reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Szczerze to nie wiem. Nie myślałam jeszcze nad tym. Zapytam się swojego gina co o tym myśli, bo ja miałam badania prenatalne refundowane, a ponoć trzecie już nie jest. Choć nie wiem jak to jest w moim przypadku jak miałam amniopunkcje. Chodzę do gina prywatnie i każda wizyta 150 zł, a na prenatalne musiałabym jechać do innego miasta i koszt 280 zł, więc sama jeszcze nie wiem.
 
reklama
Ja też miałam dwa prenatalne refundowane i nie płaciłam nic , a za to trzecie koszt 240 zł, ja nie pytałam ginekologa swojego ale stwierdziłam że jeżeli miałam dwa za darmo to za trzecie można zapłacić..

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja do ginekolog chodzę na NFZ i nic nie płacę, bo jest naprawdę rerwelacyjny ale zdaje sobie sprawę z tego że ciężko jest znaleźć dobrego gin na NFZ

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nad wózkiem jeszcze nie myślę ale zastanawiam się czy jest sens kupować 3 w 1, dziewczyny a powiedzcie mi ile wasze maluszki ważyły w 21 tc? Bo moja dzidzia waży już 517 g, to nie za dużo?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem ile w 21tc ale mój mały teraz 24t4d ważył 798g.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A miewacie czasami bóle jajnika i nerki? Bo mi dzisiaj strasznie dokucza ból prawego jajnika i promieniuje na nerkę i sama nie wiem co robić czy iść do lekarza jutro czy nie panikować? Dodam że wyszły mi dość liczne bakterie w moczu i piję urosept

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej! Co do wyprawki to też po trochę kompletuje. Na razie też mam niewiele bo raptem kilka ubranek. Kilka też wygrzebałam po mojej córeczce, ale nie mam po niej za dużo rzeczy bo część sprzedałam, część oddałam.

Co do jajnika to ja odczuwam jego ból przy chodzeniu. Dzisiaj też byłam z najmłodszym i córą u lekarza i dał mi mały w kość. Dodać długo trzymałam go na rękach, później na trzecie piętro musiałam z nim wejść, bo po schodach nie chciał iść. I teraz leżę bo mnie całe podbrzusze boli.
 
reklama
O rany, właśnie też wróciłam od lekarza ale okazało się że wszystko w porządku, po prostu tak w ciąży jest że nerki bolą tym bardziej że miało się wcześniej kamicę i kolki nerkowe, nic tylko pić urosept i no spe w razie bolu o odpoczywać [emoji4] najważniejsze że z moją małą wszystko w porządku [emoji4] pozdrawiam

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry