reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Na infekcje żeby się nie namnożyła super jest sok z żurawiny 100%, jest cierpki, ale robi dobre środowisko i może zbadaj też mocz, żeby na końcu się nic większego nie rozkręciło. Są tez takie „dobre bakterie” probiotyki, które aplikuje się na dole zamiast doustnie.
Dziękuję, jutro idę oddać mocz i krew ;)
 
reklama
Jak się zgłosiłam z takim ciśnieniem do szpitala to były bardzo zdziwnione ze nadal żyje :D no ale ciąża ma to do siebie że daje nam w kość( choć nie każdej ).
Ja mam tak normalnie ciśnienie a teraz w ciąży książkowe a ja mam ataki duszności dla mnie teraz za wysokie 110 na 70 normalnie 90 na 60 80 na 50 nawet po siłowni...
 
U mnie to samo jestem niskocisnieniowcem wszystkie kobitki ze strony mojej mamy tak samo moja babcia moja mama byla dwie siostry mamy moja siostra :) zawsze jak nie bylam w ciazy 90 na 60 80 na 50 po kawie tylko zawsze puls wysoki. Od kiedy jestem w ciazy cisnienie ksiazkowe 117 na 80 120na 80 115 na 75.ciekawe czy po ciazy wroci niskiego.
Ja mam tak normalnie ciśnienie a teraz w ciąży książkowe a ja mam ataki duszności dla mnie teraz za wysokie 110 na 70 normalnie 90 na 60 80 na 50 nawet po siłowni...
 
U mnie to samo jestem niskocisnieniowcem wszystkie kobitki ze strony mojej mamy tak samo moja babcia moja mama byla dwie siostry mamy moja siostra :) zawsze jak nie bylam w ciazy 90 na 60 80 na 50 po kawie tylko zawsze puls wysoki. Od kiedy jestem w ciazy cisnienie ksiazkowe 117 na 80 120na 80 115 na 75.ciekawe czy po ciazy wroci niskiego.
A ja ogólnie mam zawsze w normie, czasami niskie. Mama leczyla sie na niedocisnienie. Mi w ciąży kilka razy zdarzylo sie mieć wyższe i raz niby wysokie, ale nigdy sie nie powtorzylo do tej pory. Może to z nerwów u lekarza było 😞, bo puls tez mialam podwyższony.
 
Ja też
U mnie to samo jestem niskocisnieniowcem wszystkie kobitki ze strony mojej mamy tak samo moja babcia moja mama byla dwie siostry mamy moja siostra :) zawsze jak nie bylam w ciazy 90 na 60 80 na 50 po kawie tylko zawsze puls wysoki. Od kiedy jestem w ciazy cisnienie ksiazkowe 117 na 80 120na 80 115 na 75.ciekawe czy po ciazy wroci niskiego.
Ja też puls zawsze wysoki 90 a 100...w ciąży się zdarza 120... Stąd te słabnięcia mi się wydaje. Ja mam zalecona od lekarza i znajomego trenera siłownię, dużo cardio... Bo zwiększ a wydajność baseny bieganie itd... Wtedy puls utrzymuje się między 70 a 80 I lepiej się czuje bez tabletek.
 
Dziś po kolejnej wizycie, 36tydz, oznak nadchodzącego rozwiązania brak, choć straszyła mnie, że ryzyko u mnie duże, orientacyjna waga małego 2700 +/- 390g,jedynie co to trochę mało wód... No cóż nawadniamy się więc.... A jak u was wizyty?
 
reklama
Do góry