reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

W przybliżeniu to chodzi o to że jelita na usg powinny być ciemne, na biało podswietlaja się głównie kości, a w moim przypadku w jelitach zobaczyłam takie jasne kółka prawdopodobnie dotyczy to niedroznosci jelit :-( narazie czekam 2 tyg i idę na kontrolę co się z tym będzie dziac i bardzo się martwię o mojego maluszka :-(
 
reklama
Bardzo mi przykro, ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze! Wiele przypadków było że coś wyszło na badaniach a dzieciątko urodziło się całe i zdrowego, musimy być dobrej myśli! Trzymam kciuki za ciebie! I za maleństwo!!!

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Staram się jakoś być dobrej myśli, ale ciężko tak myśleć że coś może być nie tak. Lekarz mówi że może tak porostu zostać, może się wchlonac, ale jeśli będzie się powiększać to poczekamy aż maluszek osiągnie odpowiednią wagę i rozwój i wtedy przyspieszyć poród :-(
 
O matko, tak bardzo mi przykro , aż serce boli i łzy do oczu napływają, w ogóle ciężko myśleć w jakimkolwiek sposób w takiej sytuacji, ja się właśnie badań bałam najbardziej, też poroniłam w styczniu i przy tej ciąży bardzo się bałam, a to wyszło na 1 czy na 2 prenatalnych?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarz mówi żeby narazie się nie denerwować, ale łatwo mówić. Takie rzeczy się zdarzają jak wystąpiło jakieś plamienie lub krwawienie ale nic takiego nie zauważyłam żebym krwawila, dlatego dodatkowo to jest dziwne. Poza tym wszystko inne jest w porządku
 
No dokładnie łatwo się mówi, tak samo jak nie potrafią zrozumieć stresu który towarzyszy całą ciążę, ja chodząc do toalety za każdym razem sprawdzam papier, masakra

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wierzę, ja tak mam odkąd się dowiedziałam o tym zagrożeniu i teraz jeszcze bardziej obserwuj nawet każdy ruch maleństwa, czy rusza się w miarę regularnie i wogóle
 
reklama
Mi ruchów jeszcze tak nie widać bo sama jestem przy kości ale czuję dobrze, i potrafi cały dzień spać ruszyć się raz za czas i uruchomić na wieczór [emoji4]

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry