widać malucha? Masz wcześniejsze usg zdjęcie???
 
1512 spróbuj gdzieś indziej, może to pomyłka. Moją bratową rok temu położono na oddział na oczyszczanie a już na oddziale uparła się i zrobiono jej usg dowcipne i wszystko było ok, serduszko i dzieciątko, teraz ma zdrowego, rocznego, chłopca:)
Ja mam bardzo niskie ciśnienie powyżej 110 nie wchodzi.
nadia433 jak to wygląda u Cb z kardiologiem? Ja od niedawna jestem pod opieką ale jeszcze do końca nie wiedzą co mi jest?
Pamiętam, że któraś z mam pytała się o endokrynologa, kojarzy mi się madziek ale mogę coś pomylić tyle postów itd. Czy udało się załatwić tą wizytę? Jak długo trzeba czekać?
A masz jakies dolegliwości ze strony serca? Ja jestem pod opieką Kardio juz wiele lat. Mnóstwo badan, holterow, miałam juz termin na ablacje, ale wymiękłam. Mój ginekolog zna sie z moja kardiolog wiec wspólnie prowadza mnie przez te ciaze. Nie mogę brać leków na arytmię bo mam za niskie ciśnienie. I nie pisze tu o ciśnieniu 110 tylko o 80/47 na przykład
 
Witam, jestem na tym wątku nowa i w sumie długo się wahalam by tu napisać, jestem teraz mniej więcej w 9 tyg ciąży, mam dwójkę kochanych synkow i dwie ostatnie ciążę poronilam, póki co miałam dwa krwawienia ale wszystko sprawdzone w ostatni weekend i fasolka ma się dobrze[emoji4] biorę luteine dopochwowo oraz acard i dużo odpoczywam, no i modlę się by wszystko było dobrze [emoji14] Buziaki dla wszystkich ciężarówek[emoji8]
 
Witam, jestem na tym wątku nowa i w sumie długo się wahalam by tu napisać, jestem teraz mniej więcej w 9 tyg ciąży, mam dwójkę kochanych synkow i dwie ostatnie ciążę poronilam, póki co miałam dwa krwawienia ale wszystko sprawdzone w ostatni weekend i fasolka ma się dobrze[emoji4] biorę luteine dopochwowo oraz acard i dużo odpoczywam, no i modlę się by wszystko było dobrze [emoji14] Buziaki dla wszystkich ciężarówek[emoji8]

Witaj Ada1989. Fajnie że do nas dołączyłaś:biggrin2:
 
Ada1989 czesc! Ja też z przebojami - będzie dobrze!
1512 sprawdź u innego lekarza, choć w 9tc powinien być już wyraźny zarodek i akcja serca. Na tym poprzednim usg, które wkleiłaś widać tylko pęcherzyk. Mogło być tak, że on był pusty.
 
reklama
Do góry