reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Ja też tak oglądałam wózki ale stwierdziłam że nie będę kupować całkiem nowego bo szkoda pieniędzy, dzisiaj znajoma wystawiła mega super wózek używany 5 miesięcy, praktycznie nówka 3 w 1 za 700 zł, i tak się zastanawiam że chyba szkoda przepłacać za nowy skoro gondolę i tak używa się Max 5 miesięcy

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny piszecie o wyprawkach ja jestem tak w goracej wodzie kompana ze wozek mam juz od dwoch miesiecy kupiony 2w1 a dzis wlasnie powstalo lozeczko w pokoju malej oczywiscie pokoj juz wyremontowany uważam ze to dobry czas bo nie ukrywajmy brzuszki mamy coraz wieksze i nam tez napewno bedzie coraz ciezej. Poki co to zostalo mi do kupienia chemia pampersy itd ale to mysle zrobic po polowie stycznia i poodswiezac ciuszki bo tez juz mam kupione na zapas :) wiec nie ma co sie zastanawiac tylko mozna juz dzialac :) mam do was pytanie ile przytylyscie do tej pory ja jestem w 25 tygodniu i waze 12 kg wiecej jak jest u was? Uwazam ze troche mi za szybko przybiera na wadze ale lekarz powiedzial ze mam taka tendecje i nic sie nie dzieje mala zdrowa i wgl
 
Ja myślę że to za wczas na przygotowania ale każdy ma swoje zdanie [emoji4] ja jestem w 22 tygodniu i przytyłam 4.5 kg [emoji16]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przez dietę ( bo mam cukrzycę) to jestem 4 kg na minusie. Ale, że tak powiem miało mi z czego spaść. Teraz od miesiąca waga mi się trzyma.
 
Mi też nie grozi że mało przybieram bo mam zapasy [emoji16] no cóż [emoji16] no ja na samym początku poszłam w ciągu troszkę ponad 2 tygodni -11 kg [emoji4]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zawsze mialam tendecje do tycia moze i tym razem tak jest przed ciaza wazylam 60 kg ale uważałam na to co jem i kiedy. A teraz jak mam ochote to poprostu jem
 
Czy u którejś z Was, maleństwu podczas badania polowkowego wykryto hiperechogenny obraz jelita z poszerzaniem światła?
 
reklama
Do góry